IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Прасето беше човек с достойнство. Баннаха го заради кавгата с теб и той никога повече не се появи. От това много пострада тема Валутна търговия. Мноооооого!! И това което си написал е долна сополива лъжа
    Пак си забъркана маймуна.Прасето имаше подпис, които беше напълно НЕЛИЦЕПРИЯТЕН. Това че, модераторите и вие му се кефихте, си е ваш проблем.А ти даже наричаш това достойнство. ха
    Много преди прасето поисках от администраторите да изтрият ника ми.
    А това, пак няма общо с темата.И с реалността ти, защо?

    А това че трябва да търпя, сега и теб с твоите сополиви истории, по добре да ти кажа в очите какво мисля и да ме бан пак.По добре нали. хахахаха
    Last edited by Соколски; 10.02.2013, 11:09.

    Коментар


    • http://www.ndt1.com/article.php/20130206085148948

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
        Ами преди прасето още си изтрих ника които имах от 2005 г. SoKoLoV.
        Но, аз сам си пожелах това, тъй като виждаш какво се толерира тук.А прасето беше супер малоумно.Ти и ти ли си от неговата черга.
        Прасето беше човек с достойнство. Баннаха го заради кавгата с теб и той никога повече не се появи. От това много пострада тема Валутна търговия. Мноооооого!! И това което си написал е долна сополива лъжа

        Коментар


        • Да живее бате Бойко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Соколов, те не те банват заради просташките ти псувни, а защото изгони ПРАСЕТО !!!
            Да си спомниш и да те загризе съвестта. Помниш ли ???
            Ами преди прасето още си изтрих ника които имах от 2005 г. SoKoLoV.
            Но, аз сам си пожелах това, тъй като виждаш какво се толерира тук.А прасето беше супер малоумно.Ти и ти ли си от неговата черга.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Горкото излъгано малоумниче Паток какво си решил да тролстваш по тоя мизерен и подмолен начин Само повтарям обидите ти за да те отличат МОДЕРАТОРИТЕ..

              ТРОЛ И ТО МНОГО БОЛЕН СИ ТИ, ТОВА РАЗБИРАШ ЛИ ГО? И ПАК ЗА МОДЕРАТОРИТЕ
              Сега да ти отговоря- другите , когато ме излъгаха и не само мен а народа ми отидоха на бунището на историята. Сега и господарите ти заради , които обиждаш без повод, но от безсилие ще паднат от власт и ще се подредат до предходните крадци и лъжци политици.Те много обещаваха да са по различни , но и много лъгаха..Колкото и да ги лижете вие слугите им ще паднат от власт..Ако пак продължиш да обиждаш ще те подлепа и аз- това ти е последно предупреждение..
              Моля МОДЕРАТОРА ДА БЛОКИРА ТОЗИ НИК ЗА ОБИДИ- ИЛИ ДА НЕ СЕ СЪРДИ , КОГАТО АЗ МУ ОТГОВАРЯМ
              Ето го поредния трол, на когото оставят мненията да се кичат със тях.

              Докато тук в България има такъв "матрял" мислещ като горния типаж, България не я чака нищо хубаво. Така ли е? А какво да кажем за нивото на форума ви, след като горните възгледи са отражение на хората пишещи тук. Ужас.И ПРОДЪЛЖАВА ДА СЕ КИЧИ ФОРУМА ВИ С ТАКИВА.

              Коментар


              • Соколов, те не те банват заради просташките ти псувни, а защото изгони ПРАСЕТО !!!
                Да си спомниш и да те загризе съвестта. Помниш ли ???
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Plamen Darakchiev
                  Покрай случая с Буда е нормално да се запитаме: дали пък сред настоящите политици няма и други, които били вербувани от демократичните служби по израза на Бъчварова ? Нещо повече. Какви са гаранциите, че службите не могат да вербуват действащ политик, митрополит, синдикален лидер, кмет и пр. В Закона за МВР, както и в този за ДАНС са указани най-общите принципи, по който службите набират доброволните сътрудници, както ги нарича закона. Принципите са три: доброволност, защита при и по повод на сътрудничетвото и запазването на тайната на самоличността на сътрудника. Това е цялата и както виждате съвсем скромна уредба на въпросът за агентурата. Всичко останало е в ръцете на министъра и съответно го пише в секретната инструкция, която той подписва.

                  http://www.mediapool.bg/%D1%81%D0%BB...news202694.htm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Миии, чи той , три пъти я настъпва досега и пак не разбира, защо го боли човката....
                    Боляло ли ме, аз защо не знам бре, неориентирано същество.Пак се опитвате да омаскарите и подмолно да осмивате.Защо толкова ли ви стига акъл.
                    Преди вас съм тук и след вас пак.Така че с такива елементарни малоумщини ще занимавате семействата, които сте създали.



