IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
    Богати ми Лендчо.
    Ако ти наистина си човек на средна възраст,със семейство и деца,прогресиращ и успял-няма да скачаш от най-малко и всеки ден да ревеш за ъп,няма да се занимаваш с някого,когото не познаваш,няма да се палиш от нищото.Тъъъъ...вече ти го написах,ако си мислиш,че ме обиждаш-грешиш.Ама много сериозно,аз нямам комплексите ти,познанията ти,както и разни др неща.А ти продължавай все така усилено да плюеш,особено против "селяните",щото не са успЯли главИ,кат теб !


    пЪ сЪ 3 вече веднъж ти обясних от първа ръка как е положението с емиграцията.Па макар и да не съм сред ония,които избраха този път.От това сигурно продължаваш да си правиш извода за ъп-мъп-фъп и т.н.
    Хайде сега - со здраве,че някои от нас си имат и други дейности,не само плюене по анонимници у форуми.
    Разбирам те добре Провансалфланкер,
    Вие от плевенско сите мислите, че *сичко де фърчи се яде. И затова емигрирате, разказвате у ваше село, че сте първи в Малага, а всъщност сте просяци по бензиностанциите и продавачи на хот-дог по магистралите. Ако ти се съмняваш, че аз съм на средна възраст, че имам семейсто, че имам сигурна работа и аз и жена ми , че имам деца и инвестиции в поне три вида активи, хайде да го проверим! Колко ще ми струва твоето недоверие?

    А, ЧЕ НЯМАШ ПОЗНАНИЯТА МИ , КАКТО СИ НАПИСАЛ, ТОВА Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО ФЛАНКЕРЧО , ГУРБЕТАДЖИЙСКА ДУШИЦО!!!!
    Last edited by LANDLORD 31; 07.10.2012, 00:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      БЕДНИ Фланкерчо!

      Разбирам, че психиката ти е разклатена от ряздялата със семейството и неразбирането на запаТ колко си пръв у ВашЕ село. Ама стремежа ти да изкараш учител по литература неграмотен не е много успешен. Най-малкото защото си позабравил българския Язик, който така и така си изучавал в ПУЦ за да свършиш / пардон завършиш / след 20г. възраст. Е, сори не всички в БГ са толкова злобни , мизерни и неграмотни като теб. Сърди се на майка си за наложителната емиграция и бъхтането , на тук!
      Богати ми Лендчо.
      Ако ти наистина си човек на средна възраст,със семейство и деца,прогресиращ и успял-няма да скачаш от най-малко и всеки ден да ревеш за ъп,няма да се занимаваш с някого,когото не познаваш,няма да се палиш от нищото.Тъъъъ...вече ти го написах,ако си мислиш,че ме обиждаш-грешиш.Ама много сериозно,аз нямам комплексите ти,познанията ти,както и разни др неща.А ти продължавай все така усилено да плюеш,особено против "селяните",щото не са успЯли главИ,кат теб !


      пЪ сЪ 3 вече веднъж ти обясних от първа ръка как е положението с емиграцията.Па макар и да не съм сред ония,които избраха този път.От това сигурно продължаваш да си правиш извода за ъп-мъп-фъп и т.н.
      Хайде сега - со здраве,че някои от нас си имат и други дейности,не само плюене по анонимници у форуми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение


        Не те знам какъв си,но дано наистина не си това,за което се представяш !
        Толкова злоба,простащина,неграмотност и инфантилност не бях виждал от...май никога.
        БЕДНИ Фланкерчо!

        Разбирам, че психиката ти е разклатена от ряздялата със семейството и неразбирането на запаТ колко си пръв у ВашЕ село. Ама стремежа ти да изкараш учител по литература неграмотен не е много успешен. Най-малкото защото си позабравил българския Язик, който така и така си изучавал в ПУЦ за да свършиш / пардон завършиш / след 20г. възраст. Е, сори не всички в БГ са толкова злобни , мизерни и неграмотни като теб. Сърди се на майка си за наложителната емиграция и бъхтането , на тук!

