IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    СОКОЛСКИ НИЕ С МЕЧО НЕ СМЕ ТЕ ВИЗИРАЛИ, АМА ТИ САМ СЕ ПРИПОЗНА КАТО ТРОЛ.НИЕ ПИШЕМ ЗА ТРОЛОВЕТЕ И ТИ СЕ ОБАЖДАШ
    Ама Кире, както и досега обичаш да генерализираш неправилно.
    Ето и аз реших да генерализирам, като теб.Защо го правиш?

    И ТАКА, КИРЕ КОИ СА ТРОЛОВЕТЕ, ТОЧНО, АЗ, ТИ, ИНВЕСТОРА ИЛИ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ МУ?

    Когато генерализираш, така ще трябва да ги посочиш точно. А по тази логика и темите които ги има в спама ти са също толкова генерализирани. Защо?
    Това ли можете само?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Най Малкото Зло
      Ама, чакай сега, аз като ти казах долу, че не ставаш за балкански юнак, това не значи и че ще можеш да прецениш, въобще зло, та камо ли нещо друго.Ужас.

      Коментар


      • Любимият на Кирчо и мичкобичков комунист Кадиев за нередовните платци.

        ...Мерките срещу неизрядните платци не са популярни, но може да се предприемат. Бях предложил общината да не предоставя услуги на граждани, които не си плащат парното. Може сметката да се обвърже, както е в други страни, с тази за ток, вода и като не платиш едното, не получаваш и останалите услуги....

        Ето какво ви чака, като толкова искате БСП на власт. Първо в София, после и на други места. Умно, а!

        ПП Но Кирчо и мичкобикчов естествено няма да коментират.

        Коментар


        • СОКОЛСКИ НИЕ С МЕЧО НЕ СМЕ ТЕ ВИЗИРАЛИ, АМА ТИ САМ СЕ ПРИПОЗНА КАТО ТРОЛ.НИЕ ПИШЕМ ЗА ТРОЛОВЕТЕ И ТИ СЕ ОБАЖДАШ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Ей, смешко виж се и повече да не се налага да ти търпим спама и глупостите.
            Виж сега какво си на спамнал: Пенсионер си преряза вените, не можа да си плати тока


            Ами, това горе как точно ме интересува мен, теб потребителите на инвестора. Въобще знаеш ли къде се намираш?
            Ами по същата логика, този пенсионер, защо е гласувал за БСП(БКП) и ни е спестил както неговите доходи и разшитие, така и на още доста български семейства.
            Къде са му парите за пенсия?Отговори си сам, Защо са толкова малки тези пенсии.Пак сам. И след това се замисли, че наказанието на тези стари хора, ще бъде да умрат сами и без близки до себе си, защото сами виждаме резултатите от техният избор.Които сега е реалност.

            А по тази логика и протестите, какво ме интересуват, срещу монополите нямат шанс, пак въпроси за домашно, коя е стратегията за развитие на монополите в България?
            Да не би да е същата по която трябваше да се заробим сега със "БЕЛЕНЕ" със кредит които достатъчно скъп, които ще се изплаща 100 години, при положение че няма на кого да продават. Ужас.

            Ами ти не си ли и ти участник в услуга на омаскаряващите клеветници, изедниците решили да служим на Русия във развитието си. хахахах
            Last edited by Соколски; 16.02.2013, 14:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
              ИНВЕСТОРЕ БЕЗ ДА КАЖА И ЕДНА ДУМА ВЕДНАГА, БЯХ ПРИХВАНАТ ОТ ТРОЛОВЕТЕ, ЗАЩО ТЕЗИ НИКОВЕ, МОГАТ САМО ДА СПАМЯТ С ЛИНКОВЕ, ДА ОБИЖДАТ ВСИЧКИ И ДА ГИ ТЪРПИМ.Че и грам предложение не дават.Не говорят за политика.


              ИНВЕСТОРЕ КОИ Е ТРОЛА, ВИЖТЕ В КАКВО СТЕ СЕ ПРЕВЪРНАЛИ ПО НАДОЛУ?



