IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лорда

    За смешната сума от 3000лв., знаеш ли каква бурканена банка може да си спретнеш собствена и постоянно да обновяваш влога..пък нека ти се смеят. На Пешка мазата му прелива, аз съм сигурен, пък банковата му сметка той да се похвали за нея, не знам.
    Отбивай се по супермаркетите по често, ще забележиш че табелките с цените започват да се държат като броячи.Сега се движат бавно, но тенденцията им е към полудяване и си личи как вдигат..вдигат оборотите.
    Last edited by supertrader; 15.05.2013, 12:56.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • toto 2

      Най добри влогове сега се правят в бурканбанк, особенно ако бурканите се пълнят с нещо за хапване. Хората могат да оцелеят без много неща, но без храна не могат.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • 8,5 % няма от около 3 години за нови клиенти ,има го за суми над 100 000 EUR за клиенти с открит такъв преди този срок..Е може и да става с договаряне ,за което не съм сигурен..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Панелков ти явно си героя от един виц по време на ликвидацията на ТКЗС.Та получил нашия една крава при ликвидацията но нещо не му харесало в нейното поведение и отишъл при ветеринар.Там попитал абе докторе защо като съм зад кравата тя се напъва да се тели а като застана пред нея спира да се напъва?А доктора му рекъл ми когато си пред нея тя мисли че се е отелила.Е и с тебе така в КТБ,Тази банка не е за голтаци.Мен ако знаеш какви мацки ме посрещат да не ти казвам.И кафенце ми правят.Никога не са ме обслужвали в салона.Влизам или при шефката или при главната счетоводителка.Така че за твоите пари пак добре са те обслужили.Кога внесеш колкото по заможните хора може и друго да ти се случи.То е като разликата между панелата и къщата.....Разликата е в главата.Твоята се е запарила от фуражката.
          Бат Пешо, само едно нещо да вметна ако може.... Най-доброто обслужване, което съм имал през всичките тези години е било в ПЧБ А повярвай ми, няма банка с която да не съм работил.
          п.п. Не съм загубил нито лев в ПЧБ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Така, понеже никога не пиша празни слова, както бате пешо и много други, да споделя от днес.
            Вложих тази нищожна сума /междувпрочем средна за ВЛОГАР/ в един от много оскъдните като бройка офиси на баМката! Това беше първото ми лошо впечатление от тази родна банка- има цели общини без да са чули за нея!
            Това не ме разколеба, щото изследването си заслужава всяка цена!
            Някакви тутковци - клиенти обаче имаше вътре една дебелогъза кокона на висок 8-см. ток и един лольо по анцунг Банкера беше към 66 годишен мазен пергиш, който пишеше на клаватурата само с десен показалец.
            Не успя да ме изкара извън равновесие, щото хората на науката са понасяли и по-тежки жертви, повтарях си.
            След това ме покани да седна въпросния смехотвор, но продължи да се консултира с една кифла на средна възраст /само 20г. по млада от него/, която се явяваше касиерка, но постоянно щъкаше из цялата баМка като сервитьорка
            Казах му , че искам да си направя депозит 4х4, а той веднага ме попита дали съм наясно с условията. Отговорих му скорострелно, че случайно притежавам повече от 1500лв. Той ми каза: "Ааа добре" Тогава не пропуснах да го наиграя с въпроса: "Ама други условия няма ли?"
            Той сконфузно ми отговори, че има- трябва да се тегли ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в деня на 4-месечния падеж иначе губиш 0,1% наказателна такса + 30лв.
            Без да броиме тридесетте лева- предмет на престъплението кражба, Сульо ми заяви най-тържествено, че "НАЛИ ЗНАЕТЕ ЗА 10-ТЕ %-ТА ДЪНЪК, НА ТОЗИ ДЕПОЗИТ"

