IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малейййй,

    тази нощ в темата за Влогьт са разпорили направо Лорда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko
      той пък да ме обвинява че бавно проверявам творчеството на мизерник написал 3348 поста за две години !
      В случая, крещящата липса на финасови възможности, довела до отсъствие на всякакво развлечиние или хоби, обострена от напраднала фаза на алкохолизиране и асоциализиране, се проявява в патологично, по количество, време прекарано по форумите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        И понеже за теб знам, че си завършил икономика в Германия значи, че поне трябва да сте смятали със сметала в Хайделберг, та туй означава, че можеш да ми събереш по лесния способ на сметалото разходите и да ги докараш колко цифрени са
        Ще сметна, защо да не сметна.
        Ще сметна, например, колко тежат трите прасенца.

        Теб те знаят всички, каква лоена топка си.
        Снимка на жена ти съм виждал.
        Дъщеря ти не променя толкова тотала, така или иначе.

        Сахибе, такъв неуспял инвеститор ландлорд си, че изхранваш семейство, тежащо около 200 кила, с 400 лева месечно.

        Срам и позор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
          Нещастен емигрант.

          хи-хи- много бавно ми отговаряш ФИФИ !!
          хи-хи -хи !! Емигрант ,ще станеш ти ,когато окончателно разбереш ,че не те кльопат герберите !!
          Аз съм безнесмен ! За мен политиката няма няма цветове !
          Важното е ,да купуваш евтино и да продаваш скъпо !

          Иначе , най-ме кефи : " най добре се пазарува ,когато на улицата се лее кръв "-барон Ротшилд / образно ,де кандинат герберче /

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31; Разгледай мнение
            Така е Яворе, ако можеш помогни с нещо, не съм казал, че съм голям инвеститор никъде, поне никъде не съм го написал, но ако ти спрямо тези критерии се чувстваш малозначителен, наистина се нуждаеш от помощ!
            Благодаря на Явор ,спести ми мъки да гледам творчеството на LANDLORD 31,той пък да ме обвинява че бавно проверявам творчеството на мизерник написал 3348 поста за две години !
            Голям комплекс ще да е било ,голямо желание за герберствуване !!Уви цървул ,нахалост са ти напъните !!!

            п.п.ето ти и една тайна : никой управленец , не обича мазните шутове !!!
            п.п.ето ти и друга тайна: макар и анти гербер ,признавайки си своята позиция , пред когото трябва , получавам повече бонуси от теб ,бързо пишещият неудачник във форума / най добре е обаче да се обзаложим за това лузъре ,кой пише по бързо /

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Лорде,

              След като те разконспирира Явор, я кажи къде ги къташ мангизите дето ти остават като извадиш 1000 кинта от по-долните ти сметки дето идват 3000+ месечен доход на смействотото ти.

              Ясно е, че не е в акции - отвори се отскоро и си още бос. В депозити тоже не е защото иначе ще си да си оревал света заради данъка. В злато напоследък не си се перил да си набивал.....имот тоже не си купувал ..даже се опитваше да продадеш онова нещо дето му викаш магазин в Овча Купел (мног малко за магазин).

              явно има някаква друго място дето ги диплиш кинтите от ренти ??
              Добре, само на теб и Явор ще споделя, но разчитам да не казвате на другите!
              Имам две извънбрачни деца - уродчета , щото съм ги правил много пиян на пещенска гроздова! Осиновили са ги хора от провинцията, но все още чувствам отговорност за тях.! Много ми е жал. Момче и момиче са. Момчето се казва Явор, а момичето Берта

              Коментар


              • Лорде,

                След като те разконспирира Явор, я кажи къде ги къташ мангизите дето ти остават като извадиш 1000 кинта от по-долните ти сметки дето идват 3000+ месечен доход на смействотото ти.

                Ясно е, че не е в акции - отвори се отскоро и си още бос. В депозити тоже не е защото иначе ще си да си оревал света заради данъка. В злато напоследък не си се перил да си набивал.....имот тоже не си купувал ..даже се опитваше да продадеш онова нещо дето му викаш магазин в Овча Купел (мног малко за магазин).

                явно има някаква друго място дето ги диплиш кинтите от ренти ??
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                  Landlord-a се представя за инвеститор по форумите, но всъщност е мизерстващ слатински панелообитател, чието ТРИЧЛЕННО семейство живурка с трицифрена сума месечно.

                  Ето го месечният бюджет, на неуспешния инвеститор Сахиб.

                  http://www.investor.bg/forum/showthr...p?p=1059251963



                  ТОТАЛНА МИЗЕРИЯ - ИСТИНСКА ТРАГЕДИЯ
                  Така е Яворе, ако можеш помогни с нещо, не съм казал, че съм голям инвеститор никъде, поне никъде не съм го написал, но ако ти спрямо тези критерии се чувстваш малозначителен, наистина се нуждаеш от помощ!
                  И понеже за теб знам, че си завършил икономика в Германия значи, че поне трябва да сте смятали със сметала в Хайделберг, та туй означава, че можеш да ми събереш по лесния способ на сметалото разходите и да ги докараш колко цифрени са
                  Last edited by LANDLORD 31; 21.10.2012, 23:26.

