IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
    Надай се на такива данъци, те косвените, чрез такса смет са по-високи от европейските!
    За паркирането обаче си абсолютно прав, трябва да обособят зони за живущи, дори в крайните квартали и който няма гараж да го духа.
    Никакви зони за живущи.Като няма пари за паркинг вожда ви е построил метро слънце.Ти изобщо имаш ли представа какви са данъците по белия свят.За две стаички в Чикаго данъка е няколко хиляди долара.Като ти шибнат 4-5000кинта щото Редута бил престижен квартал че изокаш на умрело и айде у Радомир.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Да ако искаме да ставаме европейци най напред трябва да си оправим градовете и селата.За целта имотните данъци трябва да се направят като европейските.За панела 50 квадрата у Редута 2000 евро мисля е достатъчно.За втори и трети имот съответно по 2 и по 3.Какви са тези грозни и разпадащи се фасади?Какви са тези остъклени балкони?Какви са тези кюлоти и скъсани чорапи по терасите?Трябва да се оправи и паркирането.Не може Лорда да си паркира каляската където реши той.Общината ще реши къде да се паркира и колко да се плаща за това.Който няма гараж плаща паркинг задължително.
      Надай се на такива данъци, те косвените, чрез такса смет са по-високи от европейските!
      За паркирането обаче си абсолютно прав, трябва да обособят зони за живущи, дори в крайните квартали и който няма гараж да го духа.
      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
        В цял свят ще плащаш много повече за да ти дадат правото да заработиш дори пакетче слънчоглед. А в Европа не ти мърда прегресивен данък от порядъка на 50%.
        Време е и тук да го въведат, така де ние европейци ли сме или тъмни балкански субекти от времето на пашите?
        Да ако искаме да ставаме европейци най напред трябва да си оправим градовете и селата.За целта имотните данъци трябва да се направят като европейските.За панела 50 квадрата у Редута 2000 евро мисля е достатъчно.За втори и трети имот съответно по 2 и по 3.Какви са тези грозни и разпадащи се фасади?Какви са тези остъклени балкони?Какви са тези кюлоти и скъсани чорапи по терасите?Трябва да се оправи и паркирането.Не може Лорда да си паркира каляската където реши той.Общината ще реши къде да се паркира и колко да се плаща за това.Който няма гараж плаща паркинг задължително.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
          Добре, може да го напиша по следния начин: Влогарите са едни много добри инвеститори, които могат само за един живот да постигнат 5% печалба!
          Инвеститорите в разкапани милиционерски панелки са още по добри.Купуват на 1000 евро квадрата а в момента са на 500 евро с тенденция към 200-300 или събаряне.Ей това са най големите инвеститори.Милиционери-инвеститори.Хвала такъви инвеститори

          Коментар


          • А, ПЪК ТОВА НАПРАВО МИ НАПЪЛНИ ДУШАТА!1
            ВЕЧЕ НИКОЙ СИВ ТЪРГАШ НЯМА ДА МОЖЕ ДА СИ РАЗИГРАВА КОНЯ БЕЗНАКАЗАНО. БРЕЙ, ТОВА ГЕРБЕРИТЕ СА ГОЛЯМА РАБОТА!



            http://paper.standartnews.com/bg/art...article=431768
            Last edited by музовир; 19.11.2012, 08:29.
            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              прави 30 МИЛИАРДА уа ТАТОвото
              в момента тоше има около 34 милиарда депозитна маса ,гарантирана от добрата държава ,за депозит 100 000 ,т.е ако банката фалира ,държавата ще започне да изплаща на горните депозитари парите !
              ЩЕ започне ,но кога ще свърши ,един господ знае !!!

              колкото до сметката 3 милиона калтаци по 10К =30 000 000 000 лв,ясно е тоше че това е средно аритметично ,ако си го учил ,де !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                [COLOR="Red"]
                /колко ли прави 3 милиона калтаци по ср. 10К /
                !
                прави 30 МИЛИАРДА уа ТАТОвото
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от t.todoroff Разгледай мнение
                  Чичо, ти не се сърди! Не го правя с причина. Просто няколко думички не ми харесаха...
                  вие ,кои бяхте ,ти t.todoroff ,музовир ,сульо ,пульо ,атанас и аз ,както се казва ! и още 20 платени НИКА
                  разберете момченца ,агресията винаги се връща !
                  КОЛКОТО ,до кофтите изводи за БГ ,които развих по-отношение данък лихви ,пък моди и ти ме изтрихте , стига ми тая награда поне вие ,колкото и да нямате кинти ,да се възползвате от 3- пъти изтритата ми статия ! За другите ,не се безпокой ! Макар и клише ,истината винаги изплува !

                  п.п. разбира се ,аз вярвам в БГ банковата система ,която има нищожен % необслужвани кредити , и с лекота ,ще поеме бягството на парите на нашите бащи от бг банките ! Та това са средно 3-4 милиона калтаци ,родители ,които имат по 10-30К ,ПРОСТИ ХОРА ,както казваш заблудени атоми .
                  /колко ли прави 3 милиона калтаци по ср. 10К /
                  а иначе си добрувам с герб ,но не съм гюро михайлов !
                  Last edited by 4i4ko Pari4ko; 18.11.2012, 23:25.

