IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ИДВАТ РУСКИТЕ МИЛИАРДИ!!!

    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=427681

    КОЛКО ЛИ ЩЕ СЕ НАЖЕЖЯТ ЦЕНИТЕ ПО МОРЕТО?!?!?
    !!!

    Коментар


    • Спряха да поскъпват временно докато не победят нашите представители тука:

      http://vbox7.com/play:be2f243ae5
      После отново ще се вдигнат цените!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Имотите поскъпват

        Ще, ще - 'гат се върне вокала....

        http://www.youtube.com/watch?v=0rkDm...eature=related

        ай наздраве!! - и се поуспокой - шансове за поскъпване няма
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Имотите поскъпват

          http://www.novini.bg/news/77345-%D0%...%B4%D0%B0.html






          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Сега вече Гърция трябва да напусне ЕС , вече ситуацията е пълен фарс и ако и сдадат пари, които те няма за върнат доказано никога...просто не знам какво да кажа.Сирия също трябва да падне и Иран да се изплаши много. Тогава, ще се задейства механизма на големите промени. Иран е фрашкан с технологии купени с петродолари и тези технологии ще изкъртят монополите, големите компании и ДОЛАРА ще стане на хартийка за седмица.
            Всички валути ги гласят за хартийки с катализатор долара

            - но няма да стане за 1 седмица... може би за около 1 година. Очаквам скоро да стане интересно... както се забързаха да приемат глобални фискални закони в ЕС... с единствената цел да "спасят" хората от имотите им и обезценят парите на останалите които имат пари а не имоти, като лишат от "възможностите на свободния пазар" вторите да купят имотите на първите ЕФТИНО ...
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • LANDLORD 31

              Сега вече Гърция трябва да напусне ЕС , вече ситуацията е пълен фарс и ако и сдадат пари, които те няма за върнат доказано никога...просто не знам какво да кажа.Сирия също трябва да падне и Иран да се изплаши много. Тогава, ще се задейства механизма на големите промени. Иран е фрашкан с технологии купени с петродолари и тези технологии ще изкъртят монополите, големите компании и ДОЛАРА ще стане на хартийка за седмица.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                И на ЛС и на явна поща да ми предлагаш , няма да те приема като квартирант. Малко ми звучиш несигурно......


                Спирам да си пиша със стената.Перманентно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                  Всъщност...благодарение на тях има два имота.Нещо с което не се гордее,защото не си ги е закупил сам.А за емигрантите,обясних ти нещо на ЛС.
                  И на ЛС и на явна поща да ми предлагаш , няма да те приема като квартирант. Малко ми звучиш несигурно......
                  Лека нощ, че ми се доспа, а ти сигурно списваш от Еквадор...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Хубави, столични, неевтини. Няма празни за да давам. Каквото съм дал, дал съм. В момента ме интересуват имотите - работни места. Така наричам бизнес имотите ми. Утре децата ми, дори никаква работа да не могат да намерят в БГ която да е сносна, ще имат сигурността на имота-работно място. Ама какво да обясянявам на един млад емигрант, чийто родители са го изоставили на произвола на съдбата...........

