IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
    аЙДЕ БАНА БЪРЗИЧКО.
    Кога и къде ще стане горното бре, аз къде ще съм.Елементарно типче.
    А то днеска никои не работи.Ясно.Модератора, такива никове като НАИВНИК до кога ще ги търпим?
    Тъпа работа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Само не намесвай детето ми, защото ще те намеря и ще те обърна с хастара навън

      Слуз мизерна
      аЙДЕ БАНА БЪРЗИЧКО.
      Кога и къде ще стане горното бре, аз къде ще съм.Елементарно типче.
      Last edited by Соколски; 10.02.2013, 12:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
        Сопол си ти защото това което си постнал тук е доказателство, колко си болен.
        Защо не пуснеш подписа на този профил.А малоумна маймуно?

        ТАКА ГОВОРИ НА ДЕЦАТА СИ ДА РАЗБЕРАТ ОТ РАНО КАКВО СЕМЕ СА.
        Само не намесвай детето ми, защото ще те намеря и ще те обърна с хастара навън

        Слуз мизерна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Здравейте момчета и момичета Малко бях баннат, без да разбера защо Явно модитата в Инвестора си имат свои разбирания ( или пък нямат ) относно Правда и Кривда Не желая да пиша тук, докато не бъда реабилитиран Тоест, модитото, което ме банна да си признае, тук в темата, че е направило грешка и да рече едно : ИЗВИНЯВАЙ ФИЦКА !
          __________________

          Сополски, ето последното мнение на Фицката. Той не е мърша като теб
          Сопол си ти защото това което си постнал тук е доказателство, колко си болен.
          Защо не пуснеш подписа на този профил.А малоумна маймуно?
          Знаеш ли, че ме псуваше на лични и заплашваше, което и пратих на модито.
          А той не знаел и той като теб. Тъпи ли сте или .................?????????

          ТАКА ГОВОРИ НА ДЕЦАТА СИ ДА РАЗБЕРАТ ОТ РАНО КАКВО СЕМЕ СА.


          ВИДЯ ЛИ СА КОЛКО СТРУВАШ, ДАЛИ ИМА КОЛКОТО МЪРШАТА?
          Last edited by Соколски; 10.02.2013, 12:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
            България ще....

            къде ли ще отидат акциите на БФБ??


            И това ви го осигури Буда. хахаха
            Ще, ще...

            Това какво ЩЕ се случи знае само Всевишния.


            А какво е осигурил Буда до сега го знаем. Щото се е случило вече.
            И е осигурил НИКАКВО увеличение на пенсии и заплати в държавния сектор въпреки 12% инфлация.
            Осигурил е увеличение на безработицата с 300-400 000 души.
            Осигурил е изхарчване на фискалния резерв оставен му от Станишев.
            Осигурил е от страната да избягат стотици хиляди млади българи.
            Осигурил е разрушаване на здравната система. Тази година и спешните случаи ще се поемат от НЗОК със 2 пъти намалено финансиране.
            Осигурил е мизерия за учените.

            И да не забравя. Осигурил е повече пари на ушевите да ни следят и подслушват.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Здравейте момчета и момичета Малко бях баннат, без да разбера защо Явно модитата в Инвестора си имат свои разбирания ( или пък нямат ) относно Правда и Кривда Не желая да пиша тук, докато не бъда реабилитиран Тоест, модитото, което ме банна да си признае, тук в темата, че е направило грешка и да рече едно : ИЗВИНЯВАЙ ФИЦКА !
              __________________

              Сополски, ето последното мнение на Фицката. Той не е мърша като теб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                С това ,че не ни управляват в момента...

                Само че виж за какво изгониха немската министърка на оразованието а БорисоФ сигурно трябва да убие някой пред камерите за да си подаде оставката и тогава не съм сигурен че ще го направи.....Пак СтанишеФ ше е виновен....
                Това е шизофрения характерна за някои видове типажи живели в безвремие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  Абе Гигоу, с какво руските лакеи и лизачи са по-добри от американските?
                  С това ,че не ни управляват в момента...

                  Само че виж за какво изгониха немската министърка на оразованието а БорисоФ сигурно трябва да убие някой пред камерите за да си подаде оставката и тогава не съм сигурен че ще го направи.....Пак СтанишеФ ше е виновен....

                  Коментар


                  • Айде по темата тролченца.

                    Това сега какво е?

                    България ще получи с 2 млрд. евро повече от новия бюджет на ЕС




                    България ще получи нетен приход от 12 млрд. евро от ЕС за 7 години



                    Ако това се ратифицира, къде ли ще отидат акциите на БФБ??


                    И това ви го осигури Буда. хахаха

                    Коментар




                    • внимавай с



                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение


                        ДА ОТБЕЛЕЖА ЗА МОДИТО, ЧЕ НИКЪТ 4И4О Е ЗА БАН, НЕ ПИШЕ ПО ТЕМАТА И ЯДЕ ЛАЙНА И ПЛЮЕ СРЕЩУ МЕН. Малоумници си отглеждате тука.Ясно.
                        Май пак ще сменяш ника
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Моля Другаркоооо, пък той ме щипе по задника...

                          ПП. В едно си прав - ям лайната на пчелите .......с кефф....По кило на месец. ( беше по кило на две седмици..)
                          Аааа обърна палачинката бързичко, можело .....не си по темата.
                          И избягвай да си играеш със умрял х*й, с умряла змия може, но с умрял ... никога. хахаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение


                            ДА ОТБЕЛЕЖА ЗА МОДИТО, ЧЕ НИКЪТ 4И4О Е ЗА БАН, НЕ ПИШЕ ПО ТЕМАТА И ЯДЕ ЛАЙНА И ПЛЮЕ СРЕЩУ МЕН. Малоумници си отглеждате тука.Ясно.
                            Моля Другаркоооо, пък той ме щипе по задника...

                            ПП. В едно си прав - ям лайната на пчелите .......с кефф....По кило на месец. ( беше по кило на две седмици..)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Хлебарките и плъховете са произлезли преди хората и казват , че след края на човечеството, пак ще ги има......
                              Извинете - хлебарките, плъховете и Соки......


                              ДА ОТБЕЛЕЖА ЗА МОДИТО, ЧЕ НИКЪТ 4И4О Е ЗА БАН, НЕ ПИШЕ ПО ТЕМАТА И ЯДЕ ЛАЙНА И ПЛЮЕ СРЕЩУ МЕН. Малоумници си отглеждате тука.Ясно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                                Боляло ли ме, аз защо не знам бре, неориентирано същество.Пак се опитвате да омаскарите и подмолно да осмивате.Защо толкова ли ви стига акъл.
                                Преди вас съм тук и след вас пак.
                                ......
                                Хлебарките и плъховете са произлезли преди хората и казват , че след края на човечеството, пак ще ги има......
                                Извинете - хлебарките, плъховете и Соки......

                                Коментар

                                Working...
                                X