IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Стамболов, да попитам.... Верно ли имало некви каратисти в надзора на ЧЕЗ?
    Нямам нищо общо с ЧЕЗ и нищо не знам по въпроса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение

      Най Малкото Зло
      Много правилно. Няма да изберем твоите господари Хохегера и хидроинженера...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
        Така ли, война а. Добре

        [B][COLOR="Red"][SIZE="7"]
        Я марш при твоите господахи Станишев и Доган да ге обслужнаш...

        Мисленето не се удава на агресивни комплексари като mechobikov
        Стамболов, да попитам.... Верно ли имало некви каратисти в надзора на ЧЕЗ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
          Е айде сега пак сервилничене и подмолни подигравки, ама вие явно това си можете.

          АЗ СЪМ РАЗ КОНСПИРИРАН И ОТ КОГО? АХХАХАХАХА

          е не нарочно влязох в тази роля за да изоблича начина на писане на троловете, като те все още си мислят, че някои друг е трол.

          4и4е, кое е трола, може ли не говориш глупости, а с факти?


          На кого се вика, трол, на такива като кат123, коки, Киро....... на кои по точно?

          И следва, как така търпим тролове неразбиращи от политика.Нали е тема политика.
          Верно Соколски, като си прав, прав си. Това е тема политика, а този е министър председателя на България


          Най Малкото Зло
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            А, ето по умния трол се пръкна. Тоз поне знае да пише, ама не знае да мисли.

            Ето троле виж ги любимите си комунисти от ГЕРБ
            Така ли, война а. Добре

            ТИ КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИШ ДА РАЗЛИЧАВАШ МЕЧКА ОТ БИК

            Я марш при твоите господахи Станишев и Доган да ги обслужнаш...

            Мисленето не се удава на агресивни комплексари като mechobikov

            Пускането на един и същи пост поне 50 пъти е доказателство за липса на аргументи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


              Само чИте, без да пише и пак е разконспириран..........

              пп Жално ми стана за пилето....пардон, "орлето"......

              Айде го оставете на мира ....Нека си пише......
              Е айде сега пак сервилничене и подмолни подигравки, ама вие явно това си можете.

              АЗ СЪМ РАЗ КОНСПИРИРАН И ОТ КОГО? АХХАХАХАХА

              е не нарочно влязох в тази роля за да изоблича начина на писане на троловете, като те все още си мислят, че някои друг е трол.

              4и4е, кое е трола, може ли не говориш глупости, а с факти?


              На кого се вика, трол, на такива като кат123, коки, Киро....... на кои по точно?

              И следва, как така търпим тролове неразбиращи от политика.Нали е тема политика.

              Коментар


              • А, ето по умния трол се пръкна. Тоз поне знае да пише, ама не знае да мисли.

                Ето троле виж ги любимите си комунисти от ГЕРБ

                1.Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР.
                2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
                3.Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
                4.Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
                5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
                6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
                7.Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
                8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
                9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
                10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
                11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
                12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Тролска им работа И жалката цигаропродавачка омаскариха
                  те вече щом до това "ниво" го докараха - могат всеки ден да ни ги подменят с новички!

                  В царството на калинките, е по-ефтино да смениш калинката отколкото да я оплюеш!
                  Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 15:07.
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    Преминаваме нататък. Както вече споменахме, тъй като в интернет е осигурена анонимност, ограничения като премерено поведение няма. Трябва да удряме безкомпромисно в най-неочакваните точки за нашите противници.

                    Ако в обществото има усещане, че даден политик от управляващите е честен - изкарвате го лъжец и крадец, ако някой има добро семейство, обвинете го, че има любовница, ако има титла професор, обвинете го че е некомпетентен, а дисертацията му преписана, ако води скромен начин на живот, внушавайте, че има милиарди в швейцарски сметки и т.н.

                    Нищо не е неприемливо, нищо не е цинично, използването на нецензурни думи също не е проблем. Дори и коментарите ви да не се приемат от случайно четящите ги, те ще се трупат като негатив към вашата фалшива самоличност, но и към истинската самоличност на атакуваните субекти. Основната цел е да се предизвикат пукнатини в имиджа и да се породят съмнения към тях.

                    В този аспект трябва да сме търпеливи и настойчиви, както капката дълбае камъка.

                    Втората насока, по която трябва да работите, е да се създава всеобщо впечатление за безнадеждност и мизерия. Това няма смисъл да го обяснявам, ясно е, че всички подобни негативи се трупат на гърба на управляващите.

                    Декларирайте съжаление към трудния живот на пенсионерите, приравнявайте живота в България с този в страни от третия свят, декларирайте склонност към емиграция и т.н. Тези неща и друг път сме ги говорили.

                    Третият аспект, по които трябва да работят доброволците, е защита от така наречените лоши коментари за партията и политици от БСП. Значи, практиката показва, че влизане в спор по същество не е добра тактика. Проучванията показват, че най-добре работещата тактика е бързо да бъде изтикан коментарът назад в списъка с коментарите. Времето напредна, за съжаление имам важна среща след 15 минути и ще трябва да ви напускам. Ще ви бъда благодарен да прегледате този документ, които обаче нямате право да изнасяте. Документът съдържа проучвания за поведението на интернет потребителите, кои са най-популярните интернет медии, а на последната страница са синтезирани изводите от проучването, които биха били много полезни в нашата работа. Довиждане засега и успех.

