IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
    В нейната [Неновица] глава доволно често се въртели такива мисли: "Добро би било да не плащаме на работниците. Всяка година би ни оставали по десет хиляди гроша... А нам всеки тряба да плаща... Aко аз да би намерила на пътя сто хиляди гроша, то би ги скрила и никому не би ги показвала. Нека седят закопани в градината. А ако намеря само сто гроша? - И тях ще да заровя в градината - в гърненце ще да ги туря и ще да ги закопая... Или не в гърненце, а в някой дрипел, защото гърнето чини шестдесет парици. А ако намеря пръстен? - Него ще да продам..."
    Изобличеният от Каравелов паразитен начин на живот преди освобождението отразен в повестта "Маминото детенце"
    Ще ме умориш човечебъркаш ме нещо , аз не понасям кеш. Имам ли кеш го набивам в имоти, ремонти, акции или злато. Последното също не го обичам, щото като неновица почвам да се чудя къде да го съхранявам.
    Моето дете няма как да го направя мамино, предвид омразата ми към кеша. То сигурно си мисли горкото, че е най-бедното в махалата. Изненадите за нея тепърва предстоят. Ще ти прошушшшшшшшшшна (не помниш ли, че съм дългосрочен инвеститор)?

    Коментар


    • В нейната [Неновица] глава доволно често се въртели такива мисли: "Добро би било да не плащаме на работниците. Всяка година би ни оставали по десет хиляди гроша... А нам всеки тряба да плаща... Aко аз да би намерила на пътя сто хиляди гроша, то би ги скрила и никому не би ги показвала. Нека седят закопани в градината. А ако намеря само сто гроша? - И тях ще да заровя в градината - в гърненце ще да ги туря и ще да ги закопая... Или не в гърненце, а в някой дрипел, защото гърнето чини шестдесет парици. А ако намеря пръстен? - Него ще да продам..."

      Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Днес имаше интересно предаване за демографския срив по тв7. Вноса на хора + няколко жизнено важни мерки за стимулиране на раждаемостта до трето дете, както и след трето при повишена образованост ми се струва добра комбинация която до 10 години може да изправи на крака положителен естествен + механичен прираст на населението.

      В момента ме гложди обаче една мисъл, с колко ще се увеличи средната наемна цена предвид предстоящото увеличение на доходите във всички сфери? Както знаем цената на наема е функция на доходите, та затова ме занимава въпроса ново повишение ще бъде ли поносимо на моите наематели или ще трябва да търся други по-платежоспособни. Те трябва да могат и с лекота да имат възможност да предплащат по 3 наема плюс депозит, защото аз вече играя и на БФБ и ще ми трябва свеж капитал. Какво да правя като не ми се държат парите на влог като баба и дядо от село със зелената книжка на ДСК.
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Днес имаше интересно предаване за демографския срив по тв7. Вноса на хора + няколко жизнено важни мерки за стимулиране на раждаемостта до трето дете, както и след трето при повишена образованост ми се струва добра комбинация която до 10 години може да изправи на крака положителен естествен + механичен прираст на населението.

        В момента ме гложди обаче една мисъл, с колко ще се увеличи средната наемна цена предвид предстоящото увеличение на доходите във всички сфери? Както знаем цената на наема е функция на доходите, та затова ме занимава въпроса ново повишение ще бъде ли поносимо на моите наематели или ще трябва да търся други по-платежоспособни. Те трябва да могат и с лекота да имат възможност да предплащат по 3 наема плюс депозит, защото аз вече играя и на БФБ и ще ми трябва свеж капитал. Какво да правя като не ми се държат парите на влог като баба и дядо от село със зелената книжка на ДСК.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Не ги слушай , кото дойдат китайците и България ще се оправи. Искат да могат да живеят тук и да идват свободно. Искат да купят поне 2-3 банки и да направят високотехнологична индустрия. Искат университети с добра подготовка и да дават добро образование. Ако кажа какви цени на жилищата ги устройват тука сривлювците ще подскочат 3 метра от място. Това са китайци , които имат висок стандарт на живот.
          супертрейдърче, мега ултра сирийци са тръгнали към нашата граница. Не трябваше ли първо супер ултра милионери от китай да дойдат? Деба и речника имам ама започнах да се обърквам, като не знаеш кога ще дойдат високотехнологичните азиатци кажи поне сирийците къде да настаним. И тях ли на Ундер Штрасе 69?

