IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
    Да те поздравя за 2000-ното мнение.. по мои скромни наблюдения имаш голям шанс да спечелиш титлата "Шут" на тоя форум..
    Споко, съвсем нагледно ще покажа в най-спешен порядък колко печелиш! Не е приятно, знам!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      E па отдека 3000 лева?Панелкин колко пъти да ти се обяснява че с пръдня боя не става.За разлика от теб някои сме вложили по 200000-300000 евра така че оди мочай някъде ставаш смешен
      Хаха, Точно ти не си от тях гаранция, а аз понеже в имотните теми се сравнява доход от средностатистически апартамент със средностатистически влог, ще направя сравнението съвсем скоро, нарочно си съсипах пари, вложих ги на влог!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Понеже вече съм горд влогар, искам да покажа нагледно колко голяма сума може да получи един средностатистически влогар , чрез "инвестицията" ВЛОГЬ!
        Нарочно го изписвам по старовремски, щото само изключително назадничави хора като баба и дядо от село могат да ползват спестовни книжки и въобще спестовни инструменти.
        В началото реших да направя експеримента с една от най-големите финансови институции и депозит "СТИМУЛ +", но понеже всички влогари като папагали споменавате 4х4 на КТБ, утре ще вложа 3000лв. в този вид депозит, за по-удобно в лева и после ще ви информирам за голямата реколта която ще пожъна от "инвестицията"
        Очаквайте скоро горещите разкрития!
        E па отдека 3000 лева?Панелкин колко пъти да ти се обяснява че с пръдня боя не става.За разлика от теб някои сме вложили по 200000-300000 евра така че оди мочай някъде ставаш смешен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
          Да те поздравя за 2000-ното мнение.. по мои скромни наблюдения имаш голям шанс да спечелиш титлата "Шут" на тоя форум..
          Извинявай , ама по мой още по скромни наблюдения ..........ОН вече го е спечелил .............

          Коментар


          • Да те поздравя за 2000-ното мнение.. по мои скромни наблюдения имаш голям шанс да спечелиш титлата "Шут" на тоя форум..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
              Ми ние сме ходили на училище поне до 5 клас и можем да го сметнем и без да ни казваш
              Знам, обаче аз не съм ходил, затова бъди така добър.....
              Много искам да го постна в ефир с точност до стотинка с такси, комисионни и лихви за определения период, щото колкото и да си добър математик , съм убеден, че банката има нещо скрито, което няма да хванеш. Искам с големи букви да го постна ГОЛЕМИЯ ВЛОГАРСКИ ДОХОД ОТ ПЪРВА РЪКА!

              Коментар


              • Ми ние сме ходили на училище поне до 5 клас и можем да го сметнем и без да ни казваш
                Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Понеже вече съм горд влогар, искам да покажа нагледно колко голяма сума може да получи един средностатистически влогар , чрез "инвестицията" ВЛОГЬ!
                Нарочно го изписвам по старовремски, щото само изключително назадничави хора като баба и дядо от село могат да ползват спестовни книжки и въобще спестовни инструменти.
                В началото реших да направя експеримента с една от най-големите финансови институции и депозит "СТИМУЛ +", но понеже всички влогари като папагали споменавате 4х4 на КТБ, утре ще вложа 3000лв. в този вид депозит, за по-удобно в лева и после ще ви информирам за голямата реколта която ще пожъна от "инвестицията"
                Очаквайте скоро горещите разкрития!

                Коментар


                • Понеже вече съм горд влогар, искам да покажа нагледно колко голяма сума може да получи един средностатистически влогар , чрез "инвестицията" ВЛОГЬ!
                  Нарочно го изписвам по старовремски, щото само изключително назадничави хора като баба и дядо от село могат да ползват спестовни книжки и въобще спестовни инструменти.
                  В началото реших да направя експеримента с една от най-големите финансови институции и депозит "СТИМУЛ +", но понеже всички влогари като папагали споменавате 4х4 на КТБ, утре ще вложа 3000лв. в този вид депозит, за по-удобно в лева и после ще ви информирам за голямата реколта която ще пожъна от "инвестицията"
                  Очаквайте скоро горещите разкрития!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Този депозит не е за голтаци.Плащай си кредита в Пощенска банка и бъди щастлив
                    Ти па откога разбра за съществуването на парите, като разменяш бурканье с туршия за шоколадени бонбоне?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                      Украинскио убавец мажелажец ша ни опраи .

                      Вървят комплект две в едно
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                        Този пак чака да бута борда и да граби.
                        Украинскио убавец мажелажец ша ни опраи .

                        Коментар


                        • Панелков се оплете в лъжите си май.Айде да не са лъжи а просто мечти (мокри).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Демек, казваш ми, че притежаваш над 25К евра, а от друга страна си достатъчно бъзлив за да не го правиш в лева, а в евро, щото може да падне борда. Споко и на моя роднина беа в талери ама и ги изплащаха в лева след фалита на ПЧБ и то доста години на неизгоден за нея курс.
                            Този пак чака да бута борда и да граби.
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Къде е този на 7,5% евра?
                              Този депозит не е за голтаци.Плащай си кредита в Пощенска банка и бъди щастлив

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Демек, казваш ми, че притежаваш над 25К евра, а от друга страна си достатъчно бъзлив за да не го правиш в лева, а в евро, щото може да падне борда. Споко и на моя роднина беа в талери ама и ги изплащаха в лева след фалита на ПЧБ и то доста години на неизгоден за нея курс.
                                Демек,............. нищо не съм казал.............Отговорих ти , къде е 7.5 % за евра - КТБ .

                                Коментар

                                Working...
                                X