IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ЦИФРЕН сте?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Моя ако е толкова ще ме е срам да го кажа
    И аз като притежател на " голям пакет " съм възмутен от дъното на душата си.
    Някакъв Евро чиновник измислил стандарт за презервативите - 16 см.

    Е ние многоцифрените кво ще праим сега ?
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
      Какъв е смисъла да парадираш с парите си? Нека да кажем така - достатъчно цифрен, за да спра да работя на 40 години и да запазя стандарта си на живот.
      Като постъпка е глупаво и проява на нарцисизъм, но като гражданска позиция и реклама на запад е нормално. Тръм що парадира с добрите си сделки? Наивник в бГ, що не парадира?
      Сериозен въпрос!
      Аз по-скоро с моите цифри не парадирам, а се оплаквам. Друг е въпроса, че някои хора приемат нечиьо оплакване като хвалба!
      Това е заради разликата в стандартите на възприятие......
      Днес един пичага дойде да ми рекламира някаква машина в дома ми , която изчислих, че струва повече почти от колата ми на старо ако продам. Естествено като всеки добър търговец изтърпях всички въпросни процедури, след което не направих поръчка, въпреки доста агресивното зарибяване и сваляне на цена по телефона с 2-3% . Жена ми е обръгнала на моят гьонсуратлък в търговията, ама щерката цяла вечер ми се цупи, че не съм бил поръчал продукта на "добрия" човек!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
        Какъв е смисъла да парадираш с парите си? Нека да кажем така - достатъчно цифрен, за да спра да работя на 40 години и да запазя стандарта си на живот.
        Той не парадира. Избива комплекси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Ще си позволя да се самоцитирам за всички цигани и турци които не са ме разбрали.
          В България всички са страхливи подлоги, страх ги е дори да обявят това което притежават, защото ще ги налазят данъчни, престъпници и други рекетьори. Смешници! Докога с този страх бе мушмороци?!?! За да бъдем нормална държава, Вие мушмороците трябва да излезете от дупките и да сте активни граждани, не фашкии! Казвайте веднага кой с колко цифри е
          Какъв е смисъла да парадираш с парите си? Нека да кажем така - достатъчно цифрен, за да спра да работя на 40 години и да запазя стандарта си на живот.

          Коментар


          • "Пещерска гроздова: Меки колена."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Това е тема ТАБУ! Всеки го е страх! Най-вече НАИВНИК!
              Търсиш си някой за ракията лЕ.
              Ха наздраве!

              Коментар


              • Това е тема ТАБУ! Всеки го е страх! Най-вече НАИВНИК!

                Коментар


                • в кеш или в артии
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Цифрови декодери отново за мангалите само.Само така ....на всеки мангал декодер.Други българи работници в тъз държавица не останаха !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                      В Африка притежавам няколко апартамента, 2 хотела и 25 000 хектара ранчо. Прати ми по-горните описани, щото канибалите ми са гладни нещо и ма заглеждат.
                      В никакъв случай не се мажи с горчица. Захитрели са гадовете ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        С Европско финансиране за онова под мивката???
                        Цъ. За жалост.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          страх ги е дори да обявят това което притежават, защото ще ги налазят данъчни, престъпници и други рекетьори.
                          В Африка притежавам няколко апартамента, 2 хотела и 25 000 хектара ранчо. Прати ми по-горните описани, щото канибалите ми са гладни нещо и ма заглеждат.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            По темата, вече 6
                            С Европско финансиране за онова под мивката???

                            Коментар


                            • По темата, вече 6
                              Last edited by Pyramid; 11.08.2013, 19:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Притежавам десетки левове!
                                А аз направих пачка от двулевки!
                                "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                                Коментар

                                Working...
                                X