IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лорде пак си взел пещерска виагра и го размахваш и в тази тема.Има едни хора дето не се уморяват само се потят

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
      цитати на мазникът комунист ,желаещ да стане гербер !!!!

      цитат : Каквото и да си говорим няма по-добр и честен премиер от г-н Бойко Борисов, колкото и да Ви е ЯДДДДДДДДД!

      цитат:Няма да може да ми ги доставиш, щото няма да те пусне фейс контрола с дамаджаните и цървулите във виенската сладкарница където се намирам, консумирайки паста "Моцарт" със сто годишно бренди "TUZEMAK медальон". Ако кажеш , че си туземеца от бутилката обаче може и да те пропуснат да се снимаш с мен и компанията!
      Дерзай!.


      цитат :"Ееееееееееее, Пешо, разчитах, че си свръх интелигентен, но ти не си ми сметнал всички доходи- 1000лв. е минимума ми декларирани от наеми, Пенция - 700лв., на женската заплатата - още 700 /даскалска , ама от сърце/,от частни уроци по 4 предмета-общо около 1000-1300лв.+ строителни услуги, ако изпадне нещо за 400-500лв. на седмица. Това ми е дохода. За жалост!

      цитат :Като гледам и двата варианта ме устройват за въвеждането на прогресивен данък. 100% ЩЕ БЪДЪ поканен за консултациите, където ще се решават праговете. Като гледам определени юзъри в инвестора, вече имам изграден пакет стартиращ от необлагаеми около 500, през 10%тови до 750, през 25 % между 800 и 1200лв., 30%1800, 35% между 1800 и 2599. 40% от 2600 до 5000. Над 5000 до 10000- 45%.
      От 10000 НАГОРЕ- 50% БЕЗПОДАЩНО!


      п.п. ползваш гугъл ,цървул комунистки ! Ето ти и един цитат килиинико :
      "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"
      п.п. пак казвам ,ако аз бях Бойко ,бих те опукал с шамари за анти реклама ,цървул комунистки!
      п.п иначе ,просто пий хапчетата !
      __________________
      __________________
      Еееееее, дочаках и неграмотния да се изкаже!!! Та от цитираните от мен цитати, кое намираш за невярно или за комунистическо? Да не би според теб цяла Европа да е комунистическа защото си има плосък данък? Ако имаше една нормална европейска страна с плосък данък, щяха да я цитират много преди теб много по-грамотните от теб! Понеже претендираш, че ползвам ГУГЪЛ, а ти предимно ползваш мен, предвид цитатите, хайде кажи през последния месец какви книги на какви езици прочете, след което аз ще ти споделя моите такива!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Ти прочете ли аз какво съм написал бе цървул ГОРЕН! Само най-крадливите са най-богати в БГ. Всичко друго е утопия, включително и твоето съществуване, докато не си постнеш грозната физиономия. Пак имаш спомени за мен, щото аз оставям такива, а на теб да напишеш десет реда ти трябва половин-един час!! ОООООООООООООООООООООООООООООООО, СМОТАН И НЕОБРАЗУВАН ГОРЕН ЦЪРВУЛ!!!!!!!!!!! Искаш ли да си направим експеримент?, КОЙ КОЛКО ОТГОВАРА ЩЕ НАПИШЕ НА ДРУГИЯ ЦЪРВУЛ ЗА 10 МИНУТИ. Тогава определяй кой е грамотен, щото като се стремя да ти достигам тъпото ниво на писане, установявам колко си НЕУК!!!

        Десен! Пфу!, сигурен съм, че вчера си дошел от некое берковско село да се изживяваш на грамотен по новата програма за ограмотяване на старите цигани!

        цитати на мазникът комунист ,желаещ да стане гербер !!!!

        цитат : Каквото и да си говорим няма по-добр и честен премиер от г-н Бойко Борисов, колкото и да Ви е ЯДДДДДДДДД!

        цитат:Няма да може да ми ги доставиш, щото няма да те пусне фейс контрола с дамаджаните и цървулите във виенската сладкарница където се намирам, консумирайки паста "Моцарт" със сто годишно бренди "TUZEMAK медальон". Ако кажеш , че си туземеца от бутилката обаче може и да те пропуснат да се снимаш с мен и компанията!
        Дерзай!.


