IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
    Ами това със "най малкото зло" е същата ви простотия, като мутро-полицейщина, тиквата и хилядите ви генерализирани глупости.
    Цял ден не можеш да разбереш, че след като ти или още двама си измисляте някакви простотии, няма как да заключиш или генерализираш, това.
    Не сте реалисти и това си е ваш проблем, но не и наш. Защо ни занимаваш?

    КАК ТИ, ДВУУТ.... ПРЕЦЕНИ ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО СЪС "НАЙ-МАЛКОТО ЗЛО".
    Ами то като знаем, какви злини имаше до сега, да не ти се строи реално, че най-малкото зло е най доброто възможно, а?
    Ами докато не докажеш, твърдението си моля, не пиши, после да не кажеш, че не си нагъл и че като свършили аргументите почвали обидите.

    Иначе да вярвай си няма нищо лошо ,само че не така грозно и невеж о генерализиране.
    Да жювей Най Малкото Зло !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      Дали Кукловодите дето го оставиха да дере кожата на народа и да трупа по офшорките кинти ще го оставят да си харчи парите или ще има същата съдба, като бившите хамерикански приятели генерал Нориега, Садам Хюсейн, Осама бин Ладен
      Добре, бре хора може ли да има хора мислещи по този начин днес във България.?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        На Най Малкото Зло
        Ами това със "най малкото зло" е същата ви простотия, като мутро-полицейщина, тиквата и хилядите ви генерализирани глупости.
        Цял ден не можеш да разбереш, че след като ти или още двама си измисляте някакви простотии, няма как да заключиш или генерализираш, това.
        Не сте реалисти и това си е ваш проблем, но не и наш. Защо ни занимаваш?

        КАК ТИ, ДВУУТ.... ПРЕЦЕНИ ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО СЪС "НАЙ-МАЛКОТО ЗЛО".
        Ами то като знаем, какви злини имаше до сега, да не ти се строи реално, че най-малкото зло е най доброто възможно, а?
        Ами докато не докажеш, твърдението си моля, не пиши, после да не кажеш, че не си нагъл и че като свършили аргументите почвали обидите.

        Иначе да вярвай си няма нищо лошо ,само че не така грозно и невеж о генерализиране.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
          Ами, ето поредния генерализиращ малоумник.
          Ами, ако имаше за какво, тоест е престъпник, може.
          А да и от кога не съдят Батко и Братко, а само БОКО? ахаххааха

          Уваж, зомбита тия са по зле и от троловете.
          Дали Кукловодите дето го оставиха да дере кожата на народа и да трупа по офшорките кинти ще го оставят да си харчи парите или ще има същата съдба, като бившите хамерикански приятели генерал Нориега, Садам Хюсейн, Осама бин Ладен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Соколе ще носиш ли пури на Боко в панделата
            Боко ще си ги поръчва онлайн от малката цигаропродавачка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
              Ами, ето поредния генерализиращ малоумник.
              Ами, ако имаше за какво, тоест е престъпник, може.
              А да и от кога не съдят Батко и Братко, а само БОКО? ахаххааха

              Уваж, зомбита тия са по зле и от троловете.
              Ама ти съвсем се разпищоли и обиждаш всички наред. Да не се изнерви от Луков Марш ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Соколе ще носиш ли пури на Боко в панделата
                Ами, ето поредния генерализиращ малоумник.
                Ами, ако имаше за какво, тоест е престъпник, може.
                А да и от кога не съдят Батко и Братко, а само БОКО? ахаххааха

                Уваж, зомбита тия са по зле и от троловете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Ххахахахаххаххах Май ти преседна мезето КМЕТЕ!
                  Аве еи , циганите да си съставяте правителство в държавата си и да не се занимавате с проблемите на емигрантите...
                  И а да виличка на майорка ми е по сгодна отколкото коптор в софия....

                  Подробности - вече я купих....
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Соколе ще носиш ли пури на Боко в панделата
                    На Най Малкото Зло
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Соколе ще носиш ли пури на Боко в панделата
                      Жълто на Макс!!!

                      Коментар


                      • Един цитат от Златния телец пасва идеално на тази тема - "Ухудшански вдигаше високо глава и ...отвръщаше: — Дрънкате ли? Тъй, тъй! "

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          Виждаш ли човек - въртиш, сучиш и пак на твоята - САМООПРЕДЕЛИ СЕ
                          Да и ти пак си отгоре и по умния.Казах ти към 5 пъти не ни губи времето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                            А бе хем си се самоопределил, като двуутробно, хем продължаваш да се обаждаш с предубедени и генерализирани глупости.
                            Ти какъв си, трол или капитан ли беше?

                            И пак не си по темата.

                            И пак най нагло насаждаш мнения във форума за специално отношение към потребител на този сайт форум.
                            Това да не е гемията на която служиш? Или поне сваляй фуражката, като пишеш да не те стяга.

                            Ти не си трол не.
                            Соколе ще носиш ли пури на Боко в панделата

                            Коментар


                            • Ей ама вие тука се наприказвахте. Кураж за сизифовия труд... толкова кухи простотии не бях чел отдавна Говорете, то е безплатно.. Всичко е разпределено, нямате думата
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • жилаво мезе

                                Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                не човек, аз виждам как ме вземаш за мезе... и ти се оставям!

                                ПРОЧЕТИ ПАК:
                                Мисля че намерих какво те е обидило, но ако прочетеш пак, ще видиш че не е било насочено към теб!!! Обратно !! Казах ти, че "не ми се драка с олигофрени само" - по повод заяжданията които получих...

                                Но... много си тесногръд и се обичаш повече от колкото трябва - няма самокритичност а много любов... наистина няма смисъл !!
                                Ххахахахаххаххах Май ти преседна мезето КМЕТЕ!

                                Коментар

                                Working...
                                X