            хАХА ИзМЯХ СЕ ЕЗ, като Крез, значи префалената лихва става 6,2 засега
            Очаквайте продължение ............
            Панелков ти явно си героя от един виц по време на ликвидацията на ТКЗС.Та получил нашия една крава при ликвидацията но нещо не му харесало в нейното поведение и отишъл при ветеринар.Там попитал абе докторе защо като съм зад кравата тя се напъва да се тели а като застана пред нея спира да се напъва?А доктора му рекъл ми когато си пред нея тя мисли че се е отелила.Е и с тебе така в КТБ,Тази банка не е за голтаци.Мен ако знаеш какви мацки ме посрещат да не ти казвам.И кафенце ми правят.Никога не са ме обслужвали в салона.Влизам или при шефката или при главната счетоводителка.Така че за твоите пари пак добре са те обслужили.Кога внесеш колкото по заможните хора може и друго да ти се случи.То е като разликата между панелата и къщата.....Разликата е в главата.Твоята се е запарила от фуражката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Панелков айде стига ни занимавай с душевните си терзания.Нима мислиш че някой в този форум ти се връзва на напъните.За теб друг свят освен този до 1000 кинта на месец не съществува.Живей си в панелната мизерия и се хвали колко си велик.

              Така е бат Пешо, ама нали знаеш всяко село си има по един луд...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                Лорде, само не разбрах защо избра 4х4, а не безсроен преференциален депозит, където теглиш колкото и когато искаш и няма никакви удръжки и лихвите стигат до 8,5 % в зависимост от валутата и сумата?
                Само заради факта, че съм средностатистически беден влогарь! Дай точни параметри за депозит от 3К КАК точно ще намажа от твоя цитиран?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Така, понеже никога не пиша празни слова, както бате пешо и много други, да споделя от днес.
                  Вложих тази нищожна сума /междувпрочем средна за ВЛОГАР/ в един от много оскъдните като бройка офиси на баМката! Това беше първото ми лошо впечатление от тази родна банка- има цели общини без да са чули за нея!
                  Това не ме разколеба, щото изследването си заслужава всяка цена!
                  Някакви тутковци - клиенти обаче имаше вътре една дебелогъза кокона на висок 8-см. ток и един лольо по анцунг Банкера беше към 66 годишен мазен пергиш, който пишеше на клаватурата само с десен показалец.
                  Не успя да ме изкара извън равновесие, щото хората на науката са понасяли и по-тежки жертви, повтарях си.
                  След това ме покани да седна въпросния смехотвор, но продължи да се консултира с една кифла на средна възраст /само 20г. по млада от него/, която се явяваше касиерка, но постоянно щъкаше из цялата баМка като сервитьорка
                  Казах му , че искам да си направя депозит 4х4, а той веднага ме попита дали съм наясно с условията. Отговорих му скорострелно, че случайно притежавам повече от 1500лв. Той ми каза: "Ааа добре" Тогава не пропуснах да го наиграя с въпроса: "Ама други условия няма ли?"
                  Той сконфузно ми отговори, че има- трябва да се тегли ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в деня на 4-месечния падеж иначе губиш 0,1% наказателна такса + 30лв.
                  Без да броиме тридесетте лева- предмет на престъплението кражба, Сульо ми заяви най-тържествено, че "НАЛИ ЗНАЕТЕ ЗА 10-ТЕ %-ТА ДЪНЪК, НА ТОЗИ ДЕПОЗИТ"

                  хАХА ИзМЯХ СЕ ЕЗ, като Крез, значи префалената лихва става 6,2 засега
                  Очаквайте продължение ............
                  Лорде, само не разбрах защо избра 4х4, а не безсрочен преференциален депозит, където теглиш колкото и когато искаш и няма никакви удръжки и лихвите стигат до 8,5 % в зависимост от валутата и сумата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                    Приветствам инициативата на Лорда

                    Вложи тези 3000 лв и дай отчет накрая. Само не забравяй накрая от печалбата на лихвата да извадиш инфлацията.

                    Сравни и пропорционално с дохода от имот за същите инвестирани 3000 лва за същото време.