        Коментар


        • При всички положения поскъпването го очаквам с един хубав минус отпред
          Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Ха, ти си бил от интересните гастарбайтери! Поред на номерата:

            1. Раздялата с мама и тати и митарстването в странство си е чисто гурбетстване
            2. Пак същото дето не си признаваш
            3. Откъсването от естествената ти селска среда и включването ти в мегаполис от запада ако считаш, че е нормално включване, аз по-скоро наричам като "дънди крокодила"
            4Щото видя какво е без квалификация нале?
            5. Ти сериозно ли ме питаш мене успялия ГЛАВА на семейство и създал вече работни места за цялата фамилия колко съм изкарал това лято бедно студентче от дивия запад???????1!!!!!!!!!!!!!
            6. Ако ще си завършил и космонаФт , там си г-н Никой и го знаеш добре.
            П.П. За какво да ТИ се извинявам бе М.П.Г.Л.

            легенда : мал..., поср.....о, гастарб.......о , л..й.....о



            Не те знам какъв си,но дано наистина не си това,за което се представяш !
            Толкова злоба,простащина,неграмотност и инфантилност не бях виждал от...май никога.
            Last edited by Flanker; 07.10.2012, 00:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
              Тъй,отново по ред на номерата:
              1.Ходенето на бригади,стажове и Еразъм-обмени НЕ са емиграция.
              2.-
              3.Да,но натрупване опит в мултинационална такава.
              4.Не мисля.
              5.Аха,кажи ми колко изкара чисто ти това лято ? Щото аз съм на 10 к в зелено.
              6.Не,просто нищо още не бях завършил тогава.
              И още нещо,когато ТИ или някой от твоето семейство,е започнал да работи от 17-ен,платил си е сам образованието,сам е отишъл и се оправял и на другия край на света-тогава ми давай наклони,уклони и прочие...

              пЪ сЪ 2 Не разбрах-ще се извиниш ли ?Или пак ще си противоречиш през два поста ? Нали знаеш кои хора го правят ?
              Ха, ти си бил от интересните гастарбайтери! Поред на номерата:

              1. Раздялата с мама и тати и митарстването в странство си е чисто гурбетстване
              2. Пак същото дето не си признаваш
              3. Откъсването от естествената ти селска среда и включването ти в мегаполис от запада ако считаш, че е нормално включване, аз по-скоро наричам като "дънди крокодила"
              4Щото видя какво е без квалификация нале?
              5. Ти сериозно ли ме питаш мене успялия ГЛАВА на семейство и създал вече работни места за цялата фамилия колко съм изкарал това лято бедно студентче от дивия запад???????1!!!!!!!!!!!!!
              6. Ако ще си завършил и космонаФт , там си г-н Никой и го знаеш добре.
              П.П. За какво да ТИ се извинявам бе М.П.Г.Л.

              легенда : мал..., поср.....о, гастарб.......о , л..й.....о

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Мога да си предстявя през какво си минал човече- емиграция, гастарбайтер, откъсване от естествената си среда, фрустрация с новат среда, доходи в десетки проценти надолу от побратимите-кореняци. Работа с три степени по-ниска от квалификацията в БГ.
                Все благини на които нито аз, нито който и да е било член на моето семейство няма да рискувам да подложа. Ще използвам ресурса на ФАМИЛИЯТА да създам работни места и да си бъдем самодостатъчни като доход , за да не се налага да убиваме поне на първо време!
                Тъй,отново поред на номерата:
                1.Ходенето на бригади,стажове и Еразъм-обмени НЕ са емиграция.
                2.-
                3.Да,но натрупване опит в мултинационална такава.
                4.Не мисля.
                5.Аха,кажи ми колко изкара чисто ти това лято ? Щото аз съм на 10 к в зелено.
                6.Не,просто нищо още не бях завършил тогава.
                И още нещо,когато ТИ или някой от твоето семейство,е започнал да работи от 17-ен,платил си е сам образованието,сам е отишъл и се оправял и на другия край на света-тогава ми давай наклони,уклони и прочие...

