IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Не. Закачката ви беше с Кмета. Не бих се намесил. Соколов си заслужава отношението.

    Ако можеш малко по в прав текст да ги казваш нещата няма да е зле, ама ти си решаваш де.
    А бе хем си се самоопределил, като двуутробно, хем продължаваш да се обаждаш с предубедени и генерализирани глупости.
    Ти какъв си, трол или капитан ли беше?

    И пак не си по темата.

    И пак най нагло насаждаш мнения във форума за специално отношение към потребител на този сайт форум.
    Това да не е гемията на която служиш? Или поне сваляй фуражката, като пишеш да не те стяга.

    Ти не си трол не.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
      Проблема ти е , че се мислиш за много умен и всички други са тъпи. Ако си малко умен ще прочетеш по постовете ми как те земам за мезе ама ти не вдяваш..............и а наздраве......... пак с биричка.....
      не човек, аз виждам как ме вземаш за мезе... и ти се оставям!

      ПРОЧЕТИ ПАК:
      Мисля че намерих какво те е обидило, но ако прочетеш пак, ще видиш че не е било насочено към теб!!! Обратно !! Казах ти, че "не ми се драка с олигофрени само" - по повод заяжданията които получих...

      Но... много си тесногръд и се обичаш повече от колкото трябва - няма самокритичност а много любов... наистина няма смисъл !!
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение


        И така иванов, ти за кои гласува на последните избори и на предпоследните?
        За да разберем, или си си продал/подарил/ гласа или си гласувал за някого, които е приватизирал криминално. Значи ли че и ти си виновен за сълзите на хората в Свиленград, това ли да разбираме.
        Даже си по виновен и от това правителство, защото то поне се опитва да спре криминалните монополи. Нали.

        И какво, пак ли ще ни говориш за самоопределения от този тип.
        Виждаш ли човек - въртиш, сучиш и пак на твоята - САМООПРЕДЕЛИ СЕ
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          Ти си единия от 3-та тук към които съм изключително добронамерен!

          Така че, ако имаш някакъв проблем - прочети пак всичко свързано с теб!

          Ако не намираш нищо интересно - не се занимавай повече!

          П.С. ако аз не разбирам от нищо, значи повечето не могат да ходят прави!
          Проблема ти е , че се мислиш за много умен и всички други са тъпи. Ако си малко умен ще прочетеш по постовете ми как те земам за мезе ама ти не вдяваш..............и а наздраве......... пак с биричка.....
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Не спирай. Знаеш много. И ние искаме да научим нещо повече.
            И какво знае, че нещо се забърка яко с точните науки напред. аххахах
            Ето на виж, на кого се подмазваш.


            Ако следите дискусията Сокол-а ми поиска сметка и ме ядоса !

            - започна да гони Кмета и Мечката, аз се намесих и той поиска да се самоопределя!

            След това ... дясното ми полукълбо остана изключено
            И така иванов, ти за кои гласува на последните избори и на предпоследните?
            За да разберем, или си си продал/подарил/ гласа или си гласувал за някого, които е приватизирал криминално. Значи ли че и ти си виновен за сълзите на хората в Свиленград, това ли да разбираме.
            Даже си по виновен и от това правителство, защото то поне се опитва да спре криминалните монополи. Нали.

            И какво, пак ли ще ни говориш за самоопределения от този тип.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Не. Закачката ви беше с Кмета. Не бих се намесил. Соколов си заслужава отношението.

              Ако можеш малко по в прав текст да ги казваш нещата няма да е зле, ама ти си решаваш де.
              много конкретно ще стане!
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                Хич не ме интересува кого си защитавал и КАК, Доказа,че нищо не знаеш и от нищо не разбираш и , че въобще не си в час с това което коментираш, Искаше война, обиждаше, ами дръж са за масата. Толеранса от мен свърши, сега сме на нож....
                Ко си помисли като ти писах, че не ми се качва на твойто ниво ??? Ами аз такава простотия на върхово ниво не мога да си позволя в нормалния живот....
                Ти си единия от 3-та тук към които съм изключително добронамерен!