        цитат :"Ееееееееееее, Пешо, разчитах, че си свръх интелигентен, но ти не си ми сметнал всички доходи- 1000лв. е минимума ми декларирани от наеми, Пенция - 700лв., на женската заплатата - още 700 /даскалска , ама от сърце/,от частни уроци по 4 предмета-общо около 1000-1300лв.+ строителни услуги, ако изпадне нещо за 400-500лв. на седмица. Това ми е дохода. За жалост!
        коментар : лъжеца мазник е 1970 г роден -к-ва пенция 700 лв бе изрод лъжлив
        цитат :Като гледам и двата варианта ме устройват за въвеждането на прогресивен данък. 100% ЩЕ БЪДЪ поканен за консултациите, където ще се решават праговете. Като гледам определени юзъри в инвестора, вече имам изграден пакет стартиращ от необлагаеми около 500, през 10%тови до 750, през 25 % между 800 и 1200лв., 30%1800, 35% между 1800 и 2599. 40% от 2600 до 5000. Над 5000 до 10000- 45%.
        От 10000 НАГОРЕ- 50% БЕЗПОДАЩНО!


        п.п. ползваш гугъл ,цървул комунистки ! Ето ти и един цитат килиинико :
        "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"
        п.п. пак казвам ,ако аз бях Бойко ,бих те опукал с шамари за анти реклама ,цървул комунистки!
        п.п иначе ,просто пий хапчетата !
        __________________
        __________________
        Last edited by 4i4ko Pari4ko; 21.10.2012, 22:16.

        Коментар


        • 6 минути!! Ти наистина си бил напълно неграмотен цървуланко. Извинявай това издава комплексите ти и късогледството с което определи чорбаджията - изедник
          НАИВНИК като ляв комуняга! Ти наистина си бил много зле. Аз дори на мястото на НАИВНИК на такъв кадър бих му дал да търка само палубите на рибарските гемии във Варна!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
            аз цървул съм за плоският данък ,
            защото съм десен , комунист долен !!! и ако станишката го въведе - моите уважения !!!!

            Само долните комунисти МЕЧТАЯТ ЗА ДИКТАТ НА ПРОЛЕТАРИАТА !!!
            Само те мечтаят за УРАВНИЛОВКА !!!!!
            Демек ,нема значение работлив ли си ,или мързелив , ТРЕБВА да се получава еднаква заплата !!!
            Така беше комунист долен при тошо !!!! Ти кво ми викаш ,бе цървул комунистки , че тези които .не са лапали патки последните 20 години , ще требва да споделят своят труд ,знания и просперитет с мързеливите ,неуки пияници ????
            Само те комунистите говориха за равенство , за бой по богатите ,пък те ходиха на фризьор във франция !!!

            п.п.виждам че добре компенсираш килииното си образование с ГУГЪЛ !

            П.П.ти ли цървул си гербер ,дето мечтаеш за прогресивен данък ?????

            п.п. ти ли цървул говориш за десни реформи ,дето се хвалиш ,че по памет :
            вземаш наеми 1000/занижени лъжейки държавата / ,пък после 700лв от псевдо женицата даскалица ,пък после 300-400 лв от частни уроци и т.н.

            п.п.чети си гугъл !! СОРИ никога не можеш да компенсираш килииното си образование !!
            п.п. колкото до ГЕРБ , , ако аз бях БОЙКО ,бих ти забранил с тупаници да споменаваш Герб ,проифан нещастен !!!!
            Ти прочете ли аз какво съм написал бе цървул ГОРЕН! Само най-крадливите са най-богати в БГ. Всичко друго е утопия, включително и твоето съществуване, докато не си постнеш грозната физиономия. Пак имаш спомени за мен, щото аз оставям такива, а на теб да напишеш десет реда ти трябва половин-един час!! ОООООООООООООООООООООООООООООООО, СМОТАН И НЕОБРАЗУВАН ГОРЕН ЦЪРВУЛ!!!!!!!!!!! Искаш ли да си направим експеримент?, КОЙ КОЛКО ОТГОВАРА ЩЕ НАПИШЕ НА ДРУГИЯ ЦЪРВУЛ ЗА 10 МИНУТИ. Тогава определяй кой е грамотен, щото като се стремя да ти достигам тъпото ниво на писане, установявам колко си НЕУК!!!

