IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АМА СА ГЛУПАВИ ТЕЗИ ТРОЛОВЕ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
      Кои са троловете, защото само ти и един двама пишете, уточнявай?Ето и аз мога така.

      Ето за недоволните малоуници цитат от коментар от линка на тролошете, само вие си пишете, защо?
      Уточнявай, защото тук има и други потребители.Да не би да става въпрос за "всички други". Това какво е, начин на мислене или начин на живот, вече.Това не е ли тролско????????????????????????

      Коментар


      • ХА- ХА КАТО ПИША ЗА ТРОЛОВЕТЕ И ТЕ САМИ СЕ ОБАЖДАТ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
          Кои са троловете, защото само ти и един двама пишете, уточнявай?Ето и аз мога така.

          Ето за недоволните малоуници цитат от коментар от линка на тролошете, само вие си пишете, защо?
          Гузен негонен бяга
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • естник Стандарт

            "Българите топят спестяванията си"

            Българите топят спестяванията си, сочат данните на Националния статистически институт. Хората теглят от спестяванията си три пъти по-големи суми, отколкото слагат на влог. Домакинствата са изтеглили средно по 91 лв. от спестяванията си през последното тримесечие на 2012 г., а са сложили на влог по 31 лв. Наред с това хората ограничават тегленето на нови кредити, тъй като имат стари заеми за връщане. Всяко семейство е взело назаем средно по 34 лв. за тримесечието, а е върнало дълг за 110 лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Кои са троловете, защото само ти и един двама пишете, уточнявай?Ето и аз мога така.

              Ето за недоволните малоуници цитат от коментар от линка на тролошете, само вие си пишете, защо?

              много надменно интервю. той какво, да не би да е обиден, затова, че никой не ходи на театър?

              Коментар


              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                ЧЕСТИТО ГЕРБОЛШЕВИКИ

                Коментар


                • http://bnr.bg/Audio.aspx?lang=1026#h...602kalina.aspx
                  ЗА ТРОЛОВЕТЕ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                    ИНВЕСТОРЕ, КАКВА Е ТАЗИ СНИМКА, ВИЕ ЖЪЛТА МЕДИЯ ЛИ СТЕ ИЛИ ПАК ПЛАЩАТЕ ЗАПЛАТИ И НЕ ЗНАЕТЕ ЗА КАКВО?
                    Или сте поприще на партинни централи, които отдавна са политически трупове?

                    Коментар


                    • http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2..._bivsh_ovchar/
                      ХА-ХА

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          АЗ ТОВА ОТКАЗВАМ ДА ГО ПОВЯРВАМ.....

                          Не протести а бунтове трябва да има в тази държава на мутрите........
                          Лопатите не са лопати !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Какво правиш тука ... а не си на магистралата ..
                            Нали на всеки гърбав щеше да е безплатно....клиенти ли набираш,че оредяха Гърбавите...
                            А това кой ще махаш за съжаление не се решава от теб.... и по добре.
                            Защото времената на деспотизма и ъндарграунда трябва да свършат...

                            А при мен е махам само един Борисоф и сие.......
                            А все ще намеря кой да припозная...
                            Сега съм припознал Орешарски и Милен Велчев ....като идея за бъдещ премиер или финансист ....
                            И ще гласувам за всеки който ги включи в правителството...
                            Даа, типичното комунистическо мислене.
                            Офф , Монти ОПОЗНАВАЙКИ някои политик в миналото не значи, че същият е свършил нещо си.Резултатите са явни, по време на криза сме трети по ръст на БВП, къде беше това В ЕС?
                            Това ли е резултата за теб или тъпотиите за които говорите тука?

                            Или защото безработицата в е ЕС е също 12%.

                            Доводите ви какви са политически, идеологически или прости си приличат с тия на Мая Манолова, примерно?
                            Говорите, че сте недоволни от ЕРП-тата, ами защо не се замислихте по чия стратегия са приватизирани така, криминално? И не е ли това по важно от някакви компромати и флашки с патрашки.

                            Недоволни сте от Валутния Борд ли? Че след 1997г. заплатите минималните бяха 110лв.до сега 330 лв. минимална заплата.И след още 15 години ще е от 150евро до към 300 евро. Знаете ли това какво бъдеще ви се отрежда???????????

                            Защо не давате предложения примерно за премахване на тавана на доходите?

                            Понеже същите политици са пак във властта, ТОЧНО ЗАРАДИ, ЕТО ТАКЪВ "МАТРЯЛ".
                            ТОВА, КОИ ДА ГО ЗАБЕЛЕЖИ?

                            И ще продължавате да гласувате за тях БСП, те ще ви дадат всичко няма да мислите за нищо. яхяхяхях
                            А то както е тръгнало, наказанието ви ще е да тънете в самота на старини, защото пак продължавате да гласувате за тях. Няма как не ни чака нищо добро.
                            А иначе, след всички горе фактори и вълшебна пръчица да има правителството пак не може да се оправи с този начин на мислене. Това е .

                            Иначе, сами си правите избора за най малкото и най голямото зло.Ужас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              АЗ ТОВА ОТКАЗВАМ ДА ГО ПОВЯРВАМ.....

                              Не протести а бунтове трябва да има в тази държава на мутрите........
                              никой не може да избяга от неизбежното!

                              Всички грешки в "симулационните модели" се заплащат!

                              добро решение е кучето да не захапва другаде освен опашката си...
                              Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 13:09.
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Какво правиш тука ... а не си на магистралата ..
                                Нали на всеки гърбав щеше да е безплатно....клиенти ли набираш,че оредяха Гърбавите...
                                А това кой ще махаш за съжаление не се решава от теб.... и по добре.
                                Защото времената на деспотизма и ъндарграунда трябва да свършат...

                                А при мен е махам само един Борисоф и сие.......
                                А все ще намеря кой да припозная...
                                Сега съм припознал Орешарски и Милен Велчев ....като идея за бъдещ премиер или финансист ....
                                И ще гласувам за всеки който ги включи в правителството...
                                Миленчо и царя баха добъри въпреки ,че бяха омаскарени от комунистите. Този Орешарски кога ще закрива седянката???Всеки който е в състава на БСП мафията е най лошият избор. ако е в друга партия примерно в НДСВ или СДС би бил превъзходен министър.

                                Коментар

                                Working...
                                X