                Така че, ако имаш някакъв проблем - прочети пак всичко свързано с теб! Мисля че намерих какво те е обидило, но ако прочетеш пак, ще видиш че не е било насочено към теб!!! Обратно !! Казах ти, че "не ми се драка с олигофрени само" - по повод заяжданията които получих...

                Ако не намираш нищо интересно - не се занимавай повече!

                П.С. ако аз не разбирам от нищо, значи повечето не могат да ходят прави!
                Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 22:05.
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff
                  Да ми направите дисекция ли ?

                  за Кмета се оказах добра залъгалка, докато аз ги защитавах ... помислих си че е умен и иска да стане още повече... а той "се занимавал с точни науки" ... Язък
                  Хич не ме интересува кого си защитавал и КАК, Доказа,че нищо не знаеш и от нищо не разбираш и , че въобще не си в час с това което коментираш, Искаше война, обиждаше, ами дръж са за масата. Толеранса от мен свърши, сега сме на нож....
                  Ко си помисли като ти писах, че не ми се качва на твойто ниво ??? Ами аз такава простотия на върхово ниво не мога да си позволя в нормалния живот....
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iivanoff
                    Да ми направите дисекция ли ?

                    за Кмета се оказах добра залъгалка, докато аз ги защитавах ...
                    Не. Закачката ви беше с Кмета. Не бих се намесил. Соколов си заслужава отношението.

                    Ако можеш малко по в прав текст да ги казваш нещата няма да е зле, ама ти си решаваш де.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Разбрах те. Искаш да ни насочиш към Най Малкото Зло

                      Ами, да и ти си гласувал за други и ти си бил излъган.
                      Защо не разбираш, че всичките до сега са политически трупове?
                      Аааа, не аз искам да ви насочвам, вие сами ще го изберете.Просто предните не ви оставиха избор.
                      Така по удобно ли ти е?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                        Ето на, ето ви избор, и след като имате този избор, защо моментния да е предрешен?

                        И добре, че има малки деца, че да се сети за социалния ефект и политическите дивиденти покрай това.Ама за кога, тия са напълно разложени политически трупове?

                        И като не сте примирени това защо се случва:

                        Социалистите с мото: Мисли първо за малкия!
                        Левицата с амбиции да разкрива 250 000 работни места


                        Че, чак да излиза министър да им обяснява защо са политически трупове:

                        Станишев, много бързо забрави Батко и Братко!
                        Цветанов: Опозицията говори популистки, ние правим реални политики.

                        Нормално спряха всички фондове и то заради случай на откровена кражба, която съда не може все още да докаже. Как е?
                        Разбрах те. Искаш да ни насочиш към Най Малкото Зло
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Така, поне както го разбирам иванов, той подлага на съмнение изобщо възможността за избор. Това е усещане за избор, а не реален такъв.
                          Ето на, ето ви избор, и след като имате този избор, защо моментния да е предрешен?

                          И добре, че има малки деца, че да се сети за социалния ефект и политическите дивиденти покрай това.Ама за кога, тия са напълно разложени политически трупове?

                          И като не сте примирени това защо се случва:

                          Социалистите с мото: Мисли първо за малкия!
                          Левицата с амбиции да разкрива 250 000 работни места


                          Че, чак да излиза министър да им обяснява защо са политически трупове:

                          Станишев, много бързо забрави Батко и Братко!
                          Цветанов: Опозицията говори популистки, ние правим реални политики.

                          Нормално спряха всички фондове и то заради случай на откровена кражба, която съда не може все още да докаже. Как е?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            анализирам действителността, а не вкарвам морал в размислите !

                            свободата ми се свежда до избора да пиша или не във форума !
                            Не спирай. Знаеш много. И ние искаме да научим нещо повече.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Не се примиряваме, но само минимизираме щети.

                              Хубава вечер на всички!

                              Коментар


                              • Мечо, точно заради морал, емоции, чувства, старание да постъпваш правилн/разумно изборите ни са ирационални- дори на тези, дето анализират чуждите избори и това им е професията.

                                Коментар

                                Working...
                                X