            Десен! Пфу!, сигурен съм, че вчера си дошел от некое берковско село да се изживяваш на грамотен по новата програма за ограмотяване на старите цигани!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Кво печелиш от чисто риските- нищо, освен ако не мреш. Вероятността обаче за това е малка като ти виждам голямата уста На този чист почти нерисков доход от тебе разчита и застрахователя! За откупната стойност си прав, но аз съм търпелива мравка. Както и оптимист за бъдещето на песимизма
              Ами, все си мисля че мога да си управлявам парите по-добре от някой фонд А печеля сигурност за детето си. Инак за голямата уста - преди малко паричко ме обяви за Комуняга А аз съм толкова десен, че няма като мен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Извинявай, не знам с какво предизвиках гнева ти. Гледам да съм обективен. Не залитам по партии и други подобни. Просто си падам по математика
                Иначе за капачките, нещо не си разбрал. Бъзикам се с Виктор Папазов. Великият борсов директор, който преди години събираше капачки от бира
                Аааа, и още нещо. Не ме е страх и от такива като теб


                П.п. За лихвите по депозити съм си казал мнението. Не в този вид. Да, ако е съпътствано с данъчен кредит върху лихвите по заеми.
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                  Що ти не си пейстнеш твоята на чичко Паричко , та да видим кой действително чичко си ти или си безпаричко, а се надяваш да не ти обложат бъдещите парички дето си мечтаеш да спечелиш.
                  Добре, че е Оланд, надявам се бъдещата коалиция по бързо да въведе неговия челен опит за облагане на 75% от най-богатите, които в БГ == на най-крадливите!
                  аз цървул съм за плоският данък ,
                  защото съм десен , комунист долен !!! и ако станишката го въведе - моите уважения !!!!

                  Само долните комунисти МЕЧТАЯТ ЗА ДИКТАТ НА ПРОЛЕТАРИАТА !!!
                  Само те мечтаят за УРАВНИЛОВКА !!!!!
                  Демек ,нема значение работлив ли си ,или мързелив , ТРЕБВА да се получава еднаква заплата !!!
                  Така беше комунист долен при тошо !!!! Ти кво ми викаш ,бе цървул комунистки , че тези които .не са лапали патки последните 20 години , ще требва да споделят своят труд ,знания и просперитет с мързеливите ,неуки пияници ????
                  Само те комунистите говориха за равенство , за бой по богатите ,пък те ходиха на фризьор във франция !!!

                  п.п.виждам че добре компенсираш килииното си образование с ГУГЪЛ !

                  П.П.ти ли цървул си гербер ,дето мечтаеш за прогресивен данък ?????

                  п.п. ти ли цървул говориш за десни реформи ,дето се хвалиш ,че по памет :
                  вземаш наеми 1000/занижени лъжейки държавата / ,пък после 700лв от псевдо женицата даскалица ,пък после 300-400 лв от частни уроци и т.н.

                  п.п.чети си гугъл !! СОРИ никога не можеш да компенсираш килииното си образование !!
                  п.п. колкото до ГЕРБ , , ако аз бях БОЙКО ,бих ти забранил с тупаници да споменаваш Герб ,проифан нещастен !!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Хайде стига и ти бре импе Бях решил да премина и аз на застраховка с фонд. Е ебаси мизерията с откупните стойности за първите 10 годин. Отказах се. Пак съм на чисто риски
                    Кво печелиш от чисто риските- нищо, освен ако не мреш. Вероятността обаче за това е малка като ти виждам голямата уста На този чист почти нерисков доход от тебе разчита и застрахователя! За откупната стойност си прав, но аз съм търпелива мравка. Както и оптимист за бъдещето на песимизма

                    Коментар


                    • Ъъъъ, сещам се и още нещо. От сега мислете за времето когато сте ползвали 10% данъчен кредит, а ще се наложи да платите към 35% при откупване, когато смени Дянковчето плоскиот данък

