IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Ти да не си сашо от Хасково!!!Или си болен!!!
    Не, просто ходя по света и знам, че в останалите европейски държави заплатите са 10 пъти по големи отколкото в България. С очите си съм го видял. Нима тези които казват това, което са видели с очите си са болни ???
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Какво отричам ???

      Аз твърдя, че през последните 23 години ни грабят свински червени комунистически изчадия продукти на бившата БКП.

      Твърдя, че факта, че заплатите в България са 10 пъти по ниски от европейските при същите цени го дължим на същите тези червени, сини, герберски, турски и прочие червени свини, които си ги преджобват тези 9/10 от заплатите на хората. И Пламен Орешарски и Милен Велчев бяха също финансови грабители. И по тяхно време, както и по време на Най Малкото Зло заплатите в Бългатия бяха 10 пъти по ниски от европейските !!!

      Твърдя че ГЕРБ, БСП, ДПС, СДС, Куневица, Циганина Приватизатор и Царя Горянин са от един червен дол дренки и трябва ако имаме достойнство да ги натирим !!!
      Ти да не си сашо от Хасково!!!Или си болен!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Не можеш да отричаш ....
        Аз не обичам Борисоф,Янев ,Цветанов и в името на това заобичах Данайлов, Янаки Стойлов , Орешарски, ....не Първанов ,Петков ,Добрев ...
        Хубаво национализация на ЕРП ... колко пари трябва да плати държавата... оценката ще е даже повече отколкото са ги продали....гарантирам ти го.
        Имам акции в Енерго Про и ЧЕЗ и се чудя на продаващите в момента......
        защото тогава ще се прекара държавата...
        Какво отричам ???

        Аз твърдя, че през последните 23 години ни грабят свински червени комунистически изчадия продукти на бившата БКП.

        Твърдя, че факта, че заплатите в България са 10 пъти по ниски от европейските при същите цени го дължим на същите тези червени, сини, герберски, турски и прочие червени свини, които си ги преджобват тези 9/10 от заплатите на хората. И Пламен Орешарски и Милен Велчев бяха също финансови грабители. И по тяхно време, както и по време на Най Малкото Зло заплатите в Бългатия бяха 10 пъти по ниски от европейските !!!

        Твърдя че ГЕРБ, БСП, ДПС, СДС, Куневица, Циганина Приватизатор и Царя Горянин са от един червен дол дренки и трябва ако имаме достойнство да ги натирим !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1774812

          15.02.13
          Партийна война в интернет
          това не знам дали излиза от средите на бесепарите, но със сигурност е усвоено до тънкост от герберастите в този форум, а и из нета
          или...просто няма разлика - комунист до гербокомуниста ))

          В ей туй, как да не припознаеш Чунчо или другия му близнак с история - Кака

          Препоръчва се да създадете една легенда за себе си далече от политическата сфера - примерно активността и използваните прякори и картинки на профили трябва да създават впечатление за вас като за спортен фен, запален турист или пък, ако щете, безработна бивша учителка, сега домакиня, чието основна радост от живота е да гледа сапунени сериали.
          Втората легенда, която трябва да има всеки под ръка, е на привърженик на трета партия със слабо влияние в обществото, като тук е препоръчително това да са десни партии. И двете самоличности се използват както в защита, така и в атака.

          За да се избегне разкриване на връзката между двете самоличности, разбира се, доколкото ви е възможно трябва да съблюдавате различен стил на изразяване и да не използвате едни и същи изрази и словосъчетания. От досегашната практика се установи, че често се получава объркване, доброволецът пуска коментар, присъщ за едната самоличност, но забравя да превключи потребителските профили.

          Нищо не е неприемливо, нищо не е цинично, използването на нецензурни думи също не е проблем. Дори и коментарите ви да не се приемат от случайно четящите ги, те ще се трупат като негатив към вашата фалшива самоличност, но и към истинската самоличност на атакуваните субекти. Основната цел е да се предизвикат пукнатини в имиджа и да се породят съмнения към тях.
          В този аспект трябва да сме търпеливи и настойчиви, както капката дълбае камъка.

          Значи, практиката показва, че влизане в спор по същество не е добра тактика. Проучванията показват, че най-добре работещата тактика е бързо да бъде изтикан коментарът назад в списъка с коментарите.



