IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Системата иска хората да се примирят с това и да се съгласяват на привидния избор за по-малкото зло. Ами няма да им се получи (поне дългосрочно)- много пари ще им коства това.
    Ами аз не съм се примирил. Предполагам и Манков. Той ако не е ходил на Луков Марш да не се казвам Мечо.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Иванов е някъде на нивото на Серго. Само че Серго залага на любовта, а Иванов на омразата. И двамата леко недооценяват избора. Тази недооценка е от вкарването на морал в размислите за познанието. Свободата е първична и предполага както любов така и омраза.
      анализирам действителността, а не вкарвам морал в размислите !

      свободата ми се свежда до избора да пиша или не във форума !
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Системата иска хората да се примирят с това и да се съгласяват на привидния избор за по-малкото зло. Ами няма да им се получи (поне дългосрочно)- много пари ще им коства това.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Извинявам се кмете, не знаех, че ви харесва да ви налагат с учителска показалка.
          Не си чела правилно между редовете......
          Да му са кача до нивото............абе малко са точките........................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............................................
          Last edited by KMETA; 16.02.2013, 21:46.
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Така, поне както го разбирам иванов, той подлага на съмнение изобщо възможността за избор. Това е усещане за избор, а не реален такъв.
            Иванов е някъде на нивото на Серго. Само че Серго залага на любовта, а Иванов на омразата. И двамата леко недооценяват избора. Тази недооценка е от вкарването на морал в размислите за познанието. Свободата е първична и предполага както любов така и омраза.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Извинявам се кмете, не знаех, че ви харесва да ви налагат с учителска показалка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Иванов, малко менторски се държите.
                Е туй жените не сте като хората, таман си намерим забавление и разваляте всичко ... Я се засрами веднага и се изчерви от срам....
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Така, поне както го разбирам иванов, той подлага на съмнение изобщо възможността за избор. Това е усещане за избор, а не реален такъв.
                  ДА !!!

                  Браво !!!
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Така, поне както го разбирам иванов, той подлага на съмнение изобщо възможността за избор. Това е усещане за избор, а не реален такъв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                      Тъпо е да не знаеш, какво искаш, и още по тъпо да го говориш и повтаряш.
                      Самоопределеността към пола ли им искам или, да на мечобиков, знаем че е комбинирано предаване?
                      Значи е тъпо в днешни дни да се мисли логично и с факти.А АКО ТОВА Е ТАКА, КОЕ НЕ Е ТЪПО ЗА ТЕБ?
                      Не на тях а на мен !!!

                      Фактите се менят !

                      Логиката се извърта защото ценностите се подменят !!
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        На теб исках просто да ти покажа колко е тъпо да искаш самоопределеност от участниците във форума и темата !!!
                        Тъпо е да не знаеш, какво искаш, и още по тъпо да го говориш и повтаряш.
                        Самоопределеността към пола ли им искам или, да на мечобиков, знаем че е комбинирано предаване?
                        Значи е тъпо в днешни дни да се мисли логично и с факти.А АКО ТОВА Е ТАКА, КОЕ НЕ Е ТЪПО ЗА ТЕБ?

                        Коментар


                        • Манков, ти си бил на Луков Марш. Признай си. Сърце мъжко не трае нали ??? Що нема поне 1000 българи като тебе ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • От пощата:

                            Свиленград се събуди!Министър Добрев и Цв.Цветанов бяха в града, първия се срещна с организаторите, втория по негова си работа...все едно не съществуваме, не пожела среща.И не че хората имат желание да го гледат, но за да затвърди мнението, че не ни смята за живи отговорил на въпроса на местен журналист, защо не се срещне с народа кратко и ясно - "С боклуци не ми се занимава".
                            Какво повече може да искаме от един министър? - Освен Оставката му след такива думи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Всъщност моеш да влезеш да пиеш една минерална вода и да им се изсереш в кенефа
                              Туи правя в момента.........
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                                Ъ .. ново 20 , по-умни ???? ОТ КОГО !!!
                                всеки да направи максимума за себе си !
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X