IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ЦИФРЕН сте?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    На мен ми оряза прасенцата... И бутилката ТодороФФ и приятелското намекване да си смени ника Сега остава да ме прати в панделата. От сега обаче го предупреждавам, че нямам никакво намерение да се върна под нов ник, ако го направи
    ееееее, като излезеш от панделата тия натирените оттук ще си направим друг форум, а тук ще ни цензурират линковете

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      във финансов форум нямам навик да посочвам биометричните ми данни

      Как е дружката ти г-н доц.Черкезов?
      Ще покоряваме ли нови земи
      Извинявай, не си ме разбрала! Нямах предвид платените сексуални услуги, а колко цифрен ти е портфейла и къде?
      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        На мен ми оряза прасенцата... И бутилката ТодороФФ и приятелското намекване да си смени ника Сега остава да ме прати в панделата. От сега обаче го предупреждавам, че нямам никакво намерение да се върна под нов ник, ако го направи
        Тука са останали само троловете вече... а Kiro най-добре знае какво правят те!
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от музовир
          Съни, ти колко цифрена си ? Хайде изплюй камъчето! Обещавам ти че на теб няма да ти вдигна данъците.
          във финансов форум нямам навик да посочвам биометричните ми данни

          Как е дружката ти г-н доц.Черкезов?
          Ще покоряваме ли нови земи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Е, браво, модераторите тук сами се цензурират
            но не ме кефи, мен да ме цензурират, заради техни проблясъци
            На мен ми оряза прасенцата... И бутилката ТодороФФ и приятелското намекване да си смени ника Сега остава да ме прати в панделата. От сега обаче го предупреждавам, че нямам никакво намерение да се върна под нов ник, ако го направи

            Коментар


            • тоя форум тотална изтреще...
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Е, браво, модераторите тук сами се цензурират
                но не ме кефи, мен да ме цензурират, заради техни проблясъци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  Ами точно в това е проблема на българина. Него все някой го следи, ама и той все нещо краде, я ще е ДДС, я ще да са данъци.
                  Защо на запад инвеститорите са явни, не се крият и са под прожекторите дори като физически лица, участват в телевизионни шоута с манекенки и в националния ефир, а тука разни дребни душици се крият и се ослушват като врабчета в хамбар, пазят се от публичност на финансите си като дявол от тамян и непрекъснато обаче се тупат в гърдите пред служителите си или жена си. Ей това са 90% от бизнеса в България- КРАДЦИ И МОШЕНИЦИ, ОТЯВЛЕНИ ПРЕСТЪПНИЦИ.
                  За мен е нормално като си на светло в бизнеса и живота да го покажеш, останалото е гнилоч. Знам, че ще ви ядоса повечето, ама сте си такив!
                  Не знам защо, но леко ми напомняш за безработен чистач на фекална канализация... от една страна си щастлив, че си безработен, а от друга - не си...
                  При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
                    Отявлено трябва да не си в ред, за да решиш, че някой ще седне да ти снася инфо относно финансовите си активи. Темата е абсолютно безсмислена и освен да ти дава поле да дрънкаш глупости, а на другите - да те подиграват, нищо друго няма в нея. Мисля, че доста сериозно си объркал форума и спешно ти прпоръчвам http://www.teenproblem.net/ или нещо подобно.
                    Ами точно в това е проблема на българина. Него все някой го следи, ама и той все нещо краде, я ще е ДДС, я ще да са данъци.
                    Защо на запад инвеститорите са явни, не се крият и са под прожекторите дори като физически лица, участват в телевизионни шоута с манекенки и в националния ефир, а тука разни дребни душици се крият и се ослушват като врабчета в хамбар, пазят се от публичност на финансите си като дявол от тамян и непрекъснато обаче се тупат в гърдите пред служителите си или жена си. Ей това са 90% от бизнеса в България- КРАДЦИ И МОШЕНИЦИ, ОТЯВЛЕНИ ПРЕСТЪПНИЦИ.
                    За мен е нормално като си на светло в бизнеса и живота да го покажеш, останалото е гнилоч. Знам, че ще ви ядоса повечето, ама сте си такив!
                    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      май не си чатнал, че са един отбор дружинка нова смяна риболовци
                      Напротив, чатнах, но клонирането на Черкеза ми идва в повече...
                      При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                        Хайде сега ти да обясниш защо просто спамиш и така нагло обиждаш в темата, не пишеш по същество и какво неинвестиционно видя в нея? Чакам
                        Отявлено трябва да не си в ред, за да решиш, че някой ще седне да ти снася инфо относно финансовите си активи. Темата е абсолютно безсмислена и освен да ти дава поле да дрънкаш глупости, а на другите - да те подиграват, нищо друго няма в нея. Мисля, че доста сериозно си объркал форума и спешно ти прпоръчвам http://www.teenproblem.net/ или нещо подобно.
                        При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
                          Абе тоя форум заприлича на дневен стационар в психиатрия! Където и да отворя виждам писания на зомбирани изроди с ментални отклонения, които или искат да вдигат наеми или продават надежда за 3 бона или цитират светите книги. Моля модитата наистина да направят нещо, защото това вече не е форум, а клоака за изхождане на бъгнати троглодити с девиантно поведение. Само Черкеза се издържа, но последните двама-трима имбецили вече дойдоха в повече на аудиторията!
                          май не си чатнал, че са един отбор дружинка нова смяна риболовци

                          Коментар


                          • Хайде сега ти да обясниш защо просто спамиш и така нагло обиждаш в темата, не пишеш по същество и какво неинвестиционно видя в нея? Чакам

                            Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
                            Абе тоя форум заприлича на дневен стационар в психиатрия! Където и да отворя виждам писания на зомбирани изроди с ментални отклонения, които или искат да вдигат наеми или продават надежда за 3 бона или цитират светите книги. Моля модитата наистина да направят нещо, защото това вече не е форум, а клоака за изхождане на бъгнати троглодити с девиантно поведение. Само Черкеза се издържа, но последните двама-трима имбецили вече дойдоха в повече на аудиторията!
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Абе тоя форум заприлича на дневен стационар в психиатрия! Където и да отворя виждам писания на зомбирани изроди с ментални отклонения, които или искат да вдигат наеми или продават надежда за 3 бона или цитират светите книги. Моля модитата наистина да направят нещо, защото това вече не е форум, а клоака за изхождане на бъгнати троглодити с девиантно поведение. Само Черкеза се издържа, но последните двама-трима имбецили вече дойдоха в повече на аудиторията!
                              При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                              Коментар


                              • Наздраве за новия модератор!
                                Last edited by t.todoroff; 02.12.2012, 14:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X