IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
    KTB
    Демек, казваш ми, че притежаваш над 25К евра, а от друга страна си достатъчно бъзлив за да не го правиш в лева, а в евро, щото може да падне борда. Споко и на моя роднина беа в талери ама и ги изплащаха в лева след фалита на ПЧБ и то доста години на неизгоден за нея курс.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Къде е този на 7,5% евра?
      KTB

      Коментар


      • Първоначално изпратено от titikaka Разгледай мнение
        хах аз също съм на мнение за този влог, че е глупост ..ама кво друго мога да ги направя , щото ше ми тябват за банкова гаранция в един даден момент!

        за сега съм намерил на 7.5% евра годишно... ама ако има нещо по интересно бих откликнал!

        а!? трият се мнения тук ...
        Къде е този на 7,5% евра?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от titikaka Разгледай мнение
          лихвения процент , който съм цитирал в долния си пост е точно на КТБ и това им е продукт от повече от 2 години.... който съм ползвал вече и е ок!

          и аз мисля кви ли не варианти , но честно казано не смея самостоятелно да инвестирам...чувам за фондовете напоследък , а и банките предлагат инвестиране в тези фондове , но не съм убеден , че са на достатъчно добро ниво , за да им поверя няколко стотин хиляди , но от друга страна ми се иска да хеджирам някак...
          Ако наистина имаш такава сума е редно да разделиш нещата на повече от 2 според мен, определено е голяма да си правиш упражнения с нея. Може би фонд, депозит, недвижимост, ценни метали и с много малко да се пробваш ти да си инвестираш.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • лихвения процент , който съм цитирал в долния си пост е точно на КТБ и това им е продукт от повече от 2 години.... който съм ползвал вече и е ок!

            и аз мисля кви ли не варианти , но честно казано не смея самостоятелно да инвестирам...чувам за фондовете напоследък , а и банките предлагат инвестиране в тези фондове , но не съм убеден , че са на достатъчно добро ниво , за да им поверя няколко стотин хиляди , но от друга страна ми се иска да хеджирам някак...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от titikaka Разгледай мнение
              ей така докато си ляляте дайте един съвет по темата къде най изгоден безсрочен депозит за евро или некъв комбиниран инвестиционен депозит, както е модерно сега ...!?

              попаднах на една стара информация от 2007 - Депозит за Виждане ??

              http://www.docstoc.com/docs/16033/Depozit-na-vijdane
              Аз не съм много по депозитите, но приятели са обсъждали, че в момента Корпоративна ТБ са доста напред в това отношение. Относно смесените депозити съвсем не съм в час. Защо не се замислиш да си направиш нормален депозит с голяма лихва, а с по-малка част от парите да си търгуваш ти за своя сметка?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Бравооооооооо ТИМ!

                Коментар


                • хах аз също съм на мнение за този влог, че е глупост ..ама кво друго мога да ги направя , щото ше ми тябват за банкова гаранция в един даден момент!

                  за сега съм намерил на 7.5% евра годишно... ама ако има нещо по интересно бих откликнал!

                  а!? трият се мнения тук ...

                  Коментар


                  • ей така докато си ляляте дайте един съвет по темата къде най изгоден безсрочен депозит за евро или некъв комбиниран инвестиционен депозит, както е модерно сега ...!?

                    попаднах на една стара информация от 2007 - Депозит за Виждане ??

                    http://www.docstoc.com/docs/16033/Depozit-na-vijdane

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от музовир
                      Доколкото разбрах едни расисти между модераторите са изтрили сума ти теми на Лорда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Половината са ги и заключили!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Той вече ги съди, кво да прайме?????????????
                      Да си лягате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Ами нали останалите към 700К съм ги набил имоти които не продавам бе. Как като не продавам нищо, да правя свободни пари? Освен от наеми.
                        4ук4а, ти си бил 6ампион бе. Направо къртиш. 700к, при банков влог, БЕЗ преференциален лихвен процент, си е 0,5%. 0,5% от 700к са си 3,500. Дали вадиш от наеми 3,500 лв???
                        Или тези 700к са си само във въображението ти. да не са 70к ЛЕВА???

                        Коментар


                        • Депозити на домакинствата в Германия в нейната банкова система:
                          1)
                          - в края на 2012г. бяха 1,670.9 милиарда евро
                          2)
                          - в края на март 2013г. бяха 1682.4 милиарда евро
                          Тоест за 3 месеца има повишение от 11.5 милиарда евро.


                          Домакинствата в Еврозоната дължаха жилищни заеми:
                          1)
                          - в края на 2012г. на стойност 3,831,062 милиона евро
                          2)
                          - в края на март 2013г. на стойност 3,837,925 милиона евро
                          Тоест за 3 месеца са се увеличили с по-малко от 7 милиарда евро.




                          http://sdw.ecb.europa.eu/browse.do?node=2018773
                          http://www.bundesbank.de/Navigation/...tatistics.html

                          Коментар


                          • Лоши новини за нас влогарите!

                            http://www.vsekiden.com/133930

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Днес спретнах голямо шоу в банка ДСК.
                              Казах на служителката да ми извади зелена спестовна книжка като на ВЛОГАРИТЕ.
                              Тя се учуди, каза ми, че щяло да отнеме доста технологично време и освен това лихвата била нищожна. Аз се сопнах "Ама как така нищожна?". Тя даже обърна монитора към мен, за да се уверя, че лихвата е 0,2%
                              Е аз пак и се сопнах "Ами защо всички ВЛОГАРИ, чакащи имотите да паднат ценово са със зелени книжки"?. Тя ми отговори припряно, че само бабите ползват зелени спестовни книжки. След това жената ми препоръча депозит "стимул +" и аз вложих 1000лв. с отвращение Вече съм средностатистически влогар Други 6 каймета обаче не държа в банка, а във взаимен фонд.
                              Панелков ти влогар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А отдека кинта?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                                Това ли ти е капитала бре , Лорде ..- 7 К ??? Хахахахахах..............бе къф Лорд си бре, ти си по зле от крепостняк в Русия от XVII век .......... Аре, ..........нема лошо .коткай си ги ........
                                Ами нали останалите към 700К съм ги набил имоти които не продавам бе. Как като не продавам нищо, да правя свободни пари? Освен от наеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X