                    Всъщност...благодарение на тях има два имота.Нещо с което не се гордее,защото не си ги е закупил сам.А за емигрантите,обясних ти нещо на ЛС.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      Сподели кви имоти даваш,както и дека ги даваш.
                      Щот май е различна реалната картинка.
                      Хубави, столични, неевтини. Няма празни за да давам. Каквото съм дал, дал съм. В момента ме интересуват имотите - работни места. Така наричам бизнес имотите ми. Утре децата ми, дори никаква работа да не могат да намерят в БГ която да е сносна, ще имат сигурността на имота-работно място. Ама какво да обясянявам на един млад емигрант, чийто родители са го изоставили на произвола на съдбата...........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Добре де, реших на тебе и твоите дружки да не вдигам наема с повече от %-та на инфлацията от последните 3 години. Мисля, че е джентълменско споразумението. Ако ти заявиш друго, вече ще е наистина подло и нагло!!!
                        Що не дрънна един телефон, ами се договаряш във форума? Толкова си недискретен!
                        Сподели кви имоти даваш,както и дека ги даваш.
                        Щот май е различна реалната картинка.
                        Last edited by Flanker; 07.10.2012, 01:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                          Ахахахахахахах
                          без да се обиждаш,щото съм по-малък от теб,ама си страшно забавен.
                          Хайде изкарай ми поста,в който съм посочил,че съм ЕМИГРИРАЛ или се намирам извън България !
                          Байно,стига плю и обижда,особено хората,които не познаваш и тайно се надяваш да ти влязат у имотите.Много се излагаш така,наистина ! Нали ужким всички са скапани безимотни гащници,а па ги чекаш кат топъл леб ? Са,последно ! Кво реши ?
                          Добре де, реших на тебе и твоите дружки да не вдигам наема с повече от %-та на инфлацията от последните 3 години. Мисля, че е джентълменско споразумението. Ако ти заявиш друго, вече ще е наистина подло и нагло!!!
                          Що не дрънна един телефон, ами се договаряш във форума? Толкова си недискретен!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            На всичките ти въпроси , отговорите си дал сам, без да се усетиш пишейки. Аз не съм врачка, само чета кой какво пише. Оттам логиката е желязна и няма право на интерпретация. Нямам време да се ровя назад за да ти докажа, прочети сам. Иначе злобата струи точно от такива неуспяли емигранти като теб. Искаш ли доказателства? Пълно е с неудачници , които се чувстват пре.....ни само задето са заминали в неподходящия момент. Затова са изпаднали в някаква психическа дупка да си мислят, че някой ги плюе, че е против тях, че води война с тях. Синдрома на виетнамските ветерани
                            Ахахахахахахах
                            без да се обиждаш,щото съм по-малък от теб,ама си страшно забавен.
                            Хайде изкарай ми поста,в който съм посочил,че съм ЕМИГРИРАЛ или се намирам извън България !
                            Байно,стига плю и обижда,особено хората,които не познаваш и тайно се надяваш да ти влязат у имотите.Много се излагаш така,наистина ! Нали ужким всички са скапани безимотни гащници,а па ги чекаш кат топъл леб ? Са,последно ! Кво реши ?
                            Last edited by Flanker; 07.10.2012, 01:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение


                              Ни най-малко,както ти го написах-още по-зле !Но,стига вече.
                              Чувствай се щастлив,чакай си ъпа,плюй си против вс,даже и против ония,които са навън.Които ще останат там,ще работят там,ще създадат семейства там,ще продължат да учат..и,о,ама ще си купят или наемат имот там !

                              пс не,не 4-ти ,а последен !Абе отде разбра,че сме селяни,квото и да значи това,отде разбра,че сме безимотни,отде тая злоба,яд и завист ?
                              Те тва се питам от одеве,ама отговор още не намирам...
                              На всичките ти въпроси , отговорите си дал сам, без да се усетиш пишейки. Аз не съм врачка, само чета кой какво пише. Оттам логиката е желязна и няма право на интерпретация. Нямам време да се ровя назад за да ти докажа, прочети сам. Иначе злобата струи точно от такива неуспяли емигранти като теб. Искаш ли доказателства? Пълно е с неудачници , които се чувстват пре.....ни само задето са заминали в неподходящия момент. Затова са изпаднали в някаква психическа дупка да си мислят, че някой ги плюе, че е против тях, че води война с тях. Синдрома на виетнамските ветерани
                              Много смешно ми стана това дето някой емигрант щял да си купи имот ТАМ
                              За да си купи примерно имот в РИМ майка ти, която е гувернантка и трябват две поколения след нея!
                              Last edited by LANDLORD 31; 07.10.2012, 01:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Разбирам те добре Провансалфланкер,
                                Вие от плевенско сите мислите, че *сичко де фърчи се яде. И затова емигрирате, разказвате у ваше село, че сте първи в Малага, а всъщност сте просяци по бензиностанциите и продавачи на хот-дог по магистралите. Ако ти се съмняваш, че аз съм на средна възраст, че имам семейсто, че имам сигурна работа и аз и жена ми , че имам деца и инвестиции в поне три вида активи, хайде да го проверим! Колко ще ми струва твоето недоверие?

                                А, ЧЕ НЯМАШ ПОЗНАНИЯТА МИ , КАКТО СИ НАПИСАЛ, ТОВА Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО ФЛАНКЕРЧО , ГУРБЕТАДЖИЙСКА ДУШИЦО!!!!


                                Ни най-малко,както ти го написах-още по-зле !Но,стига вече.
                                Чувствай се щастлив,чакай си ъпа,плюй си против вс,даже и против ония,които са навън.Които ще останат там,ще работят там,ще създадат семейства там,ще продължат да учат..и,о,ама ще си купят или наемат имот там !

                                пс не,не 4-ти ,а последен !Абе отде разбра,че сме селяни,квото и да значи това,отде разбра,че сме безимотни,отде тая злоба,яд и завист ?
                                Те тва се питам от одеве,ама отговор още не намирам...

                                Коментар

                                Working...
                                X