IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    е, то много трудно
    парите идват от тъщата
    тя пък ги взима от раклата
    Не си права, замисли се малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
      Пълно е с такива... ти да не мислиш че някой ги гледа.. но като пуснат декларации и ще лъснат.. и после купон кои каквото си търси накрая намира
      е, то много трудно
      парите идват от тъщата
      тя пък ги взима от раклата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        Пълно е с такива... ти да не мислиш че някой ги гледа.. но като пуснат декларации и ще лъснат.. и после купон кои каквото си търси накрая намира
        Е налЕ са ги внасЯле некога тия пари ?
        То тогаа е требвало да са обяснявале от де ге имат ...
        Мисла ..
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Е па те ако са у банката пърите, кво требва да се доказва ?
          Пълно е с такива... ти да не мислиш че някой ги гледа.. но като пуснат декларации и ще лъснат.. и после купон кои каквото си търси накрая намира

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Тук голям проблем е, че тези които имат пари и не могат да им докажат произхода ще се наложи да си ги изтеглят от банките, защото в противен случай ще лъснат в нап - подавайки си данъчните декларации и посочвайки удържания данък от лихви...и купона за банките почва и после и за правителството. Нещо ме кара да си мисля, че нарочно се прави всичко, а то е загуба на изборите!
            Е па те ако са у банката пърите, кво требва да се доказва ?
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Тук голям проблем е, че тези които имат пари и не могат да им докажат произхода ще се наложи да си ги изтеглят от банките, защото в противен случай ще лъснат в нап - подавайки си данъчните декларации и посочвайки удържания данък от лихви...и купона за банките почва и после и за правителството. Нещо ме кара да си мисля, че нарочно се прави всичко, а то е загуба на изборите!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                чичка,

                аватара е на Бъфет щото го уважавам дедото много. А на БФБ е рано още да кажем че сме загубили войната, да речем, че сме загубили битката . Фори си е чист трол така че няма какво да го забъркваш. Той е доста бос в много теми, но стане ли горещо се появява и почва да се прави на спец какъвто не е.

                А герберите ме е яд, че съм гласувал за тях, но такива сме си по нашите ширини доверчиви и с надежда за ново начало, което все ни убягва, а получаваме нови властимащи с навиците на предходните.

                лека
                лека .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                  може ,неправилно да си присвоил аватара ,може да си загубил войната на БФБ ,може на моменти моят приятел ФОРЕКС да те разгромява тотално и да те прави за смях, МОЖЕ !!!!!! Ти ,обаче заслужаваш респект ! И ,ако форекс не ти го засвидетелства за горният пост ,бих казал ,колко струва ФОРЕКС?????
                  чичка,

                  аватара е на Бъфет ( а не на Бил Гейтс както смята льольо31) щото го уважавам дедото много. А на БФБ е рано още да кажем че сме загубили войната, да речем, че сме загубили битката . Фори си е чист трол така че няма какво да го забъркваш. Той е доста бос в много теми, но стане ли горещо се появява и почва да се прави на спец какъвто не е.

                  А герберите ме е яд, че съм гласувал за тях, но такива сме си по нашите ширини доверчиви и с надежда за ново начало, което все ни убягва, а получаваме нови властимащи с навиците на предходните.

                  лека
                  Last edited by bertram; 14.10.2012, 23:43.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    +1

                    -Лукойл дето монополист перманентно на загуба
                    -Банковия картел дето дере последната кожа от гърба на дребния ипотекар
                    -Табаците - дето ги подариха меко казано на себе си и компания
                    -асфлата дето храни кръгът около бойко. ако се разрови един проект и се видят колко са подизпълнителите ще стане ясно колко хора са на хранилката
                    -енергетиката - отрязаха СОЛАРИТЕ , но биомасата и перките + теца на офшотката (брикел) са още на мода...

                    та такива ми ти работи

                    Герб стана лява партия с приоритет да пази биснеса на олигасите, които обаче не внасят данъци щото са или на загуба или през офшорки
                    а като каже Бойко колко милиона налял някъде да пояснява - изхарчихме 20 милиона за този проект от които печалбата остана в наши хора!