          Коментар


          • Ако започнат да внасят по хиляда на месец, дали няма да нагрее отново цените на имотите?

            http://www.segabg.com/article.php?id=618435

            Много дремят тези от агенцията! Един регулярен внос на араби ще ги приобщи постепенно културно и езиково. Генома и без това ни е един и същи, щото сме били с тях в една държава 5 века.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              На тия старите високи тухли са им много малки асансьорите. Приличат на старите Шиндлери отпреди войната.Това им е проблем. Иначе строителството е доста добро.
              прави сте, не е панел - сега звънях, та ме поганаха с въпросите да не искам да купувам, че се интересувам Иначе не само асансьорите са кофти - самият апартамент е преходен (конкретно тоя), което за мен е много сериозен минус, но всеки си знае. Мястото е едно от най-добрите като локация в София, принципно и все пак не си заслужава парите - макар че не знам точно в този блок на колко кинта вървят.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                Тях ги виждам и за това питам, щото както забеляза и Анона, това не е панел. И ако трябва да избирам между неги и този тунингования на преден план, предпочитам стария
                На тия старите високи тухли са им много малки асансьорите. Приличат на старите Шиндлери отпреди войната.Това им е проблем. Иначе строителството е доста добро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  e, Как да не го видя бе, веско - ами има цели две вляво от на шарлопов билдинга, аз говоря за по-близката до него - длеят ги 10-15 метра макс
                  Тях ги виждам и за това питам, щото както забеляза и Анона, това не е панел. И ако трябва да избирам между неги и този тунингования на преден план, предпочитам стария

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    e, Как да не го видя бе, веско - ами има цели две вляво от на шарлопов билдинга, аз говоря за по-близката до него - длеят ги 10-15 метра макс
                    Тоя блок прилича на един около парка Заимов, където живее мой познат. Ако е същото строителство - не е панел, а десет етажна тухла и апартаментите вътре са много хубави.

                    П.П. но пък казваш, че в него живее твой познат и може ти да си прав.
                    Last edited by anon6706; 02.10.2012, 12:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      малииии, лорде, по-нефункционална гарсониера сефте виждам - за пръв път срещам уан бедрум апартмънт с 1 кенефа (всъщност лъжа, в манхатън ходих в един подобен, но той беше от 2 обединени студиа и струваше над милион долара), че отгоре на всикчото го обявили и за 115 квадрата при положение, че макс му жилишна площ е не повече от половината - я има, я няма
                      Честно казано това на нищо не прилича, еле пък 100 хилки евра....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Добре де ето ви една евтина, но функционална панелка на фона на онази сграда дето толкова ви боде очите:

                        http://www.imot.bg/1b134892934751838
                        малииии, лорде, по-нефункционална гарсониера сефте виждам - за пръв път срещам уан бедрум апартмънт с 2 кенефа (всъщност лъжа, в манхатън ходих в един подобен, но той беше от 2 обединени студиа и струваше над милион долара), че отгоре на всикчото го обявили и за 115 квадрата при положение, че макс му жилишна площ е не повече от половината - я има, я няма
                        Last edited by Грую Груев; 02.10.2012, 11:45.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                          Зверих се дълго време, но на никоя снимка не забелязах панеляка дето всички коментират. Би ли уточнил за коя сграда става дума
                          e, Как да не го видя бе, веско - ами има цели две вляво от на шарлопов билдинга, аз говоря за по-близката до него - длеят ги 10-15 метра макс
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Лорде, оселеняването на големите градове не е заради прииждащите- тях винаги ги е имало, а заради оскотяването и маргинализирането на част от интелигенцията.Та погледни какви простаци има сред лекарите и юристите (да ме извинят от тези гилдии, но е факт). По-финото поведение се приема за слабост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              e, точно за тази сграда говоря - мой колега от провинцията живее под наем в панеляка, дето го виждаш точно до нея и плаща 500 кинта за обзаведен двустаен, т.е. съвременен тристаен - колко според теб трябва да и искат на съседната сграда, като изложението им е едно и също и ги делят реално не повече от 10 метра?
                              Зверих се дълго време, но на никоя снимка не забелязах панеляка дето всички коментират. Би ли уточнил за коя сграда става дума

                              Коментар


                              • Добре де ето ви една евтина, но функционална панелка на фона на онази сграда дето толкова ви боде очите:

                                http://www.imot.bg/1b134892934751838

                                Коментар

                                Working...
                                X