IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф
    знаех си ,че си тъпа кратуна , за това те помолих да помислиш малко преди да драскаш.....но уви , селското ти его победи....
    Я погледни себе па тогава другите.Не остана човек във форума когото да не си наругал.Що не вземеш да се ометеш.Това не е партийна сбирка на ГЕРБ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
      ИНФОРМЧО,
      Към 1 юли 2012 г. средната заплата в централната администрация е била 763,89 лв., а след въвеждането на нови правила достига 865 лв.
      ТОЕСТ ЗА ОГРОМНА РАДОСТ- САМО ЗА ДВА МЕСЕЦА средната месечна работна заплата на БЮДЖЕТНИЦИТЕ нараства с 13,24 на сто.

      http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/1...1181-lv.174155
      Тази информация би имала смисъл, ако знаем с колко процента са паднали допълнителните пари, които администрацията е взела за периода. Защото да му вкараш бонуса в заплатата за служителя не е увеличение на дохода, а само статистическо увеличение на заплатата.

      Смята се лесно, получени основни и допълнителни възнаграждения в дадено ведомство / брой заети.

      Коментар


      • ИНФОРМЧО,
        Към 1 юли 2012 г. средната заплата в централната администрация е била 763,89 лв., а след въвеждането на нови правила достига 865 лв.
        ТОЕСТ ЗА ОГРОМНА РАДОСТ- САМО ЗА ДВА МЕСЕЦА средната месечна работна заплата на БЮДЖЕТНИЦИТЕ нараства с 13,24 на сто.

        http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/1...1181-lv.174155
        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
          Кауне, приятелю, явно скоро не си чел новини. Имотите отдавна спряха да поевтиняват, а един мой поскъпва с 1000 юро месечно. От тези най-търсените. Хубавото на лихвите по влог, че падат е, че падат и лихвите по кредити. Вече две банки дават оферти на около 7% ГПР по нови кредити
          Догодина помни ми думата ще има 5%ГПР и нито един свободно продаваем имот в сегмента до 100К евра.
          Браво Лордов!!!!Всички имоти порвтиняват само твоите панеляци поскъпват.Наужким разбира се.Явно като малък много си играл с момичетата на мама и тати.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            аха ти си се появил от небитието , готов обучен , изучен и сега страдаш защото нищо не ти е била дала тази държава ................

            Виж сега, Пешо Истинския патриот и родолюбец НИКОГА не мисли за това какво му е дала или не Държавата .....даже напротив истинския човек се притеснява ,че не е дал достатъчно , че не е направил всичко необходимо и то не се изразява само в материален аспект , а и в духовен план.....

            А такива жалки мишоци като тебе ми омръзна да ги слушам как плачат и се жалват и са най-гласовити как Държавата нищо не им била дала .............
            Да ти споделя пич .....държавата дава на нуждаещите се , другите са НЕТНИ ДОНОРИ ........... давам ти един дребен пример та барем ти влезне нещо в мишата глава ......в Европа Германия , Великобритания и други държави са НЕТНИ ДОНОРИ .....ние сме реципиенти..........Що ли германия не казва - нас не ни ебе на българина Пешо проблемите , УК да кажат фък оф Пешо .................

            надявам се да си разбрал за какво говоря и ще те помоля преди да реагираш след прочита , поне мъничко да помислиш..............
            Леле майко майчице мила????????!!!!!!!!!То че ГЕРБ са си комунисти е видно от Космоса с невъоръжено око а се оказват и сталинисти.Това с Германия и Великобритания са митове и легенди.Държавата ме била създала и изучила.По голяма шега от това не съм чувал.Българската държава в днешния и вид е недоразумение и то голямо.Колкото по бързо изчезне толкова по добре за всички.Твоите господари скоро ще я ликвидират.Българската държава е неспособна да наложи волята на закона неспособна е да оправи пътищата здравеопазването образованието.В нея добре са само мошеници тарикати престъпници партийни клиентелисти мангали и милиционери.Ти да си видял милиционер отишъл на гурбет някъде????!!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Трейдърко това не е моята държава.Тя не е направила нищо за мен и семейството ми.Единственото нещо което съм получил от нея са учебниците за първи клас на децата ми.Предпочитам да ми отидат парите на вятъра но на държавата няма да дам и стотинка.То не бяха акцизи ДДС ДОД такси за това и онова сега и на спестяванията посегнаха.Алчността е безгранична.Увеличиха и възрастта за пенсия.Пари има за цигани и тумбаци.Всеки ден пътувам по два пътя единия е 5,5км а другия 11км.Ремонт не са виждали от 30 години.Минат хвърлят две лопати асфалт в дупката и си отиват.След седмица дупката си е дупка.Това не е моята държава.Анадънму.
              аха ти си се появил от небитието , готов обучен , изучен и сега страдаш защото нищо не ти е била дала тази държава ................

