IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    .........
    - Политически раздел? - Аз искам възраждане на ПРЯКАТА ДЕМОКРАЦИЯ - за пръв път от времето на древният Рим. Да - народът още е незрял, често не знае какво иска... но как да узрее, като не му се дава възможност? Аз вярвам, че мнозинството хора са разумни... а и предложеното от мен ще им дава възможност бързо да поправят политическите си грешки.

    ........
    Ако цениш и търсиш Пряка Демокрация, трябва вече да си разбрал, че по политически път е НЕВЪЗМОЖНО да се извоюва.
    Това противоречи на партийната зависимост на масите и няма как, просто даром да го постигнеш в един парламент сбор от хора, влезли с единствена цел за запазване и облаготелстване от статуквото!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Улицата? Шегуваш ли се? Виждам я "улицата" - там никой всъщност не знае какво иска !!!

      Политика се прави на маса - това го е казал един ного умен и велик Българин.
      Импе не искам да спамиме, аз съм чул че в БГ Не политика, а
      Бизнес се прави на маса

      Съжалявам, за да се изстреляш в Космоса, става или с пари или на улицата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        разбрах ти отговора или въпроса по точно
        но повярвай.тук без лидери не става.иначе отговорността се размива.а нямаме толкова съвестни и отговорни хора,като в изброените държави.от раз мога да кажа за Русия и Германия
        не пиша,че трябва да има партийни лидери.трябва да има ЛИДЕР.
        прав си, че не ставаа без лидер и допълвам защо просто исторически не сме дорасли за такъв тип демокрация. Време си трябва за всичко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Не ме разбра, ти предлагаш Публична услуга, Звучиш достойно... Но колко ще струва да представиш тая услуга пред обществото и да ти повярват.........

          ОК, виждаш ли се да формулираш обществен проблем и да водиш протестите на улицата... Кога
          Улицата? Шегуваш ли се? Виждам я "улицата" - там никой всъщност не знае какво иска !!!

          Политика се прави на маса - това го е казал един ного умен и велик Българин.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Може ли някой от раз да ми каже имената на премиерите или изявен лидер в
            - Швейцария
            - Норвегия
            - Швеция
            - Сингапур
            разбрах ти отговора или въпроса по точно
            но повярвай.тук без лидери не става.иначе отговорността се размива.а нямаме толкова съвестни и отговорни хора,като в изброените държави.от раз мога да кажа за Русия и Германия
            не пиша,че трябва да има партийни лидери.трябва да има ЛИДЕР.
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              БРАВО СЪНИ МНОГО УМЕН ПРИМЕР
              http://www.blitz.bg/news/article/183580
              КОИ ХОРА ОБИЧАТ ДА БИЯТ
              Няма да се учудя,ако утре извъртят нещо в парламента и хем да не е премиер, хем да остане.
              Сякаш от утре ще работят за опозицията нелегалните продавачи на цигари или проституките и сутеньорите, които замениха тези на политическия враг, катаджиите или "Захарните" босове, вкл. - от Столипиново, консултантите около министерствата, нелегалните горива, амфетамини. Или полицаите, които ги закрилят? Нека направят утре безпрецедентна чистка в МВР и ще повярвам,че изборите не зависят от тях (Апропо: За това, което се случи снощи, съдеха и в онези тъмни времена)
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Импе, пущи го у фейса да го лайкваме Добре си формулирал. Трудно е да се направи всичко, с някои от нещата не моеш ме съгласи, но то и кусури трябва да има. Щото иначе никакво развитие
                Пущам веднага.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Всички раздели от моята ПРОГРАМА са неслучайни.

                  - Сигурността? Може ли една държава, един живот да се развиват нормално, ако крадецът на практика има по-големи права над твоята собственост от теб самият? Ако държавата хем отказва да те защити, хем не ти позволява и ти да се защитаваш? Докъде се стигна, че дори селяците да си купуват домати, защото не виждат смисъл да си отглеждат сами - да си отгледат за себе си, камо ли за продан и печалба? А и кой луд би инвестирал в държава, която отказва да защити неговата собственост?

                  - Законността и разплатата? Какво бъдеще има държава, в която реално се води политика на АПАРТЕЙД и се привилегироват при това не произвеждащите блага, а паразитиращите на техен гръб, не градящите, а рушащите? И не заслужават ли допусналите това безобразие възмездие - най-малкото за назидание на тези, които се гласят да дойдат след тях?

                  - Демографията? Тук е ясно - няма ли народ, няма държава, няма нищо !!! И народ - не тълпа олигофрени, хъхряци, паразити и престъпници - а работници, данъкоплатци, грамотни - знаещи и можещи хора, които си знаят правата, но и задълженията !!! Ние сме изчезващ народ - и не пресечем ли тази гибелна тенденция, друго нищо няма значение !!!