                    може ,неправилно да си присвоил аватара ,може да си загубил войната на БФБ ,може да си загубил златната треска, може на моменти , моят приятел ФОРЕКС да те разгромява тотално и да те прави за смях, МОЖЕ !!!!!! Ти ,обаче заслужаваш респект !
                    И ,ако Форекс не ти го засвидетелства за горният пост ,бих казал ,колко струва ФОРЕКС?????
                    Last edited by 4i4ko Pari4ko; 14.10.2012, 23:37.

                    Коментар


                    • +1
                      Last edited by 4i4ko Pari4ko; 14.10.2012, 23:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Турците също са освобождавали от данък определени прослойки. Такива са козарите, които произвеждали козя пастърма, която се приготвяла под самарите на конете отиващи на военни завоевания в близкия изток. Пастърмата била твърде трайна и в адските жеги по фронтовете в Азия и Северна Африка, та затова управниците на империята твърде много са тачели козарите.
                        Демонстрираш удивителни познания по въпроси касаещи козите. Кажи козевъдството приложимо ли е за тези географски ширини и има ли в БГ условие за развъждане на такива животинки. Биха ли виреели така добре колкото бистришките тигри например?
                        Знам че няма да чакам отговора ти дълго, и те моля този път да не ползваш обиди по мой адрес. Все пак за всички Ни е ясно че въпрос касаещ козите и бистришките тигри едновремено не може да бъде причина за присмех, подигравки или друг вид сарказъм.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          ДА НЕ ЗАБРАВЯТ ДА ВЪВЕДАТ И ИЗМИСЛЕНИЯ ОТ ТУРЦИТЕ ДИШ ХАК- ДАНЪК ЧЕ ПОРОБИТЕЛИТЕ СИ ХАБЯТ ЗЪБИТЕ С ХРАНАТА НА ПОРОБЕНИТЕ
                          Турците също са освобождавали от данък определени прослойки. Такива са козарите, които произвеждали козя пастърма, която се приготвяла под самарите на конете отиващи на военни завоевания в близкия изток. Пастърмата била твърде трайна и в адските жеги по фронтовете в Азия и Северна Африка, та затова управниците на империята твърде много са тачели козарите.

                          Коментар


                          • ДА НЕ ЗАБРАВЯТ ДА ВЪВЕДАТ И ИЗМИСЛЕНИЯ ОТ ТУРЦИТЕ ДИШ ХАК- ДАНЪК ЧЕ ПОРОБИТЕЛИТЕ СИ ХАБЯТ ЗЪБИТЕ С ХРАНАТА НА ПОРОБЕНИТЕ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              +1

                              -Лукойл дето монополист перманентно на загуба
                              -Банковия картел дето дере последната кожа от гърба на дребния ипотекар
                              -Табаците - дето ги подариха меко казано на себе си и компания
                              -асфлата дето храни кръгът около бойко. ако се разрови един проект и се видят колко са подизпълнителите ще стане ясно колко хора са на хранилката
                              -енергетиката - отрязаха СОЛАРИТЕ , но биомасата и перките + теца на офшотката (брикел) са още на мода...

                              та такива ми ти работи

                              Герб стана лява партия с приоритет да пази биснеса на олигасите, които обаче не внасят данъци щото са или на загуба или през офшорки
                              а като каже Бойко колко милиона налял някъде да пояснява - изхарчихме 20 милиона за този проект от които печалбата остана в наши хора!
                              А ЕРП-тата и Топлофикациите защо ги пропусна? Те са най-емблематични. Пробвай да се откажеш от топлофикация или да си смениш доставчика на ел.енергия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Хрантутниците в случая не са циганите, а престъпната политическа върхушка в комплект с олигархията.

                                Не циганите ти крадат по 1-2 милиарда (не милиона)...
                                Аз това го разправям на Императора и още една две прости глави ама получавам само обиди.Сега се вижда ясно кои са големите крадци в тази държавата.мангалите просто са нищожества

                                Коментар

                                Working...
                                X