IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Абе и аз съм се сетил, и ти си се сетил, ама човеко е събрал и го е написал. Мислиш ли, че е лесно?
    Аз туй написал отдавна - ето туканка:

    http://nekov.blog.bg/politika/2012/0...i-front.996637

    Мене ми прави впечатление, че тия пущиняци, мотаещи се по улицата пръво - не знаят какво искат, второ - не знаят кого искат (днес реват за Тимберицата, когато вчера псуваха и наричаха п.д.раст), трето хиперболизират един временен проблем. Ок, ще пропъдим ЧЕЗ и ЕВН, няма да платим надутите сметки за токът за януарий... и после какво? Ще спрат ли данъците ни да изтичат за хъхряци и чиновници? Ще възкръснат ли фалиралите фирми, ще се повишат ли доходите при тая безработица?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • поздравче за всички протестиращи
      http://www.vbox7.com/play:me06d04a19
      Състраданието не е добродетел

      Коментар


      • Vladimir A. Karolev
        Цитат на деня. Бойко Борисов: "Аз съм убеден, че всички, които ще се замислят за това, което ще се случва оттук нататък в страната, ще помислят трезво. Дори видяхте при обявяването на смяна на финансов министър рейтингът на България не мръдна". Няма ли кой да му каже на министър-председателя в оставка, че рейтинга на една държава не мърда веднага както мърдат подчинените му депутати, като им се обади Борисов. И че ако ще да беше обявил, че Ицо Стоичков ще е новия финансов министър на България пак нямаше да мръдне веднага рейтингът на България.
        ХА-ХА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Абе и аз съм се сетил, и ти си се сетил, ама човеко е събрал и го е написал. Мислиш ли, че е лесно?
          Да го напишеш, е не дословно, но в общи линии - да! По-трудно би било другото...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Ами разглеждам Мечтата ти, като инвестиция и като всяка една инвестиция трябва да я осигуриш с пари и качествен човешки ресурс
            Пари в държавата има достатъчно - и в програмата се вижда отде ще дойдат. Аз не психопатин като сидеров, нито лъжлю като бойкоборисов.

            Наивников - искам като одрътея и легна да пукам, да не ме е срам да гледам своето мило Отечество и да не се страхувам за бъдещето му... това малко ли е като стимул? Не ща да гепя - искам нормален живот за хората в тая държава, щото то от бедняци не можеш и да гепиш...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Наивник, чак пък! Ти нови думи ли откри в нея, нещо от съдържанието за което лично не би се сетил, или пък нещо против народа и нацията на България!? Според мен е разбираемо, добре формулирано и добре звучащо
              Абе и аз съм се сетил, и ти си се сетил, ама човеко е събрал и го е написал. Мислиш ли, че е лесно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Да знаем колко ще краднеш! Шегичка... Респект за самото желание за написване на тази програма.!!
                Наивник, чак пък! Ти нови думи ли откри в нея, нещо от съдържанието за което лично не би се сетил, или пък нещо против народа и нацията на България!? Според мен е разбираемо, добре формулирано и добре звучащо

                П.П. С някои изключения!!!
                Last edited by kev; 20.02.2013, 22:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Защо, Максов?
                  Ами разглеждам Мечтата ти, като инвестиция и като всяка една инвестиция трябва да я осигуриш с пари и качествен човешки ресурс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Защо, Максов?
                    Да знаем колко ще краднеш! Шегичка... Респект за самото желание за написване на тази програма.!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      ???
                      каква е ролята на организацията на поздравяващия?
                      -->
                      какво прави като поздравява?
                      -->
                      защо го прави?
                      -->
                      защо се публикува тук?
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Киро, първо си помислих, че се бъзикаш, после реших, че БЛИЦ са изтрещяли ....

                        АМА ТО СЕ ОКАЗА ВЕРНО БЕ! http://www.government.bg/cgi-bin/e-c...=0212&n=2099&g
                        Така е било, Боко го поназнайва корейския от айкидото. Мун даже му попял Гангста стайл (сега ми звънна Цеко да ми каже
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          Не мога повече ...
                          ???
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Защо, Максов?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Не е ли време вече да основем БПФ ???

                              Да спасим Отечеството си от политическата тиня !!!




                              [/B]
                              Импе пари имаш ли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                                ВИНКЕЛ си трябва
                                всичко е ясно.няма ли размахани бой палки.няма оправия.
                                обаче какво следва....ВСИЧКИ СА МАСКАРИ...проблеми всякакви.лидери никакви.
                                НЯМА ЛИДЕРИ.Бойко,Станишев,Костов,, и т.н (велики) лидери,дрънкащи до безкрай са бити карти.партиите им и хората покрай тях също.филма е ясен.да влезе убития.
                                тая вечер мисля по нова или бтв някой каза.аз няма да гласувам
                                аз също няма да гласувам.не искам костов и борисов и станишев.НЕ ГИ ИСКАМ
                                ТО ДОКОГА, ТАКА.ДОКОГА......

                                П.С ДОГАНОВЦИ,МЕСТАНОВЦИ И СИДЕРОВЦИ ,че ги пропуснах...те пък въобще нямат място в парламент и власт.това пък са най долните хора в политиката на които също немалко хора повярваха
                                Знаех си че си фърлил око на Яне

                                Коментар

                                Working...
                                X