IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Я, вижте този велик икономист какво рече:

    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=433410

    Коментар


    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
      пешко едно време си мислих ,че си здраво стъпил на земята човек.......а ти се оказа поредния форумен Дон балон ...... много е тегаво когато си приемал един човек ( дори и анонимник от форум ) за пичага , да разбереш ,че е поредния селски мърльо скрит зад анонимноста...........
      Какво мислиш за мен не ме интересува.За тебе пичове са само тези дето целуват задника на Бойко и на Цвъчко.Е аз задници никога не съм лизал не лижа и няма да лижа.Затова ще си стоя на село и ще си паса овцете.Вместо да ръсите простотии измислете как да развалите заменките и да вкарате крадците от тройната коалиция в затвора щото са се задали нови два милиарда глоби за България.Чичо Путин и той иска един.....Няма да остане за крадене.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Поредната мъгла.Като всеки клиентелист.Само се хабите няколко човека тук двама трима милиционери и двама трима комунисти.Вие сте си едно и не разбирам що правите циркове.Ти какво говориш не ме интересува по важното е че нищо не даваш а крадеш парите на такива като мен.
        пешко едно време си мислих ,че си здраво стъпил на земята човек.......а ти се оказа поредния форумен Дон балон ...... много е тегаво когато си приемал един човек ( дори и анонимник от форум ) за пичага , да разбереш ,че е поредния селски мърльо скрит зад анонимноста...........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от t.todoroff Разгледай мнение
          Надявам се, че знаете къде е границата, която не винаги вие определяте. (:
          Вашата граница няма как да я знам тъй като и самите Вие я нарушавате ( тази записаната) ......та там където не се спазва записано право и задължение означава само едно - НЯМА ТАКИВА.... енибори сурпрайзд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
            Депозити на домакинствата в банковата система на България:
            1)
            - в края на 2011г. бяха 31,901,545 хил. лв.
            2)
            - в края на октомври 2012г. бяха 34,860,744 хил. лв.
            Тоест за 10 месеца се увеличиха с над 2.9 милиарда лв. вместо да бъдат "инвестирани" в КОПТОРИ.


            http://www.bnb.bg/BankSupervision/index.htm
            Мдааа, време е още нещо да се измисли като таксъ върху влогъ
            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

            Коментар


            • Депозити на домакинствата в банковата система на България:
              1)
              - в края на 2011г. бяха 31,901,545 хил. лв.
              2)
              - в края на октомври 2012г. бяха 34,860,744 хил. лв.
              Тоест за 10 месеца се увеличиха с над 2.9 милиарда лв. вместо да бъдат "инвестирани" в КОПТОРИ.


              http://www.bnb.bg/BankSupervision/index.htm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                селски всеки дава ,но това не е толкова важно , ПО ВАЖНОТО селски е че АЗ никога няма да говоря като батепешовци ...... т.е. за мене отделния индивид е ЧАСТ от общността , а не над нея и не той трябва да реве -ИСКАМ , а трябва да е доволен когато ДАВА.........



                между впрочем изобщо не те поучавам, селски...давам принципен отговор на въпроса ЗАЩО в България ..............
                Поредната мъгла.Като всеки клиентелист.Само се хабите няколко човека тук двама трима милиционери и двама трима комунисти.Вие сте си едно и не разбирам що правите циркове.Ти какво говориш не ме интересува по важното е че нищо не даваш а крадеш парите на такива като мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  разговаряме по принципна тема , Тодоров..е вкарваме малко и леки закачливи епитети , но така дебата става по широк.....
                  Надявам се, че знаете къде е границата, която не винаги вие определяте. (:

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от t.todoroff Разгледай мнение
                    Ако имате да си казвате нещо, кажете си го лично, а не и другите да ви гледат писаниците!
                    разговаряме по принципна тема , Тодоров..е вкарваме малко и леки закачливи епитети , но така дебата става по широк.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Отворко ти какво даде на тази държава?Омръзна ми партийни клиентелисти да цоцат парите на обикновените хора и да ме поучават.Не сме на милиционерско партийно събрание.Нещо си се объркал.Проблема ти е голям и нелечим.
                      селски всеки дава ,но това не е толкова важно , ПО ВАЖНОТО селски е че АЗ никога няма да говоря като батепешовци ...... т.е. за мене отделния индивид е ЧАСТ от общността , а не над нея и не той трябва да реве -ИСКАМ , а трябва да е доволен когато ДАВА.........



                      между впрочем изобщо не те поучавам, селски...давам принципен отговор на въпроса ЗАЩО в България ..............
                      Last edited by йосиф; 02.12.2012, 13:07.

                      Коментар


                      • Ако имате да си казвате нещо, кажете си го лично, а не и другите да ви гледат писаниците!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          докато има батепешовци , които викат с цяло гърло АЗ нищо няма да давам на ТАЗИ държава , защото ТЯ нищо не ми е дала , вероятността ТЯ ( държавата ) да наложи законите и тяхното прилагане клони към нула........

                          Я ми кажи ти неговия адаш , как си представяш налагането на батепешовци някакви правила......отговора е лесен - НИКАК.. подобни нему хора са с мнението ,че те са прави във всяко свое начинание и че те СА над всички и всичко...................
                          това е моя прочит на казаното от батепешовец.
                          Отворко ти какво даде на тази държава?Омръзна ми партийни клиентелисти да цоцат парите на обикновените хора и да ме поучават.Не сме на милиционерско партийно събрание.Нещо си се объркал.Проблема ти е голям и нелечим.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            +111 Адаш.
                            Не виждам кой би оспорил това, освен ако не е с жълта книжка.
                            Това подчертаното е най важното, всичко друго е следствие само.
                            докато има батепешовци , които викат с цяло гърло АЗ нищо няма да давам на ТАЗИ държава , защото ТЯ нищо не ми е дала , вероятността ТЯ ( държавата ) да наложи законите и тяхното прилагане клони към нула........

                            Я ми кажи ти неговия адаш , как си представяш налагането на батепешовци някакви правила......отговора е лесен - НИКАК.. подобни нему хора са с мнението ,че те са прави във всяко свое начинание и че те СА над всички и всичко...................







                            това е моя прочит на казаното от батепешовец.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              ..Българската държава е неспособна да наложи волята на закона неспособна е да оправи пътищата здравеопазването образованието.В нея добре са само мошеници тарикати престъпници партийни клиентелисти мангали и милиционери..
                              +111 Адаш.
                              Не виждам кой би оспорил това, освен ако не е с жълта книжка.
                              Това подчертаното е най важното, всичко друго е следствие само.

                              Коментар


                              • Домакинствата в Еврозоната дължаха следните жилищни кредити:
                                1)
                                - в края на 2011г. - 3,784,425 милиона евро
                                2)
                                - в края на октомври 2012г. - 3,816,920 милиона евро
                                Тоест за 10 месеца има увеличение с по-малко от 32.5 милиарда евро.


                                За сравнение домакинствата в Германия имаха депозити в нейната банкова система:
                                1)
                                - в края на 2011г. - 1,585 милиарда евро
                                2)
                                - в края на октомври 2012г. - 1,641.9 милиарда евро
                                Тоест за 10 месеца са се увеличили с 56.9 милиарда евро, докато за същите 10 месеца жилищните кредити в цялата Еврозона са се увеличили с по-малко от 32.5 милиарда евро.




                                http://sdw.ecb.europa.eu/browse.do?node=2018773
                                http://www.bundesbank.de/Navigation/....html?nsc=true

                                Коментар

                                Working...
                                X