                    Тролска им работа И жалката цигаропродавачка омаскариха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      То барем да знаеше да пише
                      Да не бъдем максималисти - нали знае да чете.......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        [ГОЛЯМО ШУБЕ ГИ ТРЕСЕ КОМУНИСТИТЕ ОТ ГЕРБ
                        Преминаваме нататък. Както вече споменахме, тъй като в интернет е осигурена анонимност, ограничения като премерено поведение няма. Трябва да удряме безкомпромисно в най-неочакваните точки за нашите противници.

                        Ако в обществото има усещане, че даден политик от управляващите е честен - изкарвате го лъжец и крадец, ако някой има добро семейство, обвинете го, че има любовница, ако има титла професор, обвинете го че е некомпетентен, а дисертацията му преписана, ако води скромен начин на живот, внушавайте, че има милиарди в швейцарски сметки и т.н.

                        Нищо не е неприемливо, нищо не е цинично, използването на нецензурни думи също не е проблем. Дори и коментарите ви да не се приемат от случайно четящите ги, те ще се трупат като негатив към вашата фалшива самоличност, но и към истинската самоличност на атакуваните субекти. Основната цел е да се предизвикат пукнатини в имиджа и да се породят съмнения към тях.

                        В този аспект трябва да сме търпеливи и настойчиви, както капката дълбае камъка.

                        Втората насока, по която трябва да работите, е да се създава всеобщо впечатление за безнадеждност и мизерия. Това няма смисъл да го обяснявам, ясно е, че всички подобни негативи се трупат на гърба на управляващите.

                        Декларирайте съжаление към трудния живот на пенсионерите, приравнявайте живота в България с този в страни от третия свят, декларирайте склонност към емиграция и т.н. Тези неща и друг път сме ги говорили.

                        Третият аспект, по които трябва да работят доброволците, е защита от така наречените лоши коментари за партията и политици от БСП. Значи, практиката показва, че влизане в спор по същество не е добра тактика. Проучванията показват, че най-добре работещата тактика е бързо да бъде изтикан коментарът назад в списъка с коментарите. Времето напредна, за съжаление имам важна среща след 15 минути и ще трябва да ви напускам. Ще ви бъда благодарен да прегледате този документ, които обаче нямате право да изнасяте. Документът съдържа проучвания за поведението на интернет потребителите, кои са най-популярните интернет медии, а на последната страница са синтезирани изводите от проучването, които биха били много полезни в нашата работа. Довиждане засега и успех.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                          Само чИте, без да пише и пак е разконспириран..........

                          пп Жално ми стана за пилето....пардон, "орлето"......

                          Айде го оставете на мира ....Нека си пише......
                          То барем да знаеше да пише
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                            ИНВЕСТОРЕ БЕЗ ДА КАЖА И ЕДНА ДУМА ВЕДНАГА, БЯХ ПРИХВАНАТ ОТ ТРОЛОВЕТЕ, .................


                            НЯМА КАК ДА ИЗТЪРПЯ, ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ ДА МЕ ОБИжДАТ САМО КАТО ЧЕТА, БЕЗ ДА СЪМ ПИСАЛ И РЕД ПО ТЕХЕН АДРЕС. ........................?


                            Само чИте, без да пише и пак е разконспириран..........

                            пп Жално ми стана за пилето....пардон, "орлето"......

                            Айде го оставете на мира ....Нека си пише......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                              Любимият на Кирчо и мичкобичков комунист Кадиев за нередовните платци.

                              ...Мерките срещу неизрядните платци не са популярни, но може да се предприемат. Бях предложил общината да не предоставя услуги на граждани, които не си плащат парното. Може сметката да се обвърже, както е в други страни, с тази за ток, вода и като не платиш едното, не получаваш и останалите услуги....

                              Ето какво ви чака, като толкова искате БСП на власт. Първо в София, после и на други места. Умно, а!

                              ПП Но Кирчо и мичкобикчов естествено няма да коментират.
                              Еврейче,

                              Сергей Станишев е гей. БСПто са мутрогенерираща партия и червени свини и кръвопийци на българския народ.

                              А ГЕРБ са Най Малкото Зло.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                СОКОЛСКИ НИЕ С МЕЧО НЕ СМЕ ТЕ ВИЗИРАЛИ, АМА ТИ САМ СЕ ПРИПОЗНА КАТО ТРОЛ.НИЕ ПИШЕМ ЗА ТРОЛОВЕТЕ И ТИ СЕ ОБАЖДАШ
                                Има стара народна мъдрост, че гузен негонен бяга.
                                И скиваш ли го, държи сметка на инвестора. Пък моля другарко, нали знаете, че зад гърба ми е Най Малкото Зло !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X