IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Такса дъжд наду фактура за вода
    в. Стандарт

    Такса дъжд наду с 12,39 лв. фактурата за вода на бистро край врачанската автогара. Собственичката Димитринка Димитрова отказва да плати добавката и е подала жалба до ВиК. От водното дружество изчислили, че миналата година върху покрива на заведението са паднали 79 кубически метра дъжд. 59 кубика от тях отишли в канала, а за отвеждането и пречистването на всеки кубик се полагат по 21 ст. "Парите може да не са много, но защо да ги плащам, когато дъждът попива в градинката ми, а наоколо няма никаква шахта", пита жената. По наредба на ДКЕВР такава такса наистина се начислява. Размерът й се пресмята по формула според средното количество на валежите в страната и площта на покрива на сградата.

    АЗ ТОВА ОТКАЗВАМ ДА ГО ПОВЯРВАМ.....

    Не протести а бунтове трябва да има в тази държава на мутрите........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
      Ами ще видим. Така като гледам , по принципа на изключването, махам БСП, махам ДПС, Махам Комунева и кой остава.? - най малкото зло!
      Как няма да променят избирателният закон, да може инициативни комитети да предлагат депутати с доказани качества и преуспели с законен бизнес. Този мухльо, Станишев министрите го управляваха, а не той тях. И като мъж е мухъл, щом Йончева му би дузпата.

      Какво правиш тука ... а не си на магистралата ..
      Нали на всеки гърбав щеше да е безплатно....клиенти ли набираш,че оредяха Гърбавите...
      А това кой ще махаш за съжаление не се решава от теб.... и по добре.
      Защото времената на деспотизма и ъндарграунда трябва да свършат...

      А при мен е махам само един Борисоф и сие.......
      А все ще намеря кой да припозная...
      Сега съм припознал Орешарски и Милен Велчев ....като идея за бъдещ премиер или финансист ....
      И ще гласувам за всеки който ги включи в правителството...

      Коментар


      • Първоинстанционна проверка на свършената работа!
        Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 14:58.
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Помня на времето ехееей, още когато Най Малкото Зло беше главен секретар на МВРто. И каквото и происшествие да станеше първи пристигаше на местопроизшествието сякаш беше патрулка. Замиташе ги следите майсторски.
          Да, но само на теб ти се струва така, ти как смяташ, се върши тази работа?
          Следите на престъпленията си ли? Малко начин на мислене.

          Коментар




          • Най Малкото Зло
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар




            • Най Малкото Зло
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Plamen Darakchiev
                Никак не беше приятна картинката при тази сутрин при семейство Григорови. По-късно изгледах и разговора с Андрей Райчев и Огнян Минчев. Има обща нишка, която свързва двата разговора. В основата на спора около Биволъ е страхът, че БСП печели от компроментирането на премиера Борисов. Огнян Минчев, отдавайки моралното право на протестиращите, все пак ясно наблегна върху това, че определени олигархични кръгове може да се възползват от ситуацията.
                Ако сложим нещата под общ знаменател, ще видим че навлизаме в период, през който вниманието на всички ще бъде концентрирано върху възможното връщане на бившите комунисти във властта.
                Лошото е, че никой не вижда по-мрачната перспектива. Никой не се пита, къде ще отиде отрицателния вот при едно по-активно участие на изборите. Особено при задаващата се радикализация, за която настоящите протести за пределно ясен индикатор.
                Ще бъде наивно да очакваме, че този вот ще бъде разпределен някак си по оста ляво - дясно, т.е. между БСП, ДСБ и България на гражданите. Макар че тези дни на "Позитано" радикализираха платформата си и показаха столетна кълка на протестиращите, не мисля, че ги огрее. Десните партии, както изключим някои леки закачки общо взето не откликват на това всеобщо социално настръхване.
                Нямам предвид само протестите.
                Не искам да бъда лош пророк, но имам лоши предчувствия. За две или националистически формации в бъдещия парламент. И не за 5-6, а за 8-9 парламентарни групи. Ако това се случи, по обясними причини БСП губи единствения си възможен коалиционен партньор -- ДПС. От там нататък вече е призракът на новите избори.
                Така си мисля сега, докато гледам протестите.

                Коментар


                • Помня на времето ехееей, още когато Най Малкото Зло беше главен секретар на МВРто. И каквото и происшествие да станеше първи пристигаше на местопроизшествието сякаш беше патрулка. Замиташе ги следите майсторски.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • ънн

                    Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                    Ами ще видим. Така като гледам , по принципа на изключването, махам БСП, махам ДПС, Махам Комунева и кой остава.? - най малкото зло!
                    Как няма да променят избирателният закон, да може инициативни комитети да предлагат депутати с доказани качества и преуспели с законен бизнес. Този мухльо, Станишев министрите го управляваха, а не той тях. И като мъж е мухъл, щом Йончева му би дузпата.
                    Какин Чунчо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kaka89 Разгледай мнение
                      Ами ще видим. Така като гледам , по принципа на изключването, махам БСП, махам ДПС, Махам Комунева и кой остава.? - най малкото зло!
                      А доброто ???
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Сами се номинират, а народа свали доверие от тях
                        http://www.blitz.bg/news/article/182665
                        Ами ще видим. Така като гледам , по принципа на изключването, махам БСП, махам ДПС, Махам Комунева и кой остава.? - най малкото зло!
                        Как няма да променят избирателният закон, да може инициативни комитети да предлагат депутати с доказани качества и преуспели с законен бизнес. Този мухльо, Станишев министрите го управляваха, а не той тях. И като мъж е мухъл, щом Йончева му би дузпата.
                        Last edited by kaka89; 16.02.2013, 12:10.

                        Коментар


                        • Няма друг избор - за това е решила че е създадена... ще и дадат да поудари някой и друг подпис - ако посвали гарда де! И с тез калинки - конкуренцията много голяма става... Хем непрофи-та като "нея", хем готови НА ВСИЧКО - дет' се вика за един лаптоп и телефон

                          На финалната права сме - който подпише , подпише. После няма!

                          - нужда от скъпо платени де - ще са само на повикване или 1/2 работно време! и тя това го знае
                          Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 14:59.
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Ми Куневица. Снаха на политбюро. Дето ги затваряше главите една след друга, една след друга. Ма я е срам да носи името на мъжа си. Ма пък ламти за власт.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bibitko Разгледай мнение
                              Явор Гечев, лидер на Младежкото обединение на БСП:

                              - Първо няма такава структура - "доброволческа група за влияние към оперативното бюро". При нас няма нито Кирил, нито Елена. Според мен това са скалъпени неща. Не за първи път се опитват да разбият реномето на младежката организация. Приемам го като комплимент.
                              обръщението "Другари" много ми намирисва да е Американско. Явно това се случва с САЩ а не в кандидат 16-та Съветска република. управлявана до 2009 г от КГБ и т.н. чрез руски граждани и подлоги последният от които Дмитриевич станиШеФ.

                              Коментар


                              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                                Коментар

                                Working...
                                X