                    Ха. Кого пак настъпих по мазола?Какво, значение има колко пъти са ме бан. Просто няма да ви казвам истината за вас, по рядко вече.
                    Трябва да е някои застаряващ и вече ненужен на никого.

                    Я да видим какво ще избълват болните ви мозъци.

                    Grigorovi - Животът и други неща

                    "‎(Асен Асен Йорданов пише за голям международен форум, на който щели да докажат нещо, а Атанас Чобанов щял да дойде в предаването ако съм кажел кой е собственика на Юлен. С други думи, търсите повод да не дойдете в предаването и имате притеснения да защитите открито позицията си. Това, разбира се, е ваше право, но имайте доблестта да го кажете открито. Аз съм напуснал Юлен преди 11 (единадесет) години, а и Юлен няма нищо общо със спора, който водим. Внушенията, които правите, по-скоро доказват нашата теза."
                    Last edited by Соколски; 10.02.2013, 10:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Само внимавай за

                      СоКоЛоВ. Това е мотика. Като я настъпиш и те перва по човката.

                      Миии, чи той , три пъти я настъпва досега и пак не разбира, защо го боли човката....

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                        Коментар


                        • Интелигенти: Цък
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Антоанета Цонева
                            има абсурден будистки парадокс - Бриго Аспарухов от БСП предлага ББ на царя за главен секретар на МВР - сега тези, който атакуват Буда са обвинени, че са в сценария на БСП, а тези, които го бранят в чий сценарий са, след като той е продукт на БСП и службите...?
                            Оплетени са като свински черва. Синджир марка. Ма раята е проста и пак няма да скъса синджиря.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Антоанета Цонева
                              има абсурден будистки парадокс - Бриго Аспарухов от БСП предлага ББ на царя за главен секретар на МВР - сега тези, който атакуват Буда са обвинени, че са в сценария на БСП, а тези, които го бранят в чий сценарий са, след като той е продукт на БСП и службите...?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                                Защото това е идеологията на Будистите, gigow. Отмъщението и възмездието не са приоритет и основна цел. Идеята е да се покажат слабостите и недостатъците и да се положат усилия за бъдещото им предотвратяване. Да обвиняват и съдят имат право съвсем малко хора на тоя свят, всъщност никой няма това право тъй като всяко едно такова действие би било основано на някакво текущо действащо законодателство, но това не значи че това е меродавното и абсолютно състояние на нещата в Природата. Това че си разкрил нечии неправомерни и незаконни (към даден момент) действия на някого, не ти дава правото да го наказваш или съдиш, независимо от това какви в момента са действащите закони. Защото само след месец примерно тия закони може вече да не са валидни и твоето действие и акт да се окажат нищожни. Няма универсални закони, има един единствен закон на който ако искаме да просъществуваме като народ, нация и дори вид, би трябвало безпрекусловно да се подчиняваме, и това е законът на ЕТИКАТА!!!
                                Kev

                                Разбирам какво правиш. Не ти прави чест. Моли се това да не го прочете Манков.

                                Иначе поста е философски издържан. Защо, не мога да разбера използваш огромните знания, които имаш, за да защитаваш Гейчето Мазно и Тиквата Бандитска.
                                Преведено на разговорен език казваш, че Бандита от Сик не вкарва Гейчето Мазно в панделата, защото не иска да го вкара. Абсолютно вярно. Свободата е първична и волята винаги е била е и ще бъде над закона. Аз бих допълнил - не иска защото са от един червен дол дренки.

                                Политика и етика. Боже опази !!!
                                Last edited by mechobikov; 10.02.2013, 07:05.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X