IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Аз се чудя само...
    лордов, чудя се само как си издържал последните 4-5 години да стискаш зъби и да умираш от злоба как цената на копторите които даваш под наем пада, а ние с депозитите без даже да си мърдаме пръста прибирахме тлъстите лихви? Трябва да е било безкрайно тежко унижение за теб!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Аз се чудя само върху една много сложна дилема г-н Мармалад! Ако те срещна на живо, дали ще издържии 5 или 10 секунди на моите яки шамари. Не се бъзикаъм, наистина това е екзистенциалния въпрос, който още крепи твоето съществуване!
      Ти гледай с новите ипотечни лихви от 2013 пролетта да не бъдеш ударен от шамара на необезпечените ипотечни кредити към пощенска. А иначе по "екзистенциалния въпрос" за шамарите смятам че за теб е по изгодно да не ме срещаш на живо а вместо това да поревеш на рамото на модератора като радомирска прислужница от времето на Чудомир да ми напише на лични нещо за правилата на форума и да видя оня Бан дето се го чакам да дойде като разгонена мачка на дувар.
      Модератореее. Модератореееее........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko
        Ако има данък на БФБ, ще има и за другите регулирани пазари в ЕС. Мислиш ли, че ако някой досега е искал да инвестира в САЩ примерно са го спрели данъците?
        Изтрих понеже не е за тази тема, но тъй като си избързал бих ти дал отговор защо ще стане по-изгодно в чужбина, но с това само ще дам малко разум на брокери, борсови деятели от БФБ, както и на някой хора в администрацията които четат тук. А сега нека ги оставим да помислят. Не ни е работа да даваме акъл и да подсещаме експерти за това и онова Бях на едно много добро барбекю днес в морската, на което се обсъждат и икономически и финансови въпроси... Стана традиция всяка есен да се прави. Сега съм си налял едно малко и с половинката умуваме да ходим ли на дискотека в 12 часа или ни мързи. Бат Гойко - моите уважения, но наистина не ми се иска да върша работата на някой друг Наздраве дружина.
        Last edited by Jay Gould; 13.10.2012, 23:38.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
          Чудя се, защо се занимавате с този безпардонен гьонсурат СпиртЛорд, не разбрахте ли че трябва да бъдете интелигентни колкото него, или поне наполовината от това за да рзберете че спора Ви за новия ГЕНИАЛЕН данък, БФБ, бистришкия тигър и шефа му Дянков е безмислен. Каузата Ви е пердута.
          Аз се чудя само върху една много сложна дилема г-н Мармалад! Ако те срещна на живо, дали ще издържии 5 или 10 секунди на моите яки шамари. Не се бъзикаъм, наистина това е екзистенциалния въпрос, който още крепи твоето съществуване!

          Коментар


          • Чудя се, защо се занимавате с този безпардонен гьонсурат СпиртЛорд, не разбрахте ли че трябва да бъдете интелигентни колкото него, или поне наполовината от това за да рзберете че спора Ви за новия ГЕНИАЛЕН данък, БФБ, бистришкия тигър и шефа му Дянков е безмислен. Каузата Ви е пердута.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Запомни едно от батко ти Ландлор - нЕГО нокога нищо не го плаши!!!!!!!!! Аз вече съм борсов играч. Ти да не си помисли, че ще вляза на фондовата борса и ще изляза след 2 дни? Не , мога да си стоя там до второ пришествие!
              А така! Ти мъж ли си, или .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Така се печелят избори, незнам дали разбираш, но сега материала умира от кеффф щото на богатите и на борсовите тарикати им слагат нов данък! А за бедните граждани няма нови данъци.
                Какво стана нали щяхме да те правиме борсов играч , данъците ли те изплашиха?
                Запомни едно от батко ти Ландлор - нЕГО нокога нищо не го плаши!!!!!!!!! Аз вече съм борсов играч. Ти да не си помисли, че ще вляза на фондовата борса и ще изляза след 2 дни? Не , мога да си стоя там до второ пришествие!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  По принцип обичам любов през гащите!

                  http://www.youtube.com/watch?v=WlaHX...eature=related

                  Якоооооооооооооооооооооо!!! Само имотите на бедните граждани и пенсиите няма да се облагат, това трансакции, влогари, други тарикати борсови да ги режат главите им , не ми е жал!!!!!!!!!!!
                  Така се печелят избори, незнам дали разбираш, но сега материала умира от кеффф щото на богатите и на борсовите тарикати им слагат нов данък! А за бедните граждани няма нови данъци.
                  Какво стана нали щяхме да те правиме борсов играч , данъците ли те изплашиха?

