IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Застрахователите бягат от депозити, искат ДЦК!

    Ей, не са прости застрахователите! Май, май и самите банкери не вярват в депозитите и инвестират в ДЦК!

    http://banks.dir.bg/2013/09/13/news14980058.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Помогнал съм на много хора с подслон и храна. Примерно едно четиричленно семейство живя две години в мой имот на няколкостотин метра от пъпа на София за символичен наем, който едва покриваше разноските по режийни и ремонти.
      Освен това ви давам безплатни икономически съвети във време в което никой не вярва, че един актив ще се изстреля /времето в което е в спад/ Виж златарите примерно колко са малодушни- като им падна актива с 12% за няколко седмици, всички спряха да пишат в тяхната тема - светая светих., жестоко покосени, разочаровани и обезверени. Сега почнаха да се изживяват първите гласове да се окуражават взаимно и то на най-набуталите се. Такива сдружения на панически изплашено стадо дивеч при усета на близкия хищник бяха характерни за пострадалите от финансовите пирамиди през 90-те.
      Защо ли не ти вярвам?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
        Баце много си далече от филантропията.Дефинирай ми твоята филантропия с прости думи.Какво и на кого си помогнал белким ние простоватите люде да вденем.
        Помогнал съм на много хора с подслон и храна. Примерно едно четиричленно семейство живя две години в мой имот на няколкостотин метра от пъпа на София за символичен наем, който едва покриваше разноските по режийни и ремонти.
        Освен това ви давам безплатни икономически съвети във време в което никой не вярва, че един актив ще се изстреля /времето в което е в спад/ Виж златарите примерно колко са малодушни- като им падна актива с 12% за няколко седмици, всички спряха да пишат в тяхната тема - светая светих., жестоко покосени, разочаровани и обезверени. Сега почнаха да се изживяват първите гласове да се окуражават взаимно и то на най-набуталите се. Такива сдружения на панически изплашено стадо дивеч при усета на близкия хищник бяха характерни за пострадалите от финансовите пирамиди през 90-те.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Дядо ми В. по майчина линия викаше: "Не съм рибар, риболовец съм"..........................
          . Понеже съм филантроп Ви го споделям, но знам, че има толкова слепци, че никога няма да вд.......................................... мен да надграждат.
          Баце много си далече от филантропията.Дефинирай ми твоята филантропия с прости думи.Какво и на кого си помогнал белким ние простоватите люде да вденем.

          Коментар


          • Ръъъъст на чакащите ръстове.

            Коментар


            • Депозити на домакинствата в Германия в нейната банкова система:
              1)
              - в края на 2012г. бяха 1,670.9 милиарда евро
              2)
              - в края на юни 2013г. бяха 1,700.1 милиарда евро или над 1.7 трилиона евро
              Тоест за 6 месеца има повишение от над 29 МИЛИАРДА евро.





              http://www.bundesbank.de/Navigation/...tatistics.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                За цената на златото не си прав,от 2000 се вдига.
                Виж цената на НИ. От 1999 до 2008 непрекъснато се балонизира. И сега спада, първо до нивото на 2002, а после и до нормалното. А чесно казано при един апартамент, с ключове за мазата,двора, входната и дворната врата и аз ги докарвам до 5. Имам 3,значи ключовете ми са повече от твоят аватар. Забравих и за вилата и пощенските кутии.
                Е, ти в пощенската кутия ли живееш или в мазата?
                Тук е ясно, че пишем за ключове от входни врати на жилища, офиси, магазини и прочее...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Виж цената на златото от 1980г. до 2004г. - ЕДНА И СЪЩА Е! След това изкуствено се балонизира. Що се отнася до аватара, до него съм го докарал за 20 години неуморен труд, а не от него измислици разни каквито ти се въртят из седемте морета.
                  За цената на златото не си прав,от 2000 се вдига.
                  Виж цената на НИ. От 1999 до 2008 непрекъснато се балонизира. И сега спада, първо до нивото на 2002, а после и до нормалното. А чесно казано при един апартамент, с ключове за мазата,двора, входната и дворната врата и аз ги докарвам до 5. Имам 3,значи ключовете ми са повече от твоят аватар. Забравих и за вилата и пощенските кутии.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                    Ами да, златот тогава беше под 300$, сега е под 1300$. Колко му е, една единичка разлика. Пак е малко над 4 пъти отгоре,само дето ВЕДНАГА можеш да го продадеш. То и НИ можеш ама за 30К АКО някой се навие. Ама не казваш данъците и парите за ремонт които си дал за 20г. А иначе може и да си милионер ако си оцениш апартамента сам.
                    Ако нещата се докарваха от аватар, ти по богатство щеше да си между Бил Гейтс и Уорън Бъфет
                    Виж цената на златото от 1980г. до 2004г. - ЕДНА И СЪЩА Е! След това изкуствено се балонизира. Що се отнася до аватара, до него съм го докарал за 20 години неуморен труд, а не от него измислици разни каквито ти се въртят из седемте морета.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      А в долари, в долари един мой апартамент през 1994г. беше 12К, сега средната офертна му е 40К евра, при това говорим за 1- единствен актив, а сега ми виж аватара Като гледам накъде вървят нещата една тройунция злато ще можеш да си купиш със същото количество долари като в края на 90-те
                      Ами да, златот тогава беше под 300$, сега е под 1300$. Колко му е, една единичка разлика. Пак е малко над 4 пъти отгоре,само дето ВЕДНАГА можеш да го продадеш. То и НИ можеш ама за 30К АКО някой се навие. Ама не казваш данъците и парите за ремонт които си дал за 20г. А иначе може и да си милионер ако си оцениш апартамента сам.
                      Ако нещата се докарваха от аватар, ти по богатство щеше да си между Бил Гейтс и Уорън Бъфет

