IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Какъв бизнес, мечо? Бизнесът е да си в държавната или общинска администрация. Всички идиотии дето се сътвориха през последните 10-12 години ще се опитат да ги сложат на сметката на данъкоплатците. Този закон за "Публично-частно партньорство" за какво мислиш, че е- нацвъканите молове, административни сгради и други, да се продадат на държавата и общините.
    Не обвинявам бизнеса, а политиката. Политиката е първична. Ако бизнеса се постави в среда на свободна конкуренция, би ли било възможно заплатите в България да останат 10 пъти по ниски от тези в европа. Не би било възможно.

    ПП Като казвам свободна конкуренция, имам предвид свободна конкуренция.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Не си прав, знаеш го и манипулираш грозно. Матриала няма избор. Ръководствата на всички партии се състоят от деца и внуци на свинското червено и грабителско политбюро.
      Не манипулирам....
      четири години пиша протиВ Борисоф и ме обиждат че съм комунист и не знам какъв си и не знам какво съм правил...
      Не може да избереш герой от ъндарграунда и простак и некадълник за премиер и никой да не го види това вече четири години...и пак да се бори за мандат..
      БорисоФ ли е виновен или тези който гласуваха или ще гласуват за него....
      Същото е за Станишеф ,Костов и т.н....
      Е ако гласовоподавателите са такива и за да има моя глас поне малко тежест си търся фаворит който ще зашищава моя интерест...

      Коментар


      • http://ruse.topnovini.bg/node/48111#...KTJ-I.facebook
        Народа има точен мерник

        Коментар


        • http://news.expert.bg/n415798/
          АМА МНОГО ОСПАМИЛИ ТЕЗ ТРОЛОВЕ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Кое пък толкова ви скандализира в Партийна война в интернет? Вероятно предположението им, че сме балъци и лесни мишени? Ами..прави са. Няма критично мислене и филтър на информацията.
            няма грам изненада в написания материал )
            единствено, написах, че представеното като комунистическо вербално манипулиране се прилага в същата и по-голяма степен от герберастите
            При това, по ченгесарски оплюват, дискредитират, омаловажават всяко мнение, различно от тяхното

            Виж, това днес, ме изненада
            След предишните избори, когато полицейският шеф беше и шеф на ...изборите, не мислех, че така лесно ще го сложи отново на преден план

            На въпрос кого би назначил за шеф на предизборния щаб на ГЕРБ за изборите, Борисов също отвърна решително, посочвайки вицепремиера Цветан Цветанов. "Той е моторът и душата на партията, той е медалистът и пълният отличник"
            Last edited by съни(тя); 16.02.2013, 17:00.

            Коментар


            • Какъв бизнес, мечо? Бизнесът е да си в държавната или общинска администрация. Всички идиотии дето се сътвориха през последните 10-12 години ще се опитат да ги сложат на сметката на данъкоплатците. Този закон за "Публично-частно партньорство" за какво мислиш, че е- нацвъканите молове, административни сгради и други, да се продадат на държавата и общините.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ама моля ти се...
                Всичко се знае ,но се поставя на кантара и мошеник ,глупец ,наглец, лъжец ,егоцентрик , бездарник и простак и се търси ...като един древен философ...
                Какъвто е матриала такива са избраниците....

                Не си прав, знаеш го и манипулираш грозно. Матриала няма избор. Ръководствата на всички партии се състоят от деца и внуци на свинското червено и грабителско политбюро.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Ама то няма никакво, значение колко добри професионалисти са ни финансовите грабители. Дори си мисля, че по добрите професионалисти ни ограбват по добре.

                  Въобще как можем да ги наричаме с други думи освен финансови грабители, когато заплатите в България са 10 пъти по ниски от заплатите в Европа.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Като финансов министър Орешарски е класи над Дянков, който за мен, е счетоводител , при това въпреки поста, без макроикономически знания
                    Един счетоводител, който закърпва сметките и оправя далаверите на финансовия кръг около патрона му.
                    Но, съм сигурна че не си забравил и дружеските поръчки, например, за една мега фирма в пътното строителство от времето на Орешарски, която днес е низвергната...но от кръжеца си е останал Цеко, толериран и от тази властНе знам как ще се скъса това преплитане на....свински черва, по израза на Мечо
                    Ама моля ти се...
                    Всичко се знае ,но се поставя на кантара и мошеник ,глупец ,наглец, лъжец ,егоцентрик , бездарник и простак и се търси ...като един древен философ...
                    Какъвто е матриала такива са избраниците....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      От март започва реклама на България като инвестиционна дестинация. Масираната рекламна кампания в западни медии ще акцентира върху предимствата на конкретни индустрии http://www.investor.bg/novini/261/a/...naciia,146808/ Нещо много хубаво, но ми е интересно как ще обяснят на чуждите инвеститори следния чудодеен и антипазарен ефект в България; Цените на едро - на тока, падат драстично, а за крайните клиенти - се качват с 13%. Подобно е и положението с цените на газта и горивата. http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...5&df=8&dflid=3 14.02.2013 - Цените на тока, пречка пред чуждите инвестиции - Правителството има само 14 дни, за да реши проблема http://borsi.blog.bg/novini/2013/02/...elstvo.1053159
                      15 февруари 2013 г. - Може да се очакват още протести в България, пише вече ”Икономист” Пожелавам на кабинета приятна рекламна кампания за "България като инвестиционна дестинация" http://dnes.dir.bg/news/antimonopoln...13114794?nt=10
                      Last edited by Jay Gould; 16.02.2013, 16:59.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • В началото на мандата Дянков даде добри заявки (поне вербално). За съжаление НИ ЕДНА от тях не изпълни. Не е проблемът в Дянков.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Кое пък толкова ви скандализира в Партийна война в интернет? Вероятно предположението им, че сме балъци и лесни мишени? Ами..прави са. Няма критично мислене и филтър на информацията.
                          Ама то е истина. Прочети назад в темата и ще видиш как троловете заподскачаха като пуканки в тиган.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Не, просто ходя по света и знам, че в останалите европейски държави заплатите са 10 пъти по големи отколкото в България. С очите си съм го видял. Нима тези които казват това, което са видели с очите си са болни ???
                            Ами тогава направи бизнес в България и раздавай същите заплати!!!
                            Голите констатации нищо не струват!!!
                            А да!!!Вземи си и печатница!!!
                            Или умри,както казва един друг болен!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Не можеш да отричаш ....
                              Аз не обичам Борисоф,Янев ,Цветанов и в името на това заобичах Данайлов, Янаки Стойлов , Орешарски, ....не Първанов ,Петков ,Добрев ...
                              Хубаво национализация на ЕРП ... колко пари трябва да плати държавата... оценката ще е даже повече отколкото са ги продали....гарантирам ти го.
                              Имам акции в Енерго Про и ЧЕЗ и се чудя на продаващите в момента......
                              защото тогава ще се прекара държавата...
                              Като финансов министър Орешарски е класи над Дянков, който за мен, е счетоводител , при това въпреки поста, без макроикономически знания
                              Един счетоводител, който закърпва сметките и оправя далаверите на финансовия кръг около патрона му.
                              Но, съм сигурна че не си забравил и дружеските поръчки, например, за една мега фирма в пътното строителство от времето на Орешарски, която днес е низвергната...но от кръжеца си е останал Цеко, толериран и от тази власт

                              Не знам как ще се скъса това преплитане на....свински черва, по израза на Мечо

                              Коментар


                              • Кое пък толкова ви скандализира в Партийна война в интернет? Вероятно предположението им, че сме балъци и лесни мишени? Ами..прави са. Няма критично мислене и филтър на информацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X