IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://borsi.blog.bg/novini/2013/02/...jeniia.1051935
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

      Коментар


      • Правила!

        Има такива и те трябва да се спазват! Дори и политиците правят едни такива симулации. Правете се, че и вие го можете!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение

          Я да видим какво ще избълват болните ви мозъци.

          Grigorovi - Животът и други неща

          "‎(Асен Асен Йорданов пише за голям международен форум, на който щели да докажат нещо, а Атанас Чобанов щял да дойде в предаването ако съм кажел кой е собственика на Юлен. С други думи, търсите повод да не дойдете в предаването и имате притеснения да защитите открито позицията си. Това, разбира се, е ваше право, но имайте доблестта да го кажете открито. Аз съм напуснал Юлен преди 11 (единадесет) години, а и Юлен няма нищо общо със спора, който водим. Внушенията, които правите, по-скоро доказват нашата теза."
          Единствената светлина ,в тунела на журналистическото им битие , ще дойде от локомотива на "Бивола"и то много скоро
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
            Айде по темата тролченца.

            Това сега какво е?

            България ще получи с 2 млрд. евро повече от новия бюджет на ЕС




            България ще получи нетен приход от 12 млрд. евро от ЕС за 7 години



            Ако това се ратифицира, къде ли ще отидат акциите на БФБ??


            И това ви го осигури Буда. хахаха

            А бе ти какъв типаж, трябва да си че примерно, горното ти е :"някаква неяснота ,неправилно изразяване ,обиди ,лъжи и постоянни оплаквания "

            аххах Да не би да искате да се изразявам литературно.

            Но пък за това веднага дадохте квалификации, като хора живели и сега живеещи в безвремие.
            Last edited by Соколски; 10.02.2013, 13:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Соколски ,
              Ако избира модератора за бан от теб и Наивник и ме пита ..Да знаеш това си ти...
              От твойте писания се вижда някаква неяснота ,неправилно изразяване ,обиди ,лъжи и постоянни оплаквания т.н.
              Ами никои не те поставя в тази ситуация, която ти пак генерализира без грам факт.Къде съм обиждал непредизвикано.Ти пак ли пишеш от собствената ти камбанария от която си личи, че нищо не се вижда.

              Защо ни занимаваш, с глупостите си.Трябва да баннат наишника за два месеца защото ме обиждаше по надолу.А ти си прекалено жалък за да ти говоря, въобще.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                Ами защото си напълно малоумен явно, в другата тема личи.Не си по темата и ти си за триене.Ама малоумна работа.
                И КОИ ТЕ НАУЧИЛ ДА СИ ИЗБИВАШ КОМПЛЕКСИТЕ ПО ТОЛКОВА ЕЛЕМЕНТАРЕН НАЧИН????
                Соколски ,
                Ако избира модератора за бан от теб и Наивник и ме пита ..Да знаеш това си ти...
                От твойте писания се вижда някаква неяснота ,неправилно изразяване ,обиди ,лъжи и постоянни оплаквания т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  А, значи ти не си виновен задето ни обиждаш. Ми кой е виновен тогава. Кой говори чрез твоята уста, Соколов.
                  Къде съм те обидил тебе бр, знаеш ли въобще?Ти май пак не разбираш, какъв си ти?

                  Я вземи прочети и виж че е предизвикано от вашата злъч, малоумност и какво ли още не.Така ли е? И след това ела да се изкарваш обиден.
                  Ужас, какво ли ти пиша и аз.Няма да ме занимавате със собствените си проблеми.Както и всички останали четящи и пишещи.

                  Е кажи ми ти какъв си??????????? и какви качества демонстрираш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение




                    А, И ТИ ЛИ ОБЪРНА ПАЛАЧИНКАТА БЪРЗИЧКО, МНОГО СЕ РАЗКЪСВАТЕ ВЪТРЕШНО нещо.

                    Нещо пак не си по темата.
                    ПОЛИТИКА.

                    СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ТОВА Е ИСТИНАТА.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                      А не съм виновен за което, съжалявам ви.Толкова ви е нивото.
                      А, значи ти не си виновен задето ни обиждаш. Ми кой е виновен тогава. Кой говори чрез твоята уста, Соколов.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар





                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Айдааа. Пак обида след обида.
                          А не съм виновен за което, съжалявам ви.Толкова ви е нивото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                            аЙДЕ БАНА БЪРЗИЧКО.
                            Кога и къде ще стане горното бре, аз къде ще съм. Елементарно типче.
                            Айдааа. Пак обида след обида.
                            Last edited by mechobikov; 10.02.2013, 12:55.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Соколски,
                              като си се изтрил защо пак пишеш пак тук....
                              Значи говори за шизофрения ,но не при мен а при теб...
                              Което понятие е обида за хора ,който не са болни от нея...
                              Ами защото си напълно малоумен явно, в другата тема личи.Не си по темата и ти си за триене.Ама малоумна работа.
                              И КОИ ТЕ НАУЧИЛ ДА СИ ИЗБИВАШ КОМПЛЕКСИТЕ ПО ТОЛКОВА ЕЛЕМЕНТАРЕН НАЧИН????
                              Last edited by Соколски; 10.02.2013, 12:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                                Това е шизофрения характерна за някои видове типажи живели в безвремие.
                                Соколски,
                                като си се изтрил защо пак пишеш пак тук....
                                Значи говори за шизофрения ,но не при мен а при теб...
                                Което понятие е обида за хора ,който не са болни от нея...

                                Коментар

                                Working...
                                X