IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Панаира започва :
    http://fibank.bg/bg/page/301#nasheto-predlojenie

    Коментар


    • Единственото, което разбирам от тая тема, е че Апокалипсиса неудържимо притегля душите на хората. Това е някаква мистериозна черна сила, която ги тласка към собственото им духовно опустошение, изсмуква всяка идея за живот. Няма спасение за тоя, които не иска да бъде спасен.Но явно и тъмнината носи някакъв вид удовлетворение. Масите смениха розовите очила с много черни такива.

      Коментар


      • Peter(Petar)

        Швабите са много умнички , като камилчета са и имат по 100 евра най малко в банка..така масово..Парите им са в рая на парите вече , много пари са вкарали там. Меркел само след месец, ще се покрие и няма да се покаже да оправи Гърция е първа нейна грижа..тя затова Гърция се оправя и цъфти. Шоуто ще бъде върховно !!!
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Бате Пешо

          Не бъдете такива душмани на държавата, тя много късно се сети да вземе и тя нещо от депозитите..то е ясно че тези които депозираха в банките им издухаха парите самите банки. Поне държавата да бе взела нещо , банковата система на цяла Европа по нищо не се различава от тази на Исландия..т.е. парите внесени в банки вече да в рая на парите..
          Last edited by supertrader; 21.11.2012, 09:09.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
            Адаш,
            Понякога пускаш уникални щуротии, най-вероятно под влияние на афект. Наистина проучи какви са "имотните данъци" в европейските държави, преди да лепиш 2000 еврови данъци за панелките в Редута.
            Адашко успокой се бе.Не се бъркай в закачките ми с Лорда.И не приемай предложенията ми по този начин.Специално за него като богат човек 2000 са малко трябва поне 5000 за да изглежда още по як.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Да ако искаме да ставаме европейци най напред трябва да си оправим градовете и селата.За целта имотните данъци трябва да се направят като европейските.За панела 50 квадрата у Редута 2000 евро мисля е достатъчно.За втори и трети имот съответно по 2 и по 3.Какви са тези грозни и разпадащи се фасади?Какви са тези остъклени балкони?Какви са тези кюлоти и скъсани чорапи по терасите?Трябва да се оправи и паркирането.Не може Лорда да си паркира каляската където реши той.Общината ще реши къде да се паркира и колко да се плаща за това.Който няма гараж плаща паркинг задължително.
              Адаш,
              Понякога пускаш уникални щуротии, най-вероятно под влияние на афект. Наистина проучи какви са "имотните данъци" в европейските държави, преди да лепиш 2000 еврови данъци за панелките в Редута.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
                не е лошо и ти да се запознаеш, щото гладен в апартамент не се стои
                На студено също както и без ток и вода

                Коментар


                • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  Хахахахахххахах, може, но гладен в 5 апартамента и 3 къщи не съм виждал!!
                  Дет се вика аз мога да живея само от такса музей, без да говорим за отдаване, продаване...........
                  Ако дойде голяма депресия няма да има сделки с имоти, освен за шепа олигарси един на друг да си продават. Наем ще се плаща символично, по-малко и от сега. Ще има много самонастанявания както в момента има в Испания.

                  Коментар


                  • скоро ще дойде момента дето ще има да отдаваш и да продаваш на цървулите си

                    ето тези ли ще ти наемат или купят курниците:

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
                      не е лошо и ти да се запознаеш, щото гладен в апартамент не се стои
                      Хахахахахххахах, може, но гладен в 5 апартамента и 3 къщи не съм виждал!!
                      Дет се вика аз мога да живея само от такса музей, без да говорим за отдаване, продаване...........
                      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                        Много полезна информация за хората разчитащи на лихви от баМките!!

                        http://www.dnes.bg/world/2012/11/20/...ulicata.173531
                        не е лошо и ти да се запознаеш, щото гладен в апартамент не се стои

                        Коментар


                        • Много полезна информация за хората разчитащи на лихви от баМките!!

                          http://www.dnes.bg/world/2012/11/20/...ulicata.173531








                          Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от музовир
                            Като ти казвам, че го познавам познавам го. Знам къде му е къщата и с кой бивш зам. министър на вътрешните работи е на една улица. Познавам и чичо му Венци с който сме сядали неведнъж на чашка в един фургон. Бойко е народен човек. Да не говорим за чичо му каква "душа" е. Най-великия пич който познавам- широкоскроен човек! Гледа едни огромни кучета и обича да прекарва времето си във фургон. Ако някой е по-запознат, нека ме опровергае или пише на лични, може да се окажем познати. Това Пешо дето си го написал за телевизията издава само как вие от огромната дистанция на селата си мислите, че ние тук в Столицата трева пасем и само гледаме тв като вас, а не се познаваме с никой. Имам много по-популярни познати и от Бойко, но понеже са представители на шоубъз, ще се въздържа да ти ги съобщя.
                            ЗА НЕРЕФОРМИРАНИТЕ СЕКТОРИ СИ ПРАВ!
                            Изпаднал си в голяма заблуда ако си мислиш че ние от селата не познаваме популярни личности или пък нямаме роднини такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                              Хехех, бай Пешо, нека наемите са като в Чикаго, пък и данъците да са такива , нямам против.По кварталите се стрелят за паркиране, не за такова в центъра, та да ми пишеш за метрото. А аз мога да си живея и в Ница ако искам, за мен не бери грижа. Свободен човек съм.
                              Наемите са такива щото доходите и данъците са такива.В Ница не може да живееш щото ще е под някой мост или на пейка в някоя градинка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Никакви зони за живущи.Като няма пари за паркинг вожда ви е построил метро слънце.Ти изобщо имаш ли представа какви са данъците по белия свят.За две стаички в Чикаго данъка е няколко хиляди долара.Като ти шибнат 4-5000кинта щото Редута бил престижен квартал че изокаш на умрело и айде у Радомир.
                                Хехех, бай Пешо, нека наемите са като в Чикаго, пък и данъците да са такива , нямам против.По кварталите се стрелят за паркиране, не за такова в центъра, та да ми пишеш за метрото. А аз мога да си живея и в Ница ако искам, за мен не бери грижа. Свободен човек съм.
                                Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                                Коментар

                                Working...
                                X