                  Коментар


                  • По принцип обичам любов през гащите!

                    http://www.youtube.com/watch?v=WlaHX...eature=related

                    Якоооооооооооооооооооооо!!! Само имотите на бедните граждани и пенсиите няма да се облагат, това трансакции, влогари, други тарикати борсови да ги режат главите им , не ми е жал!!!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • Мен не ме притеснява, че ще обложат дохода от лихви. Това, което ме притеснява е,че това е поредното правителство, което обслужва банковия картел, но вижте кой държи БГ банките най-активни в схемите в момемнта.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Пешо, няма да викам модератора, спокойно! Когато си способен да се контактува що годе нормално с теб, без попържни и обиди, мога да те изтъпря, ама ако ми се правиш на велик мога и аз да ти тегля една сочна и дебела слузна псувня!
                        На въпроса ти, много работи съм правил и в момента храня 6 гърла. Плащал съм много повече отколкото дори подозираш. Осигурявал съм други хора, дори и инвалиди, които ме крадяха. Тежко е да изхвърлиш на улицата, човек без ръка, но аз се принудих да го направя, защото на ежеседмичния счетоводен отчет, лъсваха дребните и кражби. Искаш доказателства може би, защото си мислиш, че те будалкам. Е, без да се срещнем и да ми обясниш колко съм мизерен няма да стане.
                        Вече написах какво произвеждам, но явно теб много те заболя от факта, че произвеждам нещо за другите- квартири, а ти нищо не произвеждаш за другите!
                        Това ли ти е проблема. Имам и бивш колега - подопечен на шефа /Дянков/, който в близост до София развива такава земеделска продукция, че с него карам на страхотни бартери. Способен е да изхрани цяла рота и то човек работещ като данъчен инспектор! Не се свени да се регистрира като селскостопански производител. Аз съм му шеф, макар и бивш и ме затрупва ежегодно с продукция за хиляди левове, без да ми иска стотинка. Смятай какъв шеф съм му бил!
                        Да си жив и здрав, не желая да ти отвръщам повече на обидите. Да са живи и здрави и децата ти! Вярвам, че дълбоко в себе си не си лош човек, макар и първосигнален на пръв поглед..
                        Ей ти да не би да се осъзна бе?Не разбирам защо се заяждаш с хората тук защо така злорадстваш че на някого решили да му вземат парите.Казах ти няма да ми вземат и стотинка.Бъди солидарен с нас за да бъдем утре с теб.Щото днес са влоговете утре земеделската земя рентите после са данък сгради и такса смет.Бертам ти каза.А са докопали сметта а са те побъркали.Това е антинародна власт.Тези хора искат с твоите и моите пари да хрантутят безделници в МВР.Ми те и нагли имали искания.Нас пита ли ни някой ние какви искания имаме към тях.Защо не идат по селата да питат възрастните хора какво искат?Не защитавай тази измет щото ставаш противен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          интересно каква песен ще запееш като ти надуят данък сгради и такса смет....нека само техехн човек да докопа боклука...
                          На теб ти казаХ веднъж Бертрамчо да не пишеш за да не се излагаш. Цели 10 години да те е яд, само заради факта, че си продал единствената си панелка и си излязъл завинаги на квартира, без шанс някога да купиш ново жилище при положение, че си способен инвеститор почти като Бил Гейтс не е ЧЕСТНО КАЗАЛА ПРИНЦЕСАТА!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Не става. Ние с имотите сме бедни, само влогарите са богати! Шефът Борисов, каза, че е време да се дава от богатите на бедните.
                            интересно каква песен ще запееш като ти надуят данък сгради и такса смет....нека само техехн човек да докопа боклука...
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Те субсидии дават на милионерите , ти такъв ли си ?
                              В бързината прочетох, че те субсидии давали на милиционерите...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Няма ли пак да викаш модератора?Кога ще разкажеш на хората какъв бизнес имаш какво произвеждаш?Колко данъци и осигуровки си платил за миналата година.Изобщо през мизерния си животец осигуровки внасял ли си?Осигурявал ли си други хора?Заплати плащал ли си?Па да видим кой е просяка.
                                Пешо, няма да викам модератора, спокойно! Когато си способен да се контактува що годе нормално с теб, без попържни и обиди, мога да те изтъпря, ама ако ми се правиш на велик мога и аз да ти тегля една сочна и дебела слузна псувня!
                                На въпроса ти, много работи съм правил и в момента храня 6 гърла. Плащал съм много повече отколкото дори подозираш. Осигурявал съм други хора, дори и инвалиди, които ме крадяха. Тежко е да изхвърлиш на улицата, човек без ръка, но аз се принудих да го направя, защото на ежеседмичния счетоводен отчет, лъсваха дребните и кражби. Искаш доказателства може би, защото си мислиш, че те будалкам. Е, без да се срещнем и да ми обясниш колко съм мизерен няма да стане.
                                Вече написах какво произвеждам, но явно теб много те заболя от факта, че произвеждам нещо за другите- квартири, а ти нищо не произвеждаш за другите!
                                Това ли ти е проблема. Имам и бивш колега - подопечен на шефа /Дянков/, който в близост до София развива такава земеделска продукция, че с него карам на страхотни бартери. Способен е да изхрани цяла рота и то човек работещ като данъчен инспектор! Не се свени да се регистрира като селскостопански производител. Аз съм му шеф, макар и бивш и ме затрупва ежегодно с продукция за хиляди левове, без да ми иска стотинка. Смятай какъв шеф съм му бил!
                                Да си жив и здрав, не желая да ти отвръщам повече на обидите. Да са живи и здрави и децата ти! Вярвам, че дълбоко в себе си не си лош човек, макар и първосигнален на пръв поглед..

                                Коментар

                                Working...
                                X