              НЯМА КАК ДА ИЗТЪРПЯ, ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ ДА МЕ ОБИВДАТ САМО КАТО ЧЕТА, БЕЗ ДА СЪМ ПИСАЛ И РЕД ПО ТЕХЕН АДРЕС. НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ, СЪМ БИЛ СТАНАЛ ВЕЧЕ ТРОЛ И СЪМ БИЛ ГЛУПАВ ТРОЛ. АХАХАХАХХАХААХХА
              А бе вие си ги отглеждайте, но не се имайте никога за сериозна медия или форум.
              Това е.

              КОИ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЛЕДИ ЗА ТОВА ВЪВ ФОРУМА ВИ????????????
              Най Малкото Зло
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Кире, събудихме ли се юнаците балкански, или пак ще заспиме и ще ги оставим червените и розавите свине да ни събират данък дъжд ???
                Ха, какъв юнак балкански бълнуваш, хората със патриотичен морал, може и да са, ама ти?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bibitko Разгледай мнение
                  Явор Гечев, лидер на Младежкото обединение на БСП:

                  - Първо няма такава структура - "доброволческа група за влияние към оперативното бюро". При нас няма нито Кирил, нито Елена. Според мен това са скалъпени неща. Не за първи път се опитват да разбият реномето на младежката организация. Приемам го като комплимент.
                  Бибитков, ти от младежкото БКП ли си?

                  Коментар


                  • Ей, Кака Потвърди, че не си Чунчо!!!! Ще се изпедерастим вече в тази политика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      http://www.blitz.bg/news/article/182681
                      ТРОЛОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
                      ИНВЕСТОРЕ БЕЗ ДА КАЖА И ЕДНА ДУМА ВЕДНАГА, БЯХ ПРИХВАНАТ ОТ ТРОЛОВЕТЕ, ЗАЩО ТЕЗИ НИКОВЕ, МОГАТ САМО ДА СПАМЯТ С ЛИНКОВЕ, ДА ОБИЖДАТ ВСИЧКИ И ДА ГИ ТЪРПИМ.Че и грам предложение не дават.Не говорят за политика.


                      ИНВЕСТОРЕ КОИ Е ТРОЛА, ВИЖТЕ В КАКВО СТЕ СЕ ПРЕВЪРНАЛИ ПО НАДОЛУ?



                      НЯМА КАК ДА ИЗТЪРПЯ, ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ ДА МЕ ОБИВДАТ САМО КАТО ЧЕТА, БЕЗ ДА СЪМ ПИСАЛ И РЕД ПО ТЕХЕН АДРЕС. НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ, СЪМ БИЛ СТАНАЛ ВЕЧЕ ТРОЛ И СЪМ БИЛ ГЛУПАВ ТРОЛ. АХАХАХАХХАХААХХА
                      А бе вие си ги отглеждайте, но не се имайте никога за сериозна медия или форум.
                      Това е.

                      КОИ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЛЕДИ ЗА ТОВА ВЪВ ФОРУМА ВИ????????????
                      Last edited by Соколски; 16.02.2013, 14:20.

                      Коментар


                      • Кире, събудихме ли се юнаците балкански, или пак ще заспиме и ще ги оставим червените и розавите свине да ни събират данък дъжд ???
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Гузен негонен бяга
                          Точно така, веднага почнахте с омаловажаването, омаскаряване подигравки и какви ли не тъпотии. А не говорите за "Политика".А бе знаете ли какво е това Политика????????????

                          Не ви прави, чест, то каква ли чест имате вие с това мислене, абсолютна малоумщина.


                          ИНВЕСТОРЕ, ТОВА ГОРЕ СТАВА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС СЪЩО.

                          ИНВЕСТОРЕ, КОИ ПО ТОЧНО СА ТРОЛОВЕТЕ????????? АЗ, ВИЕ, ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ВИ??????????????????????????

                          Коментар


                          • http://www.blitz.bg/news/article/182676

                            Коментар


                            • http://www.blitz.bg/news/article/182681
                              ТРОЛОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                АМА СА ГЛУПАВИ ТЕЗИ ТРОЛОВЕ
                                Прав си. По девет кожи ни съдират. Данък дъжд плащаме. А за качествени тролове им се свиди да дадат пари мазните мутрополитици
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X