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Просто който има влог, да избяга от него - това е. Току-що проверих развитието на моите две човекозастраховки - фондът в облизвации, в който се набих пролетта, е дръпнал с около 5% за последните 6 месеца - това ако не е по-сгодно от кой да е депозит - здраве да е.
                        Хайде стига и ти бре импе Бях решил да премина и аз на застраховка с фонд. Е ебаси мизерията с откупните стойности за първите 10 годин. Отказах се. Пак съм на чисто риски

                        Коментар


                        • Просто който има влог, да избяга от него - това е. Току-що проверих развитието на моите две човекозастраховки - фондът в облизвации, в който се набих пролетта, е дръпнал с около 5% за последните 6 месеца - това ако не е по-сгодно от кой да е депозит - здраве да е.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                            прав си ,сметките правени от зад напред са твоите!! Просто разсъждавах емоционално!

                            Е И ???? Ще наебем 360 000 депозита ,на стойност над 20 000 К , на обща стоиност около 8 милиарда ,с 10 % данък богати !!!

                            К-ВО ПРАИМ с останалите 31милиарда -8 милиарда = 23 милиарда депозити , които представляват от 1лв : до 20 000лв ?????


                            п.п. друг е въпросът че : 20 000лв - 30 000лв депозити влизат във въпросните горно споменати 8 милиарда !!! това бяха изедниците май ?


                            п.п. предлагам да пейстнеш твоята физиономия във форума ,коментирайки ,че хората имащи 20 000лв : -30 000 лв са изедниците ,които трябва да платят увеличението на собствените си пенсии!!!/ военни ,полицаи и др./
                            убеден съм ,че те чака всенародна любов ,НАВСЯКЪДЕ ,където ти гепят цървул позьорски ! Иначе , продължавай да се ебаваш с капачки за буркани !

                            Тази група ,също ти е фен , така ,че :
                            не мисли ,а бързо своята физиономия пейстни !!!
                            Извинявай, не знам с какво предизвиках гнева ти. Гледам да съм обективен. Не залитам по партии и други подобни. Просто си падам по математика
                            Иначе за капачките, нещо не си разбрал. Бъзикам се с Виктор Папазов. Великият борсов директор, който преди години събираше капачки от бира
                            Аааа, и още нещо. Не ме е страх и от такива като теб


                            П.п. За лихвите по депозити съм си казал мнението. Не в този вид. Да, ако е съпътствано с данъчен кредит върху лихвите по заеми.
                            Last edited by НАИВHИК; 21.10.2012, 21:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Мен пък нещо ми се губи в цялата схема. Ако приемем, че всички депозити над 20К са по 20К. 360 000*20 000=7,2млрд.
                              Не че не съм съгласен, че ще го духат бедните, но допусканията са ти грешни
                              прав си ,сметките правени от зад напред са твоите!! Просто разсъждавах емоционално!

                              Е И ???? Ще наебем 360 000 депозита ,на стойност над 20 000 К , на обща стоиност около 8 милиарда ,с 10 % данък богати !!!

                              К-ВО ПРАИМ с останалите 31милиарда -8 милиарда = 23 милиарда депозити , които представляват от 1лв : до 20 000лв ?????


                              п.п. друг е въпросът че : 20 000лв - 30 000лв депозити влизат във въпросните горно споменати 8 милиарда !!! това бяха изедниците май ?


                              п.п. предлагам да пейстнеш твоята физиономия във форума ,коментирайки ,че хората имащи 20 000лв : -30 000 лв са изедниците ,които трябва да платят увеличението на собствените си пенсии!!!/ военни ,полицаи и др./
                              убеден съм ,че те чака всенародна любов ,НАВСЯКЪДЕ ,където ти гепят цървул позьорски ! Иначе , продължавай да се ебаваш с капачки за буркани !

                              Тази група ,също ти е фен , така ,че :
                              не мисли ,а бързо своята физиономия пейстни !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bibitko Разгледай мнение
                                Виктор Папазов:

                                В това правителство първо действат, после мислят

                                ]
                                Поне една примоция с капачки да направят

                                Коментар

                                Working...
                                X