              Виж сега, Пешо Истинския патриот и родолюбец НИКОГА не мисли за това какво му е дала или не Държавата .....даже напротив истинския човек се притеснява ,че не е дал достатъчно , че не е направил всичко необходимо и то не се изразява само в материален аспект , а и в духовен план.....

              А такива жалки мишоци като тебе ми омръзна да ги слушам как плачат и се жалват и са най-гласовити как Държавата нищо не им била дала .............
              Да ти споделя пич .....държавата дава на нуждаещите се , другите са НЕТНИ ДОНОРИ ........... давам ти един дребен пример та барем ти влезне нещо в мишата глава ......в Европа Германия , Великобритания и други държави са НЕТНИ ДОНОРИ .....ние сме реципиенти..........Що ли германия не казва - нас не ни ебе на българина Пешо проблемите , УК да кажат фък оф Пешо .................

              надявам се да си разбрал за какво говоря и ще те помоля преди да реагираш след прочита , поне мъничко да помислиш..............

              Коментар


              • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                Друго си е цената на имота ти да е паднала с 40%
                Кауне, приятелю, явно скоро не си чел новини. Имотите отдавна спряха да поевтиняват, а един мой поскъпва с 1000 юро месечно. От тези най-търсените. Хубавото на лихвите по влог, че падат е, че падат и лихвите по кредити. Вече две банки дават оферти на около 7% ГПР по нови кредити
                Догодина помни ми думата ще има 5%ГПР и нито един свободно продаваем имот в сегмента до 100К евра.
                Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  КАКВА ПРЕКРАСНА НОВИНА!!!
                  http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...tomvri,143439/
                  Друго си е цената на имота ти да е паднала с 40%

                  Коментар


                  • КАКВА ПРЕКРАСНА НОВИНА!!!
                    http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...tomvri,143439/
                    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Трейдърко това не е моята държава.Тя не е направила нищо за мен и семейството ми.Единственото нещо което съм получил от нея са учебниците за първи клас на децата ми.Предпочитам да ми отидат парите на вятъра но на държавата няма да дам и стотинка.То не бяха акцизи ДДС ДОД такси за това и онова сега и на спестяванията посегнаха.Алчността е безгранична.Увеличиха и възрастта за пенсия.Пари има за цигани и тумбаци.Всеки ден пътувам по два пътя единия е 5,5км а другия 11км.Ремонт не са виждали от 30 години.Минат хвърлят две лопати асфалт в дупката и си отиват.След седмица дупката си е дупка.Това не е моята държава.Анадънму.
                      + 548 224
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • http://banks.dir.bg/2012/11/27/news12496962.html

                        БЕРТРАМИНЬО, виж ко прай кумира ти толеристче сладко!
                        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от undoo Разгледай мнение
                          И когато направят буууум?
                          Какво се случва?
                          Ами какво, обикновено те мотаят около 7-8 години докато ти изплатят влога. И това беше през 90-те с доларов влог на майка ми не съм сигурен дали беше в Турист-спорт банк или банка "Славяни". При сегашните нива на вложения обезпечението е още по-плачевно, така че държавата ще ти гарантира нещо, като на притежателите на лихвоточки.
                          Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                            На фона на лихвите на другите банки , тия са високи та чак съмнителни . Ще наберат яко капитал и .......... буууум
                            И когато направят буууум?
                            Какво се случва?

                            Коментар


                            • Тука вече се спъна с 2-та крака
                              Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              То на Запада хубавото му е толкова, те са коне с капаци и безкрайни егоисти. Тези са уникално мързеливи , вие това не го ли разбрахте вече. Работя с китайци и имам контакт и със шваби , за една техника. Китайците днес по 5 пъти се обаждат , интересуват се ! Швабите само веднъж да питат сертифицирано ли е това , което ще правим и чакат да ги търся..Тях не ги интересува дали работи , как работи , как вървят пробите..тях ги интересува дали ще има сертификат - ефропейски. Много прост народ са от образовани хора. Швабите са едни тъпи пердета и с такива приятели , ясно защо сме на този хал. Тъпанари са от класа и каквото са постигнали е все на чужд гръб..

                              Коментар


                              • Бате Пешо

                                То на Запада хубавото му е толкова, те са коне с капаци и безкрайни егоисти. Тези са уникално мързеливи , вие това не го ли разбрахте вече. Работя с китайци и имам контакт и със шваби , за една техника. Китайците днес по 5 пъти се обаждат , интересуват се ! Швабите само веднъж да питат сертифицирано ли е това , което ще правим и чакат да ги търся..Тях не ги интересува дали работи , как работи , как вървят пробите..тях ги интересува дали ще има сертификат - ефропейски. Много прост народ са от образовани хора. Швабите са едни тъпи пердета и с такива приятели , ясно защо сме на този хал. Тъпанари са от класа и каквото са постигнали е все на чужд гръб..
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X