          Само тази част не се връзва, явно тя трябва да остава за бесепарите, но като се замисля, че и много хора я виждат тази мизерия и не само при пенсионерите, без да са комунисти...

          Декларирайте съжаление към трудния живот на пенсионерите, приравнявайте живота в България с този в страни от третия свят, декларирайте склонност към емиграция и т.н.


          Иначе, май трябва да се проследят поръчките за лаптопи от централите

          Аз се опитах да си инсталирам Файърфокс на лаптопа, които ми е предоставен, но ми иска администраторска парола.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Аз предлагам ако и на тези избори червените свине от БСП, ГЕРБ и Куневица-Пръмовица ни оставят без алтернативна партия в ръководството на която няма деца и внуци на политбюро, да си представим всички дружно, че лопатите не са лопати.
            Не можеш да отричаш ....
            Аз не обичам Борисоф,Янев ,Цветанов и в името на това заобичах Данайлов, Янаки Стойлов , Орешарски, ....не Първанов ,Петков ,Добрев ...
            Хубаво национализация на ЕРП ... колко пари трябва да плати държавата... оценката ще е даже повече отколкото са ги продали....гарантирам ти го.
            Имам акции в Енерго Про и ЧЕЗ и се чудя на продаващите в момента......
            защото тогава ще се прекара държавата...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Прав си Макс, изстрадал е народа. А дали не е изстрадал точно защото разрешава на всички избори да го оставят без алтернатива. Ма те вече хептен обнагляха разбираш ли. То биваше, биваше най малко зло, най малко зло, ама то туй сегашното Най Малко Зло хем нагло комунистическо изчадие дето не искаше да си фърли партийния билет, хем откровен бандит.
              "Най малкото зло" е герпаджийски ПиаР продукт, Боко просто еВа майката на държамата и на правилата.... Никаква хигиена, наглост, простащина, Най-лошото е че считаме това за нормално

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                Той е седесарска свиня....
                Но в момента прекалявате.....
                Всеки си казва мнението , някой получават нареждания ,някой се повтарят едно и също а някой цитират вестници....,други си измислят цитати и ръководства...
                Аз като участник на БФБ от 2004 г съм доволен от финансовите министри Милен Велчев и Пламен Орешарски..а ти със седянката ли ще ми разясняваш...
                Мога да пиша лошотии за всеки ,но някой имат повече.....
                Попитах те а ти какво предлагаш....
                Аз предлагам ако и на тези избори червените свине от БСП, ГЕРБ и Куневица-Пръмовица ни оставят без алтернативна партия в ръководството на която няма деца и внуци на политбюро, да си представим всички дружно, че лопатите не са лопати.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар





                • Исканията ни

                  Енергиен сектор.

                  1. Национализация на ЕРПтата
                  2. Премахване на всички посредници - НЕК да поеме тяхната функция
                  3. Разсекретяване на всички договори в сектора Енергетика.
                  4. Търсене на отговорност на подписалите ги лица
                  5. Да се премахне задължителното изкупуване на ел. енергията от НЕК
                  6. Конкретна, прозрачна и последователна политика за развитие на ВЕИ инсталации в дългосрочен план.
                  7. Преразглеждане на чл.69 от конституция на Република България. (чл.69 - "Народните представители не носят наказателна отговорност за изказаните от тях мнения и за гласуванията си в Народното събрание".)
                  8. Създавне на Граждански консултативен съвет в ДКЕВР.

                  Топлинна енергия

                  1. Индивидуални договори с топлофикационните дружества с право на прекратяване с едномесечно предизвестие от страна на клиентите/гражданите
                  2. Уредите да отчитат в МВт/ч.
                  3. Реално отчитане на изразходваната топлоенергия.

                  http://bulgarino.alle.bg/%D0%B8%D1%8...-%D0%BD%D0%B8/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Да пашата е, Мечо у нас работа се върши на маса, на по пиене...

