IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Хрантутниците в случая не са циганите, а престъпната политическа върхушка в комплект с олигархията.

    Не циганите ти крадат по 1-2 милиарда (не милиона)...
    +1

    -Лукойл дето монополист перманентно на загуба
    -Банковия картел дето дере последната кожа от гърба на дребния ипотекар
    -Табаците - дето ги подариха меко казано на себе си и компания
    -асфлата дето храни кръгът около бойко. ако се разрови един проект и се видят колко са подизпълнителите ще стане ясно колко хора са на хранилката
    -енергетиката - отрязаха СОЛАРИТЕ , но биомасата и перките + теца на офшотката (брикел) са още на мода...

    та такива ми ти работи

    Герб стана лява партия с приоритет да пази биснеса на олигасите, които обаче не внасят данъци щото са или на загуба или през офшорки
    а като каже Бойко колко милиона налял някъде да пояснява - изхарчихме 20 милиона за този проект от които печалбата остана в наши хора!
    Last edited by bertram; 14.10.2012, 18:19.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ка` со бе бате ??? Ми нали Мангау обича да пийва биричка, ракийка (скучно е по цял ден безделие, к`во да пра`йш), а чаавенцата гладно риве? Ша плащаш бате, ша ги раниш, щото ромете не обичат да бачкат, трудно им е, ама гладно ни са живей....

      Хрантутниците в случая не са циганите, а престъпната политическа върхушка в комплект с олигархията.

      Не циганите ти крадат по 1-2 милиарда (не милиона)...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ка` со бе бате ??? Ми нали Мангау обича да пийва биричка, ракийка (скучно е по цял ден безделие, к`во да пра`йш), а чаавенцата гладно риве? Ша плащаш бате, ша ги раниш, щото ромете не обичат да бачкат, трудно им е, ама гладно ни са живей....

        Относно позицията ти за циганите те подкрепям, макар и без да пиша.

        Но напоследък нещо не си в ред.

        Какво общо имат циганите с това, че вдигат пенсионната възраст и аз и моето поколение просто няма да доживеем пенсия. Е защо да плащам осигуровки? И какво общо има това с циганите? Циганите са напаст, но не можеш да им прехвърляш на тях греховете на Борисов.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Съвсем скоро пенсионерите (официалните) ще почнат да намалят прогресивно. С тази политика хората няма да могат да доживеят до пенсия.
          Въпросът е защо тогава да плащаме осигуровки? Да храниме хрантутници????
          Ка` со бе бате ??? Ми нали Мангау обича да пийва биричка, ракийка (скучно е по цял ден безделие, к`во да пра`йш), а чаавенцата гладно риве? Ша плащаш бате, ша ги раниш, щото ромете не обичат да бачкат, трудно им е, ама гладно ни са живей....

          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Грабителството би могло да се увеличи само по линия на НИ.тях просто няма как да ги скриеш.От мен повече няма да видят нищо.От първи януари съм в болнични и ще ми плащат.
            В края на юни 2012г.:
            - депозитите на стойност над 10 хиляди лв. бяха едва 691,231 докато сумата в тях беше по-малко от 23 милиарда лв.

            За сравнение в края на 2011г.:
            - жилищата само в София бяха 608,426




            http://www.bnb.bg/Statistics/index.htm
            http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=20

            Коментар


            • ами щото сме уфсе,
              е за тва, плюеме маляките,
              ама те знаят как да си отстояват
              правата...
              е тва е голямата вреда, която
              комуноидите нанесоха на
              народа-уравниловката, еднаквото
              мислене и най-вече офчедушието


              Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Съвсем скоро пенсионерите (официалните) ще почнат да намалят прогресивно. С тази политика хората няма да могат да доживеят до пенсия.
              Въпросът е защо тогава да плащаме осигуровки? Да храниме хрантутници????

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                Брой на пенсионерите в София:
                1)
                - в края на 2011г. бяха 341,418 души
                2)
                - в края на юни 2012г. бяха 341,952 души
                Както виждаш за 6 месеца броят на пенсионерите в София се е увеличил с 534 души.




                http://www.noi.bg/aboutbg/st/statistic/152-pensions
                Съвсем скоро пенсионерите (официалните) ще почнат да намалят прогресивно. С тази политика хората няма да могат да доживеят до пенсия.
                Въпросът е защо тогава да плащаме осигуровки? Да храниме хрантутници????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Оооо, и ти си почнал като Дянков
                  Това не сме вдигнали, онова не сме вдигнали....а за всичко останало дето всеки ден мисли как да изземе си трае
                  Ако не са ти вдигнали данък имот, дали не са повишили данък смет и не ги ли плащаш заедно

                  И за наемите така, предлагането нараства, но викаш и цената му също
                  Да не е почнал някакъв наплив на емигранти към България, впечатлени от Стабилната макроикономическа Рамка

                  Брой на пенсионерите в София:
                  1)
                  - в края на 2011г. бяха 341,418 души
                  2)
                  - в края на юни 2012г. бяха 341,952 души
                  Както виждаш за 6 месеца броят на пенсионерите в София се е увеличил с 534 души.