                пЪ сЪ 2 Не разбрах-ще се извиниш ли ?Или пак ще си противоречиш през два поста ? Нали знаеш кои хора го правят ?
                Last edited by Flanker; 07.10.2012, 00:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                  Живота до голяма степен е това,което сам си направиш.
                  А предвид всичко,през което съм минал,хептен нема нужда де ме поучаваш.
                  Мога да си предстявя през какво си минал човече- емиграция, гастарбайтер, откъсване от естествената си среда, фрустрация с новат среда, доходи в десетки проценти надолу от побратимите-кореняци. Работа с три степени по-ниска от квалификацията в БГ.
                  Все благини на които нито аз, нито който и да е било член на моето семейство няма да рискувам да подложа. Ще използвам ресурса на ФАМИЛИЯТА да създам работни места и да си бъдем самодостатъчни като доход , за да не се налага да убиваме поне на първо време!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    На пазарите няма спокойствие Фланкерчо! Свиквай. В живота още по-малко! БЪди здраво!
                    Живота до голяма степен е това,което сам си направиш.
                    А предвид всичко,през което съм минал,хептен нема нужда де ме поучаваш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      Пореден изблик на култура,интелект и спокойствие !
                      На пазарите няма спокойствие Фланкерчо! Свиквай. В живота още по-малко! БЪди здраво!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Колко съм бил тъп да се чудя защот ми завиждат хората, а не съм видял 150 те бона от имоти, които съм спестил. Да го духат завистливите безимотни гащници!!!!!!!!!!

                        Пореден изблик на култура,интелект и спокойствие !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          гоУем си! при това с интеУект .. оставям те на водката, че ако те побъзикам още малко ще вземеш да метнеш компа през балкона.

                          лека вечер
                          Извинявай! Не исках да те обидя! Затова си изстрих съобщението но вече си ме цитиал.
                          Защо да не си калкулирам цените на наемите които спестявам докато живея в собствен имот? Това ми е въпроса.
                          Още веднъж извинявай Бертрам, не съм искал да те обидя, ти си добър анализатор. Лошото е, че не са ти правилни анализите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Къщата ми не е наследствена бе Г....ФОН! Панеляците са ми повече от 1 така, че прецизирай питането бе безддомник! Самочувствието ми се крепи единствено на разни неуспляли мизерници дето нямат търпение. Те са най-бедните мизерни гащници които познава историята!
                            гоУем си! при това с интеУект .. оставям те на водката, че ако те побъзикам още малко ще вземеш да метнеш компа през балкона.

                            лека вечер
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              Ако наистина от 10 години отделяш толкова енергия...пич..избирай друго поприще. Не се сърди, но наследствената къща и панеляка с ипотека не са повод да имаш такова самочуствие!

                              успех
                              Къщата ми не е наследствена бе Г....ФОН! Панеляците са ми повече от 1 така, че прецизирай питането бе безддомник! Самочувствието ми се крепи единствено на разни неуспляли мизерници дето нямат търпение. Те са най-бедните мизерни гащници които познава историята!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                А защо пък да нямам бе пиЧ? 42К доходност от сатра кочина-гредоред, 5000 от малък магазин, 2000 от гараж-склад за плод и зеленчук. , 30000 от наеми на четиристайна панелка, плюс 64800 лв. спестени наеми за 18 годин от двустайната ми панелка, смятай маладьец-. = 143 800лв. от ИМОТИ!!!


                                Нещо против бедно момченче!
                                като махнем спестените от неми ( откриваш нови хоризонти пред това що е доход)
                                излиза , че за найсе години имаш доход около 80К

                                колко пари си дал за ипотека на панелката
                                колко данъци, колко за ремонти..личното време също се смята

                                като теглиш чертана не излиза много на година.

                                колко ти е дохода от наеми за миналия месец. (до колкото знаем понеже средата е супер напоследък само се оплакваш от мизерниците наематели...сещаме се защо)
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X