IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
    пълнен трол.
    Кире верно ли бре?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Соколски обясни ми твоите господари ББ и ЦЦ не са ли били комунисти и сега акъла им е такъв. И ти си комунист след като ги защитаваш..Корупцията и бедността съсипаха народа..Идете си с мир..излъгахте народа...
      Ама това не са моите господари, пак генерализираш неправилно.Не ни заливай с помия, защото си вече пълнен трол.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
        Макс, разбирам хетъра в теб всички го виждаме.Но горните неща ги няма, нека да са със ниска добавена. Но ги няма, предните и това са забравили да направят за вас.
        Ама къде бяхте тогава?
        Майките нямат нищо общо с магистралите.Ужас, то с такъв матрял.
        Говоря ти че бюджетния дефицит от 7 млрд. според сметките на Орешарски, който пропусна да добави приходите от приватизация, които заобикалят Сребърен фонд, съответно фискалния резерв, само за 2012г. от приватизацията на Енерго и ЧЕЗ в Държавна консолидационна компания, която ги превежда на бюджета, са влезли над 200 млн. ... Нарасналия фискален резерв от отчисленията на АЕЦ Козлодуй за Фондовете за извеждане на ядрени мощности по около 100 млн. на година.... Демек към сметките на Орешарски трябва да прибавим още 1 млрд........

        Говорим за дефицит, който в голямата си част е структурен!!!!!, а не цикличен което е политиката на МФ..... Говорим за Дянков, които няма топки да води правилна фискална политика, правилно разпределение- примир бюджета на Цвъки....... Както и политиката Скакалец-опоскване на де що може да докопа кинти....

        Аз не виждам хейтърство, ама нека да е твоето

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
          А ти сега падна от небето май.Да не кажеш, че за това ти е виновен Тиквата.БОКО и там подобните ви супер гнусотии.
          Ами кой е на власт ??? Не ми отговаряй. И сам знам. Най Малкото Зло е на власт.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Соколски обясни ми твоите господари ББ и ЦЦ не са ли били комунисти и сега акъла им е такъв. И ти си комунист след като ги защитаваш..Корупцията и бедността съсипаха народа..Идете си с мир..излъгахте народа...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              И кое му е лошото на освобождението от Европейско робство. Не сме ли най долната и презряна провинция на империята с 10 пъти по ниски заплати от останалите провинции ???
              А ти сега падна от небето май.Да не кажеш, че за това ти е виновен Тиквата.БОКО и там подобните ви супер гнусотии.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Магистралите са с ниска добавена стойност, Спортните зали са с ниска добавена стойност, ВиК проекти за милиони за села с 5 възрастни хора са с ниска добавена стойност, Ремонтите на обществени сгради са с ниска добавена стойност....

                Попитай една средностатистическа майка от български произход Какво иска да се увеличат майчинските, за да може да купи мляко и памперси за детето или иска Боко да строи и ремонтира детски градини...
                Макс, разбирам хетъра в теб всички го виждаме.Но горните неща ги няма, нека да са със ниска добавена. Но ги няма, предните и това са забравили да направят за вас.
                Ама къде бяхте тогава?
                Майките нямат нищо общо с магистралите.Ужас, то с такъв матрял.

                Коментар


                • Не знам Мечо, аз може да сляза към Народния театър. С идеята да сложа едно цвете на Тодор Колев. Там би следвало да са и протестиращите за тока. Тях не ги подкрепям, не ми е опрял ножа до кокала, а и съм далеч от мисълта да давам зор на малката цигаропродавачка. Няма мисъл в исканията им. Ще ги яхат отново комунистите, а шофьорът на Пашата ще чопли семки. Ще се кача на Витоша, ще поема малко чист въздух и ще мятам следващата седмица

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Како, напразни са воплите ти за Борисов. ГЕРБ доидоха на власт благодарение на обещанията си да са различни и даже гарантираха за това..Обещаха- законност, ред, благополучие, а се подредиха до всички грабели и крали народа с корупция.. Нали обещаваха промяна- няма такава- те са комунисти маскирани като демократи- народа ни е много търпелив, но търпението му свърши- на какво прилича това да не индексират прнсиите на 2200млн. нещастни възрастни, а калинките, а скапаната икономика..Пълна некадърност..
                    Да Кире, държавата, ще трябва да ти помогне със тези оцветените думички.Ама ти как се сети за тях, всичките оцветени думи са квалификации които са прекалено обобщени.
                    Извадката Кире, пак е неправилна и съответно пълните глупости вътре.

                    Да не говорим, че били комунисти маскирани.

                    Да Кириле Пълна некадърност.

                    КИРИЛЕ САМО ТВОЯТА ПОМИЯ НИ ТРЯБВА.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Такива сме каквито сме останали ....след хиляди чистка и конкурси с цел да дойдат по добри...
                      Какво значи професионалист ...човек завърщшил Харвард или човек запознот с мотерията и готов да работи в близките десет години...
                      Завършилият престижен университет го използва това място за трамплин на висок пост в частна фима или дадено управленско ниво в министерство или агенция..
                      Готовия да работи в близките години няма нужжната клафиликация и е изяден от първия наш човек....
                      Та така....
                      А уличен натиск до дупка. А бре, Няма ли някой да каже по подробно за Луков Марш ??? Какво направиха лудите глави ???
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Вижте един друг вид гласуване
                        Ако се гласуваше "Против"
                        http://dnes.dir.bg/anketar.php?id=456

                        Коментар


                        • Гад Зееви имаше един по дясно време
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Най-големият проблем остава администрацията. Те са нагли, недосегаеми, с огромно самочувствие и с никакво покритие.
                            Ежедневно изпадам в ситуации, в които ми се иска да гръмна някой наглец. Предприел съм тактика да действам всичко в писмен вид, но вече започвам да усещам, че съм попаднал на техен терен. Някой ден ще публикувам поредица от въпроси и отговори с общински и държавни служители. Ще паднете от смях

                            Такива сме каквито сме останали ....след хиляди чистка и конкурси с цел да дойдат по добри...
                            Какво значи професионалист ...човек завърщшил Харвард или човек запознот с мотерията и готов да работи в близките десет години...
                            Завършилият престижен университет го използва това място за трамплин на висок пост в частна фима или дадено управленско ниво в министерство или агенция..
                            Готовия да работи в близките години няма нужжната клафиликация и е изяден от първия наш човек....
                            Та така....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Вчера слушах.... малко обещанията на СтанишеФ...
                              Ако върнат старата пенсионна възръст ще гласувам за тях...засяга ме ...
                              Ако премахнат плоският данък ,но примерно до 500 лв без удръжки и 2000 к да са 10 % .. също съм съгласен .... изнася ми....
                              Да пуснат 250 К работни места ,хубаво ,но къде ще бъдат разкрити ..да не са в общините като чистачи...
                              монти,
                              ти си ясен...въпросът е какво да правим дейната част на обществото - визирам дребния и среден бизнес. Администрацията и едрия (олигарси) бизнес е ясно,че са на държавна хранилка ( демек от нас)...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Никога не съм се мятал на еднодневки. Не съм гласувал ни за Жорж, ни за Цар, ни за Тиква. Не е измислен начина някой да ме накара да гласувам за комунист Ама нашите - никакви ги няма Няма нещо дясно където да скоча с кеф. Изядоха ги комунистите
                                Преди да ги изядат, първо ги създадоха. Аз си спомням едни ликвидации. Непрозрачни приватизации. Майкъл Чорни
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X