                    Най-малкото зло е комплимент за Баце Буда... Боко е обида за нашия изстрадал народ
                    Прав си Макс, изстрадал е народа. А дали не е изстрадал точно защото разрешава на всички избори да го оставят без алтернатива. Ма те вече хептен обнагляха разбираш ли. То биваше, биваше най малко зло, най малко зло, ама то туй сегашното Най Малко Зло хем нагло комунистическо изчадие дето не искаше да си фърли партийния билет, хем откровен бандит.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Кире, Герберските тролове ги извадихме от дупките, ама БСПейските нещо хитреят май. Явно мутрогенериращата свинска БСП дава повече кинти за по умни тролове.

                      Орешарски бил добър финансов грабител а ???

                      Коя миризлива комунистическа червена свиня искаше да развали седянката, а ???


                      Той е седесарска свиня....
                      Но в момента прекалявате.....
                      Всеки си казва мнението , някой получават нареждания ,някой се повтарят едно и също а някой цитират вестници....,други си измислят цитати и ръководства...
                      Аз като участник на БФБ от 2004 г съм доволен от финансовите министри Милен Велчев и Пламен Орешарски..а ти със седянката ли ще ми разясняваш...
                      Мога да пиша лошотии за всеки ,но някой имат повече.....
                      Попитах те а ти какво предлагаш....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Кире, Герберските тролове ги извадихме от дупките, ама БСПейските нещо хитреят май. Явно мутрогенериращата свинска БСП дава повече кинти за по умни тролове.

                        Орешарски бил добър финансов грабител а ???

                        Коя миризлива комунистическа червена свиня искаше да развали седянката, а ???
                        Муравей Радев показа че МФ може и без министър, замовете въпшеха работата.... Иначе Орешарски или тандем Велчев-Дацов е ОК, според мен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Най Малкото Зло

                          Како, днес ми подобри настроението без да съм ти давал кинти
                          Време е да получиш още инструкции от своите червени господари. Я виж как добре цитираш Р.Овч.....

                          Румен Овчаров: Никога и при никакви обстоятелства БСП няма да прави коалиция с ГЕРБ
                          16 февруари 2013 | 15:17 | Агенция "Фокус"
                          http://www.focus-news.net/?id=n1750057


                          София. Никога и при никакви обстоятелства БСП няма да прави коалиция с ГЕРБ

                          . Това каза Румен Овчаров, член на Националния съвет на БСП и народен представител от ПГ на Коалиция за България, на заседание на 48-мия Конгрес на партията, предаде репортер на Агенция „Фокус”.

                          Тук става дума за престъпна империя на мутрите. Ако трябва да се направи паметник на правителството на ГЕРБ, трябва да има три неща – калинка като символ на некомпетентността, скакалец – като готовността да се плячкосва всичко и мутренска бухалка – като символ на насилието, което се упражнява масово и срещу всичко. Само БСП може да устои на този натиск”, заяви Овчаров.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Такса дъжд наду фактура за вода
                            в. Стандарт

                            Такса дъжд наду с 12,39 лв. фактурата за вода на бистро край врачанската автогара. Собственичката Димитринка Димитрова отказва да плати добавката и е подала жалба до ВиК. От водното дружество изчислили, че миналата година върху покрива на заведението са паднали 79 кубически метра дъжд. 59 кубика от тях отишли в канала, а за отвеждането и пречистването на всеки кубик се полагат по 21 ст. "Парите може да не са много, но защо да ги плащам, когато дъждът попива в градинката ми, а наоколо няма никаква шахта", пита жената. По наредба на ДКЕВР такава такса наистина се начислява. Размерът й се пресмята по формула според средното количество на валежите в страната и площта на покрива на сградата.
                            сетих се, че наскоро данъчните бяха направили детски конкурс, и сред новините в страницата във фейса представяха като нов оригинален "данък" в Полша точно тази такса дъжд

                            Коментар


                            • Кире, Герберските тролове ги извадихме от дупките, ама БСПейските нещо хитреят май. Явно мутрогенериращата свинска БСП дава повече кинти за по умни тролове.

                              Орешарски бил добър финансов грабител а ???

                              Коя миризлива комунистическа червена свиня искаше да развали седянката, а ???
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Да пашата е, Мечо у нас работа се върши на маса, на по пиене...

                                Най-малкото зло е комплимент за Баце Буда... Боко е обида за нашия изстрадал народ

                                Коментар

                                Working...
                                X