                  Коментар


                  • Landlord-a се представя за инвеститор по форумите, но всъщност е мизерстващ слатински панелообитател, чието ТРИЧЛЕННО семейство живурка с трицифрена сума месечно.

                    Ето го месечният бюджет, на неуспешния инвеститор Сахиб.

                    http://www.investor.bg/forum/showthr...p?p=1059251963

                    Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    На мен сметките са ми към 350лв. зимата, 200лв. лятото.
                    гориво на газ - 60лв.
                    за спане не плащам, щото ми плащат няколко номади/квартиранти.
                    Ядене 400лв. на месец + три - четири посещения в рок заведение , където си поръчвам само едно-панирани пилешки кожички и бира, жената различни неща, детето малко неща. Общо 30-40лв. сметка Х 4=160лв. макс
                    Две-Три посещения в театър или на вилата 80лв.
                    ТОТАЛ- 900лв. лятос, 1050 лв. зимъска. И това за тричленно семейство.

                    Друг е въпроса, че всеки месец давам по 300-500 за строителство и ремонти, но тук говорим за нормален живот.
                    ТОТАЛНА МИЗЕРИЯ - ИСТИНСКА ТРАГЕДИЯ
                    Last edited by javcho; 21.10.2012, 23:19.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Лорде пак си взел пещерска виагра и го размахваш и в тази тема.Има едни хора дето не се уморяват само се потят
                      Извинявай, не се съобразих, че мога и да пиша в тази тема, макар автора да ми е забранил!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Бил съм пенсионер още на 26, но не ти го пожелавам! Бъди здрав и се отърви от комунистическото ти мислене!
                        ама ти верно ни вземаш за цървули !!!!
                        Нема ситуация в БГ в която ти да вземеш 700кинта пенция !!
                        пардон ,ако сметнем ти си 1970 набор и на 26 години имаш вече 700лв !!!
                        УВАЖАЕМИ читатели ,горният LANDLORD 31 декларира че при жан виденовата зима ,А именно 1996 година се е възползвал и е взел инфлационни 700лв пенция!!! Нема да спорим дали е заслужена . Нека това лежи на съвеста на тогавашното правителство !
                        НО,
                        при курс 3000лв/$ ,това прави колосалните 0.23 $ /месец пенция !!!! ЗАБОГАТЯЛ СИ !


                        п.п. ОК!!! Разбрахме още един път как ги постигаш тези успехи плужек :

                        цитат към пешо в темата политика :

                        "Няма да може да ми ги доставиш, щото няма да те пусне фейс контрола с дамаджаните и цървулите във виенската сладкарница където се намирам, консумирайки паста "Моцарт" със сто годишно бренди "TUZEMAK медальон". Ако кажеш , че си туземеца от бутилката обаче може и да те пропуснат да се снимаш с мен и компанията!
                        Дерзай!.


                        п.п.Е ми дерзаем LANDLORD 31!!!!. Ама сърце не ни дава от пенция0.23$/месец.
                        да си дадем гъза ,да можем така безпардонно да се хвалим с пари които не сме заработили !
                        п.п.ако бях Бойко,веднага бих те баннал завинаги ,в интерес на партията !!!

                        Коментар


                        • Новата ми статия по темата, която измислих сега.

                          http://nekov.blog.bg/novini/2012/10/21/.1012088

                          Инвесторианци - ако ви харесва, имате разрешението ми да я публикувате.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                            Бих поговорил за пенцията ти от 700 лв ЛЪЖЛЬО !!!! нАЛЕ СТЕ 70 НАБОР ??
                            Как ги постигате тези успехи другарю МИТАШКИ /оркестър без име /

                            ЩЕ ТИ ОТГОВОРЯ вместо теб : с пълзене !! с мазнене , с помиярстване и несвързан брътвеж във форумът ! ЕГАТИ гербера , егати смешника , егати самозванеца !
                            Бил съм пенсионер още на 26, но не ти го пожелавам! Бъди здрав и се отърви от комунистическото ти мислене!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Лорде пак си взел пещерска виагра и го размахваш и в тази тема.Има едни хора дето не се уморяват само се потят
                              Не е пещенска, ама и ти какъв си дзифтар! Така и не благоволи да ми пратиш поне половинка от твоята за проба хей така!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Еееееее, дочаках и неграмотния да се изкаже!!! Та от цитираните от мен цитати, кое намираш за невярно или за комунистическо? Да не би според теб цяла Европа да е комунистическа защото си има плосък данък? Ако имаше една нормална европейска страна с плосък данък, щяха да я цитират много преди теб много по-грамотните от теб! Понеже претендираш, че ползвам ГУГЪЛ, а ти предимно ползваш мен, предвид цитатите, хайде кажи през последния месец какви книги на какви езици прочете, след което аз ще ти споделя моите такива!
                                Бих поговорил за пенцията ти от 700 лв ЛЪЖЛЬО !!!! нАЛЕ СТЕ 70 НАБОР ??
                                Как ги постигате тези успехи другарю МИТАШКИ /оркестър без име /

                                ЩЕ ТИ ОТГОВОРЯ вместо теб : с пълзене !! с мазнене , с помиярстване и несвързан брътвеж във форумът ! ЕГАТИ гербера , егати смешника , егати самозванеца !

                                Коментар

                                Working...
                                X