IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Народа протестира и аз отивам.ПРИЯТЕН ОБЯД ТРОЛОВЕ - ПРЕДАТЕЛИ
    Предатели са родителите ти гласували за БКП през целият си живот, ти си им отроче.
    Ето кои са предателите.Това разбираш ли го ?
    Трол си Кире, само с линкове и помия, не се прави политика или говори за политика.

    Коментар


    • ПРОТЕСТА ТЕЧЕ- ОТИВАТ КЪМ ПАРЛАМЕНТА

      Коментар


      • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Народа протестира и аз отивам.ПРИЯТЕН ОБЯД ТРОЛОВЕ - ПРЕДАТЕЛИ
          Къде и кога са протестите в София, тръгнал съм на фитнес и след това мога да ходя, за да почувствам атмосферат

          Коментар


          • Троловете са канибали- хранят се с пълнен трол на фурна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
              Абе макс, ти ползваш приказките и разбиранията на политическите трупове от БСП.
              Ти БСП фен ли си?

              Я да видим какви глупости си написал горе.По бюджета си има законова рамка.И една стъпка да се направи, ако не е описано в закона.

              Ти виж се със какви цифри разполагаш от кога са? Не са хич актуални, ето :
              Дефицитът за 2012 г. - под половин процент от БВП


              Така, да използваш думите на политическите трупове, какво е?
              Съгласен съм и като теб да смятам, за съжаление няма да имаме спорове за цифрите към 31.12 за 2010, 2011, 2012, Е колко излиза при 3 пълни Бюджетни периода към 5 млрд. лева......... за частта от 2009 и частта от 2013 ще хабим енергия и поради тази причина сметките на Орешерски, която той прави към идването на правителството и към сегашен момент е по точна

              За мен е важно Какво се казва, а не Кой го казва.... Е това е сбъркането мислене на герпаджиите!

              Коментар


              • Народа протестира и аз отивам.ПРИЯТЕН ОБЯД ТРОЛОВЕ - ПРЕДАТЕЛИ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Ето на, сега и мен обиждаш.
                  Наглостта ти и подмолните ти глупости нямат край.Това обидили ти нежната капитанска душица.Да не ти стяга фуражката нещо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                    Ами, той сам се доказа за такъв, а ти какво не разбираш, че и питаш като малко дете?
                    Ето на, сега и мен обиждаш.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      А защо нарече Киро пълнен трол ???
                      Ами, той сам се доказа за такъв, а ти какво не разбираш, че и питаш като малко дете?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                        Не бре, просто само те още не са политически трупове.А зъбите и нокти са твоите глупости.И къде съм те обидил, ако не е било предизвикано, пак си се объркал.
                        А защо нарече Киро пълнен трол ???
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Като не са ти господари, защо ги защитаваш с нокти и зъби, че и ни обиждаш заради тях ???
                          Не бре, просто само те още не са политически трупове.А зъбите и нокти са твоите глупости.И къде съм те обидил, ако не е било предизвикано, пак си се объркал.

                          Коментар


                          • Специалитет на заведението

                            1. Кефал уловен с харпун
                            2. Пълнен трол на фурна
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Говоря ти че бюджетния дефицит от 7 млрд. според сметките на Орешарски, който пропусна да добави приходите от приватизация, които заобикалят Сребърен фонд, съответно фискалния резерв, само за 2012г. от приватизацията на Енерго и ЧЕЗ в Държавна консолидационна компания, която ги превежда на бюджета, са влезли над 200 млн. ... Нарасналия фискален резерв от отчисленията на АЕЦ Козлодуй за Фондовете за извеждане на ядрени мощности по около 100 млн. на година.... Демек към сметките на Орешарски трябва да прибавим още 1 млрд........

                              Говорим за дефицит, който в голямата си част е структурен!!!!!, а не цикличен което е политиката на МФ..... Говорим за Дянков, които няма топки да води правилна фискална политика, правилно разпределение- примир бюджета на Цвъки....... Както и политиката Скакалец-опоскване на де що може да докопа кинти....

                              Аз не виждам хейтърство, ама нека да е твоето
                              Абе макс, ти ползваш приказките и разбиранията на политическите трупове от БСП.
                              Ти БСП фен ли си?

                              Я да видим какви глупости си написал горе.По бюджета си има законова рамка.И една стъпка да се направи, ако не е описано в закона.

                              Ти виж се със какви цифри разполагаш от кога са? Не са хич актуални, ето :
                              Дефицитът за 2012 г. - под половин процент от БВП


                              Така, да използваш думите на политическите трупове, какво е?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                                Ама това не са моите господари, пак генерализираш неправилно.Не ни заливай с помия, защото си вече пълнен трол.
                                Като не са ти господари, защо ги защитаваш с нокти и зъби, че и ни обиждаш заради тях ???
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X