IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най Малкото Зло

    Како, днес ми подобри настроението без да съм ти давал кинти
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Кой е този паша, този дето си пие ичкията с Най Малкото Зло ли ???
      Време е mechobikov отново да започне да пее сталински химни...
      Станишев: Ние сме последният рубеж пред ГЕРБ

      http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...bej_pred_gerb/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        А дали знае че ортак на пашата е премиер
        Кой е този паша, този дето си пие ичкията с Най Малкото Зло ли ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
          Бай Ганьо каза Всички са маскари...

          Примитивния отказ от мислене е свързан с невъзможвост да се посочи позитивна алтернатива. Най-интересното е, че индивидите поразени от тази шизофрения смятат своята морална и интелектуална деградация за достойнство...
          Не бе! Аз съм със много сложен начин на мислене и съм оптимист!!

          - Всички алтернативи са позитивни, но НЕ за нас!!
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Тъй тъй, той и Мамин така каза Сигур съм се объркал

            “Не знам кой е Митко Каратиста, никога не съм го виждал, държавата, доколкото знам в момента, няма представител в тези дружества, защото те са частни.”
            А дали знае че ортак на пашата е премиер

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              За размисъл на всички знайни и незнайни тролове

              1. Кой ограби България - Сергей Станишев - син на ПОЛИТБЮРО

              2. Кой граби в момента България - Най Малкото Зло - бандит от СИК

              3. Коя стара чанта се гласи да граби България - Меглена Кунева - снаха на ПОЛИТБЮРО

              Бай Ганьо каза Всички са маскари...

              Примитивния отказ от мислене е свързан с невъзможвост да се посочи позитивна алтернатива. Най-интересното е, че индивидите поразени от тази шизофрения смятат своята морална и интелектуална деградация за достойнство...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Историята помни и "по-велики" хрумвания

                Атанасова: Без лична карта, ако не се плащат осигуровки

                колкото здравната министърка успя, толкова и Кадиев
                Историята помни, ама историците не помнят
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                  Нямам нищо общо с ЧЕЗ и нищо не знам по въпроса
                  Тъй тъй, той и Мамин така каза Сигур съм се объркал

                  “Не знам кой е Митко Каратиста, никога не съм го виждал, държавата, доколкото знам в момента, няма представител в тези дружества, защото те са частни.”

                  Коментар


                  • За размисъл на всички знайни и незнайни тролове

                    1. Кой ограби България - Сергей Станишев - син на ПОЛИТБЮРО

                    2. Кой граби в момента България - Най Малкото Зло - бандит от СИК

                    3. Коя стара чанта се гласи да граби България - Меглена Кунева - снаха на ПОЛИТБЮРО
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                      Любимият на Кирчо и мичкобичков комунист Кадиев за нередовните платци.

                      ...Мерките срещу неизрядните платци не са популярни, но може да се предприемат. Бях предложил общината да не предоставя услуги на граждани, които не си плащат парното. Може сметката да се обвърже, както е в други страни, с тази за ток, вода и като не платиш едното, не получаваш и останалите услуги....

                      Ето какво ви чака, като толкова искате БСП на власт. Първо в София, после и на други места. Умно, а!

                      ПП Но Кирчо и мичкобикчов естествено няма да коментират.
                      Историята помни и "по-велики" хрумвания

                      Атанасова: Без лична карта, ако не се плащат осигуровки

                      колкото здравната министърка успя, толкова и Кадиев

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Кире, помниш ли сабален като казах, че троловете обичат да крещят с големи червени и големи розави букви. Това не се отнася за Стамболийски. Той не е трол.
                        Ето продължавате да оценя те хората по това какво казали или не казали от това къде били родени или били синове на баща си.Тъпотия от всякъде.Не е просто удобно генерализиране.

                        Ами това какво е, омаскаряване и омаловажаване. И постоянно го правите, а даже няма кои да ви каже, че е некултурно. А и ще трябва да търпим.Тъпа ви селска работа.

                        По делата им ще ги познаете.Само искам да забележите какви са вашите постъпки, защото от тях зависите.А не от това което пишете и изговаряте.Ама то с вашето мислене, до къде ли ще я докарате?
                        Не знам и не ме интересува, не ни занимавайте.
                        Last edited by Соколски; 16.02.2013, 15:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Кире, помниш ли сабален като казах, че троловете обичат да крещят с големи червени и големи розави букви. Това не се отнася за Стамболийски. Той не е трол.
                          Личните нападки са характерни за комунистите, когато трябва да обвинят опонента за собствените си престъпления....

                          Това беше философско наблюдение...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            А, ето по умния трол се пръкна. Тоз поне знае да пише, ама не знае да мисли.

                            Ето троле виж ги любимите си комунисти от ГЕРБ

                            1.Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР.
                            2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
                            3.Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
                            4.Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
                            5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
                            6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
                            7.Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
                            8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
                            9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
                            10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
                            11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
                            12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
                            Е не човече, ти пак ЯВНО ГЕНЕРАЛИЗИРАШ, ПРОБЛЕМА СИ.
                            А той е двойнствена шизофрения

                            1.Казах ти имаш сбъркано мислене, няма как хора с твоето мислене да са балкански юнаци.
                            2.Ти не правиш, разлика м/у добро и зло, та камо ли по малко от едното и ли другото.
                            В тази логика, можеш ли да прецениш тази ти шизофрения, с която излизаш и ни генерализираш 5 крещящи жълти новини и в това число да казваш тия са маскари, ония обаче не са.

                            Ами двуутробно, ако мислеше въобще, главата ти щеше да знае, че оплюването и омаскаряването е грозен и долен метод да докажеш, всъщност собствената си шизофрения.
                            Както твоите глупости, този е син на еди кои си значи, айде под ножа.Ей широбадж, дръж си начина на мислене в главата и не ни праши свидетели на това. Както Киро.

                            Коментар


                            • Понеже при ТЕЗИ няма време, вижте какво ще ни направят СЛЕДВАЩИТЕ: ЦЪК

                              - ще ни играят "тука има - тука нема" и с помощта на съседа - новата активна постановка за скъпия ток...

                              ... като с парното - ако ти е скъпо - съседа те краде!
                              Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 15:19.
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                                Така ли, война а. Добре

                                ТИ КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИШ ДА РАЗЛИЧАВАШ МЕЧКА ОТ БИК

                                Я марш при твоите господахи Станишев и Доган да ги обслужнаш...

                                Мисленето не се удава на агресивни комплексари като mechobikov

                                Пускането на един и същи пост поне 50 пъти е доказателство за липса на аргументи
                                Кире, помниш ли сабален като казах, че троловете обичат да крещят с големи червени и големи розави букви. Това не се отнася за Стамболийски. Той не е трол.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X