IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Това е такса с поддръжка , данъка му е не повече от 1000 долара годишно за държавата. В България данъците са много по големи , също както и цените на хранителните стоки.
    Уви не е така както си мислиш. Ето цитат от обявата за продажбата:

    206 East 124th Street, 1B
    Price: $190,000
    Maintenance/CC: $421
    Monthly Real Estate Tax: $708
    Minimum Percent Down: 5%
    Neighborhood: East Harlem
    http://www.elliman.com/new-york-city...hattan-nmpxxrs

    Привилегия е да имаш апартамент в Манхатан. Така трябва да стане и в София за да има повече средства за пенсии.

    Коментар


    • Бате Пешо

      Стани шумкар , както писах в една друга тема. Самото тогава шефа на Борисов, ще каже - за да си купуват бензин , ще трябва да имат пари и да ги оставя да живнат малко. Разбираш ли каква е силата на алтернативата - тя прави или всички богати или всички бедни. Повярвай всеки го боли от удар по джоба.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Глупости на търкалета! От няколко дни единствения актив на който пада цената е златото. Цените на наемите през 2000г., когато отдавах бяха с 200% по-ниски. Суровината злато републиканците я гласят като в началото на 80-те, тоест във фризера.
        Софикс от известно време е само нагоре. Ти късоглед ли си, кривоглед ли що ли?
        Златото било "суровина"!!! Да, и от тази "суровина" се прави злато. Това е нещо подобно на данък върху лихвите. Такъв данък изобщо няма, нещо не сте разбрали. Това е обществено съвокупление. Така се съвокупляват бедни с богати.!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Аз се чудя само върху една много сложна дилема г-н Мармалад! Ако те срещна на живо, дали ще издържии 5 или 10 секунди на моите яки шамари. Не се бъзикаъм, наистина това е екзистенциалния въпрос, който още крепи твоето съществуване!
          Абе, що не казвате, че Бойко играе на борсата под псевдонима някакъв си лордов.
          То затова паднали акциите на тимчетата. Боко ги набил здраво и те паднали. Само се чудя, за акциите, които иска да ги качва ще ги опъва ли, кво ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Растат на дедо ти цървулите... Цените на наемите падат, цените на хапартаментите падат, цените на акциите в които имаше неблагоразумието да се набуташ и те падат... Това обяснява и еуфорията ти от факта че най-после и тези които само печелеха през последните години ще се наложи да се разделят с 10 от доходите си от догодина... Само че аз тогава изцяло ще съм в злато!
            Глупости на търкалета! От няколко дни единствения актив на който пада цената е златото. Цените на наемите през 2000г., когато отдавах бяха с 200% по-ниски. Суровината злато републиканците я гласят като в началото на 80-те, тоест във фризера.
            Софикс от известно време е само нагоре. Ти късоглед ли си, кривоглед ли що ли?

            Коментар


            • Inform

              Това е такса с поддръжка , данъка му е не повече от 1000 долара годишно за държавата. В България данъците са много по големи , също както и цените на хранителните стоки.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Апартамент в Харлем (Ню-Йорк) :
                - 62 кв. м.; струва 190 хиляди долара (151.2 минимални месечни заплати в САЩ)
                - данък недвижим имот за този апартамент е 8,496 долара годишно (почти 6.8 минимални месечни заплати в САЩ)
                http://www.elliman.com/new-york-city...hattan-nmpxxrs


                Апартамент в жк Люлин (София) :
                - 60 кв. м.; струва 27,400 евро (184.8 минимални месечни заплати в България)
                http://www.imoti.net/dvustaen-aparta...no2109647.html