                  - Социална и здравна политика? Тя гарантира благоденствието на същият тоя народ - не на паразитите, а на творците на благата... "социална държава"? - Айде, стига толкова !!!

                  - Икономочески раздел? Икономиката е просперитет - и тя трябва да се крепи на производство, не на молове. Запазване на природните ни богатства, развитието на технологиите, стимулирането на работещите и стъпкването на паразитите - силна икономика, силна държава, силна нация.

                  - Политически раздел? - Аз искам възраждане на ПРЯКАТА ДЕМОКРАЦИЯ - за пръв път от времето на древният Рим. Да - народът още е незрял, често не знае какво иска... но как да узрее, като не му се дава възможност? Аз вярвам, че мнозинството хора са разумни... а и предложеното от мен ще им дава възможност бързо да поправят политическите си грешки.

                  - Външна политика? - Как да ни уважават другите страни и народи, ако сами не се уважаваме?



                  Аз мисля знам какво е добро за Отечеството... но не претендирам за пълнота на тази програма.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • БРАВО СЪНИ МНОГО УМЕН ПРИМЕР
                    http://www.blitz.bg/news/article/183580
                    КОИ ХОРА ОБИЧАТ ДА БИЯТ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Пари в държавата има достатъчно - и в програмата се вижда отде ще дойдат. Аз не психопатин като сидеров, нито лъжлю като бойкоборисов.

                      Наивников - искам като одрътея и легна да пукам, да не ме е срам да гледам своето мило Отечество и да не се страхувам за бъдещето му... това малко ли е като стимул? Не ща да гепя - искам нормален живот за хората в тая държава, щото то от бедняци не можеш и да гепиш...
                      Не ме разбра, ти предлагаш Публична услуга, Звучиш достойно... Но колко ще струва да представиш тая услуга пред обществото и да ти повярват.........

                      ОК, виждаш ли се да формулираш обществен проблем и да водиш протестите на улицата... Кога

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Може ли някой от раз да ми каже имената на премиерите или изявен лидер в
                        - Швейцария
                        - Норвегия
                        - Швеция
                        - Сингапур
                        - Роже Федерер
                        - Оле Ейнар Бьорндален
                        - Златан Ибрахимович
                        - забравих го

                        П.П.Пак се шегувам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Vladimir A. Karolev
                          Цитат на деня. Бойко Борисов: "Аз съм убеден, че всички, които ще се замислят за това, което ще се случва оттук нататък в страната, ще помислят трезво. Дори видяхте при обявяването на смяна на финансов министър рейтингът на България не мръдна". Няма ли кой да му каже на министър-председателя в оставка, че рейтинга на една държава не мърда веднага както мърдат подчинените му депутати, като им се обади Борисов. И че ако ще да беше обявил, че Ицо Стоичков ще е новия финансов министър на България пак нямаше да мръдне веднага рейтингът на България.
                          ХА-ХА
                          Просто трагично. Щеше да е смешно но е по-скоро тъжно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Пари в държавата има достатъчно - и в програмата се вижда отде ще дойдат. Аз не психопатин като сидеров, нито лъжлю като бойкоборисов.

                            Наивников - искам като одрътея и легна да пукам, да не ме е срам да гледам своето мило Отечество и да не се страхувам за бъдещето му... това малко ли е като стимул? Не ща да гепя - искам нормален живот за хората в тая държава, щото то от бедняци не можеш и да гепиш...
                            Импе, пущи го у фейса да го лайкваме Добре си формулирал. Трудно е да се направи всичко, с някои от нещата не моеш ме съгласи, но то и кусури трябва да има. Щото иначе никакво развитие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              ВИНКЕЛ си трябва
                              всичко е ясно.няма ли размахани бой палки.няма оправия.
                              обаче какво следва....ВСИЧКИ СА МАСКАРИ...проблеми всякакви.лидери никакви.
                              НЯМА ЛИДЕРИ.Бойко,Станишев,Костов,, и т.н (велики) лидери,дрънкащи до безкрай са бити карти.партиите им и хората покрай тях също.филма е ясен.да влезе убития.
                              тая вечер мисля по нова или бтв някой каза.аз няма да гласувам
                              аз също няма да гласувам.не искам костов и борисов и станишев.НЕ ГИ ИСКАМ
                              ТО ДОКОГА, ТАКА.ДОКОГА......

                              П.С ДОГАНОВЦИ,МЕСТАНОВЦИ И СИДЕРОВЦИ ,че ги пропуснах...те пък въобще нямат място в парламент и власт.това пък са най долните хора в политиката на които също немалко хора повярваха
                              Може ли някой от раз да ми каже имената на премиерите или изявен лидер в
                              - Швейцария
                              - Норвегия
                              - Швеция
                              - Сингапур

                              Коментар


                              • А данък сгради и такса смет кога да чакам да намалят

                                великодушие: цък
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X