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                        Като не вземаш в предвид 4 цифрената инфлация.
                        То аз 1994 имах 2000$. Сега със сигурност съм 10 пъти по-богат, ама 1994 завърших и съм работил 19 години.
                        Като тръгнеш от ниска база,няма как да не го докараш с процентите или пътите. Дай го в долари и сам си прецени.
                        А в долари, в долари един мой апартамент през 1994г. беше 12К, сега средната офертна му е 40К евра, при това говорим за 1- единствен актив, а сега ми виж аватара Като гледам накъде вървят нещата една тройунция злато ще можеш да си купиш със същото количество долари като в края на 90-те

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Дядо ми В. по майчина линия викаше: "Не съм рибар, риболовец съм"
                          И аз по негов почин избрах най-готиния актив, който спада с миши стъпки, а расте в галоп. Всички останали активи нямат подобни характеристики. Понеже съм филантроп Ви го споделям, но знам, че има толкова слепци, че никога няма да вдянат написаното от мен дори да го прочетат по 1000 пъти. Затова мога да си позволя да пиша безплатни съвети. В момента съм около 5 пъти по-богат от 1994г. За следващите десет, ако съм жив и здрав да се надяваме да постигнем същия резулт за двойно по-малко време! Човек предполага, Господ разполага, но поне ако съм фитка , тия след мен да надграждат.
                          Като не вземаш в предвид 4 цифрената инфлация.
                          То аз 1994 имах 2000$. Сега със сигурност съм 10 пъти по-богат, ама 1994 завърших и съм работил 19 години.
                          Като тръгнеш от ниска база,няма как да не го докараш с процентите или пътите. Дай го в долари и сам си прецени.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                            Човек предполага, Господ разполага, но поне ако съм фитка , тия след мен да надграждат.
                            ================================================== =============================
                            На капиталЪТ му трябват двама души - единият да го събере, а следващият след него да му е.е найката.
                            Иначе всичко досега да се е събрало в няколко човека.
                            А ти си блъскай, блъскай си! То и аз като теб, ама и мен същото ме чака.
                            Тук си много прав, историята знае много такива случаи, но аз не съм тръгнал от 0 благодарение на моите предци, тоест засега 3 поколения създаваме, ама четвъртото може да разсипе всичко с един замах. За това трябва финансово обучение още от ранно детство......

                            Коментар


                            • Човек предполага, Господ разполага, но поне ако съм фитка , тия след мен да надграждат.
                              ================================================== =============================
                              На капиталЪТ му трябват двама души - единият да го събере, а следващият след него да му е.е найката.
                              Иначе всичко досега да се е събрало в няколко човека.
                              А ти си блъскай, блъскай си! То и аз като теб, ама и мен същото ме чака.
                              Партия была, есть и будет есть!

                              Коментар


                              • Жалко, Министерството на здравеопазването няма достатъчно средства да финансира лечението на драгомир радев, който е психично болния пенсиониран мильо от Радомир...

                                Last edited by Inform; 23.06.2013, 08:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X