                  http://www.noi.bg/aboutbg/st/statistic/152-pensions

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                    нЕма кинти, брато !
                    Тоя данък го въведоха на пожар, след като Бащицата вече каза, че няма. Даже бяха вече заложили приходите от него в новия бюджет ... денс след като го обявиха ! Това е нормална европейска политика на фалирали държави. Грабителството ще се увеличава.
                    Грабителството би могло да се увеличи само по линия на НИ.тях просто няма как да ги скриеш.От мен повече няма да видят нищо.От първи януари съм в болнични и ще ми плащат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Не съм плащал. Не знам, но това прочетох в нета. Както и да е. Тук почваме да се караме, на кой какъв данък да набичат. Правилната позиция е СТИГА НОВИ ДАНЪЦИ!!!! ОСТАВЕТЕ ПОНЕ ЗА 10 ГОДИНИ НЕЩАТА ТАКИВА КАКВИТО СА!!!!!! ДАЙТЕ НЯКАКВА СТАБИЛНОСТ И ПРЕДВИДИМОСТ!!!!!!
                      нЕма кинти, брато !
                      Тоя данък го въведоха на пожар, след като Бащицата вече каза, че няма. Даже бяха вече заложили приходите от него в новия бюджет ... денс след като го обявиха ! Това е нормална европейска политика на фалирали държави. Грабителството ще се увеличава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                        Нещо подобно ми мина през ума :-)
                        Само че, на 100 К се взимат ~4.5К лихви. Та за тази схема трябва да имаш към ~170К, за да има някакъв смисъл.
                        Интересно дали има как да се провери каква част от тези 35 милиарда, дето са в банките, могат да минат по подобен начин. Т.е. вместо да се пита колко били влоговете под 1000 лв, правилният въпрос е колко хора имат над 200 К лв ?

                        Коментар


                        • 400 долара на година струва поддръжка на офшорна фирма в щата Делауеър. Това е може би най-добрата офшорна регистрация, защото спрямо САЩ никой никога няма да наложи санкции, нито данъци върху преводите, нито нещо подобно.

                          Та правите си една такава офшорна фирма, след което правите и една българска фирма - ЕООД за 2 лв. Вкарвате си всички депозити на името на ЕООД-то и получавате лихва от банките. Тази лихва ви увеличава финансовия резултат. Вие обаче сте сключили договор с офшорката в Делауеър за заем, по който плащате същата лихва на самата офшорка. Тази лихва ви намалява финансовия резултат.

                          Накрая ЕООД-то излиза на нула и не плаща никакъв данък върху лихвата. Чистият лихвен доход отива в Делауеър. Там обаче не се облага, защото е доход от дейност извън САЩ.

                          В крайна сметка общите ви разходи са 400-те долара по поддръжка на офшорната фирма, както и примерно 100 долара за счетоводството на българското ЕООД. Може и без последните, да допуснем, че платите едно годишно приключване.

                          Значи 500 долара разходи. 750 лв. Значи ако печелите от лихва повече от 7500 лв. на година, вие можете да приложите тази схема. Т.е. ако имате спестявания над 100 хиляди и ги държите в банка, по-изгодно ще ви стане да направите това.

                          Т.е. тезата, че ще облагат големите спестители и лихволапачи е смехотворна. Ще обложат ония, на които данъкът им ще е под 500 долара, т.е. не са им изгодни схемите по избягване на облагане.

                          Ето това е простата истина за всякакви големи и нови данъци. Въвеждат ги, обяснявайки че ще плащат гадните богаташи, а накрая ще плащат дребните, които не могат да си позволят разходите по избягването.
                          http://milom.blog.bg/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Какво ще ти изземе пък на тебе Дянков?! Ако е най-милото, мисля, че отдавна ти е иззето.
                            Не ме интересува колко е предлагането , докато в София се мъчат да нахлуят и да останат по суша, въздух и вода ежедневно хиляди роми, сирийци, иракчани, македонци, гагаузи , селяндури /пешовци/, бесарабски българи и други неидентифицирани субекти.
                            кое е туй милото

                            ако ти се струва, че има пришествие на цигани в София, трябва да погледнеш огледалото за обратно виждане - поизбягали са доста българи и на липсващия им фон не знам какво ти се струва
                            радвай се, че няма наплив на сирийци, пакистанци и прочие африканци, които въпреки бедствието в Гърция и Италия не напират за Бегето

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Оооо, и ти си почнал като Дянков
                              Това не сме вдигнали, онова не сме вдигнали....а за всичко останало дето всеки ден мисли как да изземе си трае
                              Ако не са ти вдигнали данък имот, дали не са повишили данък смет и не ги ли плащаш заедно

                              И за наемите така, предлагането нараства, но викаш и цената му също
                              Да не е почнал някакъв наплив на емигранти към България, впечатлени от Стабилната макроикономическа Рамка
                              Какво ще ти изземе пък на тебе Дянков?! Ако е най-милото, мисля, че отдавна ти е иззето.
                              Не ме интересува колко е предлагането , докато в София се мъчат да нахлуят и да останат по суша, въздух и вода ежедневно хиляди роми, сирийци, иракчани, македонци, гагаузи , селяндури /пешовци/, бесарабски българи и други неидентифицирани субекти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Само дезинформатор, може на ангро да обижда 120 000 човека......
                                Профилът му е същия на един дето ограбва аптеки от около месец.

                                Парите събира на влогче, за да си купи основно жилище някой ден преди да хване бастуна.
                                Прави някакви безумни, нелепи или неразбираеми сравнения на несравними неща.
                                Според хора контактували с него много съжалява, че майка му и баща му не са били комунисти за да може да се вреди на държавна службица
                                Опитва се да се прави на безпристрастен информатор, но понеже е голям психопат от време на време пропълзява и кратък, обикновено жалък коментар.
                                Това е ИНФОРМ

                                Коментар

                                Working...
                                X