IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-големият проблем остава администрацията. Те са нагли, недосегаеми, с огромно самочувствие и с никакво покритие.
    Ежедневно изпадам в ситуации, в които ми се иска да гръмна някой наглец. Предприел съм тактика да действам всичко в писмен вид, но вече започвам да усещам, че съм попаднал на техен терен. Някой ден ще публикувам поредица от въпроси и отговори с общински и държавни служители. Ще паднете от смях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      И хлябът ще е...?
      Ще рупаме пасти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        За мен!!!Цакам другата оферта!!!Специално за теб:
        1.500 0000 работни места
        2.1200 лв пенсия
        3.Едно енерго дружесттво
        Ако е малько,още двайс и пет!!!
        И хлябът ще е...?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Никога не съм се мятал на еднодневки. Не съм гласувал ни за Жорж, ни за Цар, ни за Тиква. Не е измислен начина някой да ме накара да гласувам за комунист Ама нашите - никакви ги няма Няма нещо дясно където да скоча с кеф. Изядоха ги комунистите
          Едни и същи са избирателите на тези, дето си ги посочил. Сега някои от тях ще гласуват и за Кунева.
          Бях втрещена от избора на царя..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Абе, вие се бъзикате, ама аз наистина нямам идея за кого да гласувам
            За мен!!!Цакам другата оферта!!!Специално за теб:
            1.500 0000 работни места
            2.1200 лв пенсия
            3.Едно енерго дружесттво
            Ако е малько,още двайс и пет!!!

            Коментар


            • Никога не съм се мятал на еднодневки. Не съм гласувал ни за Жорж, ни за Цар, ни за Тиква. Не е измислен начина някой да ме накара да гласувам за комунист Ама нашите - никакви ги няма Няма нещо дясно където да скоча с кеф. Изядоха ги комунистите

              Коментар


              • Разбира се, че проектите свързани със строителство са с ниска добавена стойност. По- добре е да се създаде възможност за 100-150К ЕООД-та или ЕТ-та, отколкото да се правят неистови напъни за 200 работни места. Не отричам и необходимостта от високотехнологични произодства с нищожен брой заети, но в момента приоритет трябва да е високата безработица. В този смисъл, слоганът на БСП само на мен ли ми се струва леко двусмислен (не ми се искаше точно аз да го спомена, но) .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Цветанов дето се опитва да гледа умно... да каже...какво прави с безумно надутия си щат от мързеливи дебелаци наричащи себе си полиция, а всъщност са си просто тюфлеци (честни) и тарикати(корумпирани)

                  спомняте ли си преди 2 дни как се пусна новина за осуетен опит за убийство...оказа се, че е срещу Киро Японеца, който всички знаем с какво се занимава (наркотици и тн)...излиза, че предизборно МВР брани циганските велможи..сетете се защо.


                  за съжаление и другите партии са покровители на циганите .. само Волен не сме го видяли какво ще направи, но той е толкова луд, че не ми се мисли какво ще стане ако някой му даде власт.. може и да навре мангалите в ъгъла, но покрай това сигурно ще ни изключат от ЕС.
                  Село от общината, в която живея, представителя на АТАКА за кмет там, спечели благодарение на циганските гласове! ФАКТ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    не си единствен

                    Вчера слушах.... малко обещанията на СтанишеФ...
                    Ако върнат старата пенсионна възръст ще гласувам за тях...засяга ме ...
                    Ако премахнат плоският данък ,но примерно до 500 лв без удръжки и 2000 к да са 10 % .. също съм съгласен .... изнася ми....
                    Да пуснат 250 К работни места ,хубаво ,но къде ще бъдат разкрити ..да не са в общините като чистачи...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Абе, вие се бъзикате, ама аз наистина нямам идея за кого да гласувам
                      не си единствен
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • А и Светльо Витков никакъв го няма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Абе, вие се бъзикате, ама аз наистина нямам идея за кого да гласувам
                          Има време ще ти се изясни до изборите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Абе, вие се бъзикате, ама аз наистина нямам идея за кого да гласувам
                            Анджек де !!!
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Абе, вие се бъзикате, ама аз наистина нямам идея за кого да гласувам

                              Коментар


                              • 1. Най Голямото Зло - Ор Яшар Седянката
                                2. Най Средното Зло - Снахата Присъединителка
                                3. Най Малкото Зло - Бандитската Тиква
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X