                    Аз съм правил тази сметка и опит, но ми е интересно. Нещата са динамични:-)))

                    На прима виста знам, че по-добре тези 3 бона да ги бе инвестирал в НИ или ремонт и обзавеждане на НИ.
                    Така, понеже никога не пиша празни слова, както бате пешо и много други, да споделя от днес.
                    Вложих тази нищожна сума /междувпрочем средна за ВЛОГАР/ в един от много оскъдните като бройка офиси на баМката! Това беше първото ми лошо впечатление от тази родна банка- има цели общини без да са чули за нея!
                    Това не ме разколеба, щото изследването си заслужава всяка цена!
                    Някакви тутковци - клиенти обаче имаше вътре една дебелогъза кокона на висок 8-см. ток и един лольо по анцунг Банкера беше към 66 годишен мазен пергиш, който пишеше на клаватурата само с десен показалец.
                    Не успя да ме изкара извън равновесие, щото хората на науката са понасяли и по-тежки жертви, повтарях си.
                    След това ме покани да седна въпросния смехотвор, но продължи да се консултира с една кифла на средна възраст /само 20г. по млада от него/, която се явяваше касиерка, но постоянно щъкаше из цялата баМка като сервитьорка
                    Казах му , че искам да си направя депозит 4х4, а той веднага ме попита дали съм наясно с условията. Отговорих му скорострелно, че случайно притежавам повече от 1500лв. Той ми каза: "Ааа добре" Тогава не пропуснах да го наиграя с въпроса: "Ама други условия няма ли?"
                    Той сконфузно ми отговори, че има- трябва да се тегли ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в деня на 4-месечния падеж иначе губиш 0,1% наказателна такса + 30лв.
                    Без да броиме тридесетте лева- предмет на престъплението кражба, Сульо ми заяви най-тържествено, че "НАЛИ ЗНАЕТЕ ЗА 10-ТЕ %-ТА ДЪНЪК, НА ТОЗИ ДЕПОЗИТ"

                    хАХА ИзМЯХ СЕ ЕЗ, като Крез, значи префалената лихва става 6,2 засега
                    Очаквайте продължение ............
                    Last edited by Лорда; 14.05.2013, 23:55.

                    Коментар


                    • Лорда

                      Приветствам инициативата на Лорда

                      Вложи тези 3000 лв и дай отчет накрая. Само не забравяй накрая от печалбата на лихвата да извадиш инфлацията.

                      Сравни и пропорционално с дохода от имот за същите инвестирани 3000 лва за същото време.


                      Аз съм правил тази сметка и опит, но ми е интересно. Нещата са динамични:-)))

                      На прима виста знам, че по-добре тези 3 бона да ги бе инвестирал в НИ или ремонт и обзавеждане на НИ.
                      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Хаха, Точно ти не си от тях гаранция, а аз понеже в имотните теми се сравнява доход от средностатистически апартамент със средностатистически влог, ще направя сравнението съвсем скоро, нарочно си съсипах пари, вложих ги на влог!!!
                        Панелков айде стига ни занимавай с душевните си терзания.Нима мислиш че някой в този форум ти се връзва на напъните.За теб друг свят освен този до 1000 кинта на месец не съществува.Живей си в панелната мизерия и се хвали колко си велик.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
                          Отговарям тук , защото пак ти заключиха темата !! Не съм никакво "Санде". Имам никнейм , защото с моето име има само още един в БГ. И в нета не е трудно да се намери телефона ми и още маса неща дето не искам да излизат наяве.
                          Иначе поздравления за добрата жица , дето я слушаш. Закърмен съм с хеви и хард !!
                          Поздрави загдето те обърках!


                          http://www.youtube.com/watch?v=KjL5aBTmjUE

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
                            Отговарям тук , защото пак ти заключиха темата !! Не съм никакво "Санде". Имам никнейм , защото с моето име има само още един в БГ. И в нета не е трудно да се намери телефона ми и още маса неща дето не искам да излизат наяве.
                            Иначе поздравления за добрата жица , дето я слушаш. Закърмен съм с хеви и хард !!
                            Заключват ме щото съм вироглав, не послушко.

                            http://www.youtube.com/watch?v=FOX5Zw2wn24
                            Поздрави с мечове във вятъра! Това не е жица, а направо арматура

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              ...Много си слабохарактерен Санде!!!!!...
                              Отговарям тук , защото пак ти заключиха темата !! Не съм никакво "Санде". Имам никнейм , защото с моето име има само още един в БГ. И в нета не е трудно да се намери телефона ми и още маса неща дето не искам да излизат наяве.
                              Иначе поздравления за добрата жица , дето я слушаш. Закърмен съм с хеви и хард !!

                              Коментар


                              • Дал Кольо, взел Кольо
                                http://www.bnb.bg/bnbweb/groups/publ...ress_a1_bg.pdf

                                Коментар

                                Working...
                                X