                  Коментар


                  • Чичо, ти не се сърди! Не го правя с причина. Просто няколко думички не ми харесаха...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                      От всичко което прочетох, става ясно, че ти си човек с много тъжна съдба, на който трябва да палиме свещи приживе общо взето. Че цялата ти фамилия до девето коляно не е разбирала от инвестиции ние не сме виновни, просто ти си един заблуден атом който дори в чужбина нищо не може да нагоди. Жалко за теб и баща ти, но не ни занимавай с личните ви трагедии, щото съм милозлив и ми става тъжно, утре ще искаш да ти осигура и безплатно жилище!
                      четеш ти умнико ,под другарското рамо на моди !! ВСИЧКО ,което накърнява мазниците ,които не се се реализирали, всичко което е градивна критика се изтрива ! А бе хора ,живеем в 21 век ! както и да е ,аз си добрувам с ГЕРБ ,пък вие пишете ,бришете ,току виж ви забележат !!
                      хи-хи! смешни и забавни сте ! аз пиша ,ти четеш ,моди брише ,пък ти отговаряш !!

                      пп.апропо последната ми държавна работа ,беше в ИЯИЯЕ като научен сутрудник ,толкова си прост ,че се съмнявам ,че разбирате за какво ви обаждам !
                      Last edited by 4i4ko Pari4ko; 18.11.2012, 22:54.

                      Коментар


                      • От всичко което прочетох, става ясно, че ти си човек с много тъжна съдба, на който трябва да палиме свещи приживе общо взето. Че цялата ти фамилия до девето коляно не е разбирала от инвестиции ние не сме виновни, просто ти си един заблуден атом който дори в чужбина нищо не може да нагоди. Жалко за теб и баща ти, но не ни занимавай с личните ви трагедии, щото съм милозлив и ми става тъжно, утре ще искаш да ти осигура и безплатно жилище!
                        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                          Нали ти си специалиста по IP - адресите. Действай. На теб няма за какво да ти доказвам нищо. За пуканки и семки само ти ще работиш. Просто ти обърнах внимание че познаваш малка част от света обаче си капацитет по световното облагане. Калинкееее
                          Не те знам, но така реагират срещу ДОБРОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА ГЕРБ, само хора от сивия бизнес, комуто са го извадили на светло и трябва или да работи коректно или да фалира. Това показва, че сивия бизнесмен няма шанс особено в останалия свят, където такива шмекерии не позволяват от векове, непознат строг контрол за нова демократия като нашата. Това ясно се вижда, че колкото и голям тарикат да си тука, оттатък се превръщаш в мияч на чинии. Имам достатъчно лични познати, които са ми пример от всички точки на света.
                          Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                            Това можеш да ми го напишеш след като докажеш, че някой ти е разрешил на тебе примерно, световно неизвестен гаш....к от БГ да получи право на печалба дори на да рачем пакет пуканки. Но сам знаеш, че това е невъзможно нали


                            П.П. Навсякъде искат да вложиш капитал, не да си броиш 30-те стотинки данък с който са ти обложили влога и да ревеш като хималайска мечка пред онождане.
                            Нали ти си специалиста по IP - адресите. Действай. На теб няма за какво да ти доказвам нищо. За пуканки и семки само ти ще работиш. Просто ти обърнах внимание че познаваш малка част от света обаче си капацитет по световното облагане. Калинкееее

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                              Ти кога го обиколи целия свят? Глобализация, а! Има страни в които плащаш 0%.
                              Да има такива страни, но по-важното е, че няма страна, в която изкарваш толкова малко, защото ти го вземат (при това - не като официален данък) и излиза некъв ши.ан ид.от по ТВ да ти каже, че ти сроял магистрали, сигурно го твърди, защото ги строят "близки" фирми (нещо като застраховането от СИК).

                              А ти Му..р-чо как разбра, че си загубил 30ст. - да не искаш да ми кажеш, че банките ще се товарят с работа на полза роду - няма как да разбереш, глупостите по форумите едва ли се плащат скъпо. А нас тук не ни мисли - ние отдавна сме с банките на властта, нас няма да ни облагат
                              Хората ти говорят принципно!
                              Last edited by onakilev; 18.11.2012, 20:40.
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                                Ти кога го обиколи целия свят? Глобализация, а! Има страни в които плащаш 0%.
                                Това можеш да ми го напишеш след като докажеш, че някой ти е разрешил на тебе примерно, световно неизвестен гаш....к от БГ да получи право на печалба дори на да рачем пакет пуканки. Но сам знаеш, че това е невъзможно нали


                                П.П. Навсякъде искат да вложиш капитал, не да си броиш 30-те стотинки данък с който са ти обложили влога и да ревеш като хималайска мечка пред онождане.
                                Last edited by музовир; 18.11.2012, 19:59.
                                Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                                Коментар

                                Working...
                                X