IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ползвам Excel

    =fv(0,75%/52;52;1;1000) в единия случай, което дава почти 1060лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
      Питам заради друго. При седмичен влог лихвата е 0.75% годишно, което прави увеличение от почти 6% в края на годината, докато годишния влог е с лихва от около 3.5%. Аз ли греша някъде?
      Определено ти грешиш. Посмятай отново

      Коментар


      • Браво на сеДянков. ШЪ ни опраЙ

        10:49. България. Външнотърговският дефицит нарастна до 9.2 млрд. лв., което е с 3.0 млрд. лв. повече от преди година. По правило, дефицитът по търговското салдо се финансира или чрез чуждестранни инвестиции или чрез нов дълг. Какви са възможностите и има ли въобще такива ?
        Големият експерт отново се осра! Първото осиране беше ,че за 3 месеца намали ръста на БВП от 1.2% на 0,5%. Това беше първият сигнал, че от БСП и компания започнаха яко да крадат, от митници и Бюджет.
        Сега този е вторият.
        Ха честито!
        Last edited by 4ono; 17.09.2013, 14:44.

        Коментар


        • Питам заради друго. При седмичен влог лихвата е 0.75% годишно, което прави увеличение от почти 6% в края на годината, докато годишния влог е с лихва от около 3.5%. Аз ли греша някъде?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
            Господа, ако вложа пари в банка на седмичен влог, колко са периодите на олихвяване за календарна година? 52?
            … бягай далеч, ако е сума не подходяща да скатаваш в къщи, докато решиш какво да я правиш, си вземи касетка в банков трезор …

            Коментар


            • по-добре си купи сейф
              Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
              Господа, ако вложа пари в банка на седмичен влог, колко са периодите на олихвяване за календарна година? 52?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
                Господа, ако вложа пари в банка на седмичен влог, колко са периодите на олихвяване за календарна година? 52?
                Нещо си сбъркал май форумо драги.
                Туканка малко антидепозитарно сме настроени.

                Коментар


                • Господа, ако вложа пари в банка на седмичен влог, колко са периодите на олихвяване за календарна година? 52?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    баси и за това ли успяхте да се дърлите.
                    Къщата е в Огняново го язовира, на 33км от апартаментите и 33км от работата.
                    Мали колко работа ме чака - надявам се 60-70к лв да ми стигнат да може да се спи с нормални удобства, не да стане перфекна
                    Да си я ползвате със здраве! Сега ще видиш как придобиването на такова значимо нещо като собсвена къща ще завладее изцяло мислите ти за ремонти, подобрения, облагородяване и какво безценно наслаждение ще получаваш с всяка промяна!
                    Това усещане жалките наематели никога не ще го имат за съжаление.

                    Коментар


                    • баси и за това ли успяхте да се дърлите.
                      Къщата е в Огняново го язовира, на 33км от апартаментите и 33км от работата.
                      Мали колко работа ме чака - надявам се 60-70к лв да ми стигнат да може да се спи с нормални удобства, не да стане перфекна
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                        Виж детайлите,Пинокио.Къща къща,хаус не бункер или бокс за мързеливи двукраки прасенца.

                        Учи се Пинокио,учи се!

                        Ти нещо се опитваш да ми съобщиш ли? Аз имам много къщи и в София и в праванса. Първата ми е от 1984г., последната от 2002г. Непрекъснато ремонтирам по тях нещо. Сега ще ходя да блъскам с горелката една хидрозизолация на кота нула за да зария после един английски двор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Честито!
                          В кой регион е, ако не е тайна?
                          Виж детайлите,Пинокио.Къща къща,хаус не бункер или бокс за мързеливи двукраки прасенца.

                          Учи се Пинокио,учи се!

                          Коментар


                          • Депозити на домакинствата в Германия в нейната банкова система:
                            1)
                            - в края на 2012г. бяха 1,670.9 милиарда евро
                            2)
                            - в края на юли 2013г. бяха 1,703.5 милиарда евро или над 1.7 ТРИЛИОНА евро
                            Тоест за 7 месеца има повишение от над 32 МИЛИАРДА евро.


                            Честито!





                            http://www.bundesbank.de/Navigation/...databases.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              Аз вече я предизвестих.
                              Капарирах къща - и другата седмица - нема КЕШ - само ядове с ремонти.
                              Честито!
                              В кой регион е, ако не е тайна?

                              Коментар


                              • Аз вече я предизвестих.
                                Капарирах къща - и другата седмица - нема КЕШ - само ядове с ремонти.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X