                http://epp.eurostat.ec.europa.eu/por...de=EARN_MW_CUR
                Last edited by Inform; 14.10.2012, 01:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Растат на дедо ти цървулите... Цените на наемите падат, цените на хапартаментите падат, цените на акциите в които имаше неблагоразумието да се набуташ и те падат... Това обяснява и еуфорията ти от факта че най-после и тези които само печелеха през последните години ще се наложи да се разделят с 10 от доходите си от догодина... Само че аз тогава изцяло ще съм в злато!
                  Форка нека излезе закона да видим боклуците какво са записали и ще преценим какво да правим.Аз съм твърдо решен дори с цената на загуби да не им дам и стотинка повече.И на изборите да ги уринем.Като за начало мисля да запаля фитила на пенциите и да им кажа че тия хубавци слагат данък на земята и на рентата която получават.И няма да се скъпя ще кажа 50%.Като подковем пенциите на изборите ще им разгонят фамилията.Лекичко трябва да се подработват като им кажеш че ще им конфискуват влоговете ще им сложат и данък на пенсиите а ще ги увеличат с по 5 кинта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    а ЦЕНИТЕ НА НАЕМИТЕ САМО РАСТАТ
                    Растат на дедо ти цървулите... Цените на наемите падат, цените на хапартаментите падат, цените на акциите в които имаше неблагоразумието да се набуташ и те падат... Това обяснява и еуфорията ти от факта че най-после и тези които само печелеха през последните години ще се наложи да се разделят с 10 от доходите си от догодина... Само че аз тогава изцяло ще съм в злато!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Даскале, остави шкурката и гипса за момент и се огледай, живота е много по-важен от един или няколко кимизарника. Не ме бива да убеждавам хората за каквото и да е било но Предпочитам да гледам реални и истински 5 крави и 25 кокошки сред природата от колкото да се бутам с двукраки питекантропи по автобусите ама не още, не още. И понеже Ти както и повечето българи както и Аз де сме прекарали почти целия си съзнателен живот "на дъното", и до толкова сме свикнали с мизерията и ниския стандарт, че просто вече не Ни прави впечатление някой от Нас са се хванали за имотите като повод да помпат самочуствие на комплексираните си души. За да добие човек обективна преценка за състоянието на България, трябва да поживее и работи поне 1 година в някоя ЕВРОПЕЙСКА държава и после да се върне в милата родина.Чак тогава се забелязва трагичната и сурова действителност. На дъното сме и в момента копаем надолу. Заеби имотите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        лордов, инфлацията е за всички. Само че докато при мен инфлацията се компенсираше от получената лихва, при теб инфлацията ти изяде допълнително от падащите цени на наемите.

                        Цените на тухлите и бетона ще падат щото само те са бол в тоя държава, но пък ще ти вдигат данък жилище и такса смет докато мърдаш и даваш признаци на живот. Ще ви спукат от данъци. Ще има данъци на всеки километър...
                        Хахахаххаах На тебе ли да вервам или на статистиката? От четири години не са ми вдигали данъците на НИ. а ЦЕНИТЕ НА НАЕМИТЕ САМО РАСТАТ., явно много погрешна статискика си наблюдавал!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Last edited by LANDLORD 31; 14.10.2012, 08:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Спестяванията гарантирано са изядени от инфлацията
                          лордов, инфлацията е за всички. Само че докато при мен инфлацията се компенсираше от получената лихва, при теб инфлацията ти изяде допълнително от падащите цени на наемите.

                          Цените на тухлите и бетона ще падат щото само те са бол в тоя държава, но пък ще ти вдигат данък жилище и такса смет докато мърдаш и даваш признаци на живот. Ще ви спукат от данъци. Ще има данъци на всеки километър...
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • [QUOTE=Forex Master;1059328428]лордов, чудя се само как си издържал последните 4-5 години да стискаш зъби и да умираш от злоба как цената на копторите които даваш под наем пада, а ние с депозитите без даже да си мърдаме пръста прибирахме тлъстите лихви? Трябва да е било безкрайно тежко унижение за теб![/QUOTE
                            Ти верваш ли си бе чеговара? Спестяванията гарантирано са изядени от инфлацията е, а в БГ е гарантирано! С това ли ми се хлалиш с изядени доходи, през това време бате ти Ландлорд е получил текущ доход който е обръщал в доходни активи!!!
                            Last edited by LANDLORD 31; 14.10.2012, 08:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
                              Чудя се, защо се занимавате с този безпардонен гьонсурат СпиртЛорд, не разбрахте ли че трябва да бъдете интелигентни колкото него, или поне наполовината от това за да рзберете че спора Ви за новия ГЕНИАЛЕН данък, БФБ, бистришкия тигър и шефа му Дянков е безмислен. Каузата Ви е пердута.

                              + 1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                лордов, чудя се само как си издържал последните 4-5 години да стискаш зъби и да умираш от злоба как цената на копторите които даваш под наем пада, а ние с депозитите без даже да си мърдаме пръста прибирахме тлъстите лихви? Трябва да е било безкрайно тежко унижение за теб!
                                Ххахахахахаххахахахаххахаххахах
                                Толкова елементарен въпрос НЕ СЕ НАЛАГА ДА ИЗДЪРЖАМ, ЗАЩОТО НИЩО НЕ ПРОДАВАМ, А НАЕМИТЕ СА САМО НАГОРЕ!!!!!!!!!!
                                НИТО СТИСКАМ ЗЪБИ НИТО МЕ Е ЯД НА НЕЩО, САМО ВИЖДАМ, КАК ТИ СЕ ПОКРИ ПРЕДИ МЕСЕЦ, А НИЩО ЧУДНО И СЛЕД МЕСЕЦЗ ДА СЕ ПОКРИЕШ ПАК, ЗАРАДИ НЯКАКВА СУРВИНА КАТО ЗЛАТОЭТО хХАХАХАХХАХАХАХХА

                                Коментар

                                Working...
                                X