IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Ама то е истина. Прочети назад в темата и ще видиш как троловете заподскачаха като пуканки в тиган.
    Ами, след като квалифицираш, някои друг като трол, ще бъдеш ли така наивно добър да ни споделиш, кого точно определяш(обиждаш) така.И с какво право?

    И след, това евентуално да помислиш, за себе си ти какъв си и какво говориш, въобще?

    Докато не отговориш на тия въпроси, няма да подхвърляш напред назад такива определения, тъй като ти и Киро примерно днеска сте повече от тролове.Така ли е?

    Да не почнете пак с омаскаряването и подигравките, тука не говорим за вашите мутро- там еди какво си.

    Разбираш ли го това?Че нито си по темата, нито даваш обосновани предположения за каквото и да било.Тогава какъв си ти?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Кмете, докъде я докарахме брат, да ни залъгват с Най Малкото Зло 23 години.

      Понеже каза, че го разбираш рибарлъка, знаеш ли кефала с какво се храни. Струва ми се, че е много мръсна риба, ама като не съм рибар.

      Преди време, дежурния ни лаф беше:
      И като са гмуркахме за кефал.......
      Един път един се хвана и пита забързано - къде ве на топлата вода ли?
      И тогава лафа стана:
      И като са гмуркахме за кефал на топлата вода.......
      Не след дълго поредния ентусиаст каза: А като ходите обадете се, имам два харпуна.
      Сега вече сме:
      И като се гмуркахме за кефал на топлата вода с по два харпуна.....
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Де да имаха!!!
        Латернаджии!!!
        Щом чак теб задействахме, значи не ще да сме хептен без акъл.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
          +10 кмете

          Който има акъл и малко смелост - да хваща пътя.

          ПП
          Мечобиков, ти също
          Де да имаха!!!
          Латернаджии!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Това,че си болен,не те освобождава от отговорност!!!
            Елементарното плямпане не стига!!!
            Така всеки може!!!
            Така е прав си. Трябва да ви потърсим отговорност, ама не ни стиска. Надявам се да дойде Видов Ден по скоро.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              ...

              Работата вече е такава, че е ТОТАЛНО осрана и никой вече не вярва да има оправия.
              +10 кмете

              Който има акъл и малко смелост - да хваща пътя.

              ПП
              Мечобиков, ти също

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                Може да сме луди ама не сме мазохисти.

                Поне един мандат трябва да изкара правителство, което да създаде условия за бизнес, САМО ЗА ДА СА ЗАМИСЛЯ дали аджеба не е някои номер, че после пак да го начукат на ентусиастите.

                Работата вече е такава, че е ТОТАЛНО осрана и никой вече не вярва да има оправия.
                Да де,като кметове ви е по-лесно!!!
                Само си говорите!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Кмете, докъде я докарахме брат, да ни залъгват с Най Малкото Зло 23 години.

                  Понеже каза, че го разбираш рибарлъка, знаеш ли кефала с какво се храни. Струва ми се, че е много мръсна риба, ама като не съм рибар.
                  Това,че си болен,не те освобождава от отговорност!!!
                  Елементарното плямпане не стига!!!
                  Така всеки може!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                    Може да сме луди ама не сме мазохисти.

                    Поне един мандат трябва да изкара правителство, което да създаде условия за бизнес, САМО ЗА ДА СА ЗАМИСЛЯ дали аджеба не е някои номер, че после пак да го начукат на ентусиастите.

                    Работата вече е такава, че е ТОТАЛНО осрана и никой вече не вярва да има оправия.
                    Кмете, докъде я докарахме брат, да ни залъгват с Най Малкото Зло 23 години.

                    Понеже каза, че го разбираш рибарлъка, знаеш ли кефала с какво се храни. Струва ми се, че е много мръсна риба, ама като не съм рибар.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Ами тогава направи бизнес в България

                      Може да сме луди ама не сме мазохисти.

                      Поне един мандат трябва да изкара правителство, което да създаде условия за бизнес, САМО ЗА ДА СА ЗАМИСЛЯ дали аджеба не е някои номер, че после пак да го начукат на ентусиастите.

                      Работата вече е такава, че е ТОТАЛНО осрана и никой вече не вярва да има оправия.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        От определено ниво натък, е буквално невъзможно това в Бг.
                        Не е възможно, защото те като ни казват в очите, че властта с кръв са я вземали, ние гледаме като овце и не се сещаме като как можем да си върнем държавата обратно.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • http://www.glasove.com/ivan-chalukov...etikata--12254
                          Този въпрос е като онзи- за кокошката и яицето..и двете са важни, но още по важен е контрола от народа. Във Франция, ИСПАНИЯ,Гърция, Италия.. го има..Хората казват- ИМА ДЕМОКРАЦИЯ , КОГАТО ИМА ПОЛИТИЦИ В ЗАТВОРА.. ДРУГОТО СА ЛЪЖИ И ПРАЗНИ ОБЕЩАНИЯ..ПОПУЛИЗЪМ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            http://news.expert.bg/n415798/
                            АМА МНОГО ОСПАМИЛИ ТЕЗ ТРОЛОВЕ
                            ...че гигантите в кафе индустрията "Старбъкс" са платили малко под 9 милиона паунда данъци във Великобритания за 14 години

                            малко над половин милион годишно данък за веригата скъпи кафенца )

                            Темата ще е много интересна и като сблъсък на идеи и теории.
                            Либерализмът в основата си отрича точно държавната намеса и субсидиране.

                            Коментар


                            • Монти, гласоподавателите са виновни, а донякъде и системата.

                              Когато в София НЕ избрахте за кмет-Светослав Гаврийски с горчивина осъзнах, че пътят е надолу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Не обвинявам бизнеса, а политиката. Политиката е първична. Ако бизнеса се постави в среда на свободна конкуренция, би ли било възможно заплатите в България да останат 10 пъти по ниски от тези в европа. Не би било възможно.

                                ПП Като казвам свободна конкуренция, имам предвид свободна конкуренция.
                                От определено ниво натък, е буквално невъзможно това в Бг.

                                Коментар

                                Working...
                                X