IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    коя и за къв период . да не само за 1 година
    Не, за трета поредна. Очаквам четвъртата да ми покрие цялата инвестиция. Защо да те отварям коя? Нали си играч, уцели сам доходната такава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      5% според твоите простори. Само една дивидентна акция ми носи средна годишна доходност 36%. Сакаш ли бас пак?
      имах предвид имотите. а акциите са друга бира тая година +36 другата година -36

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        лошо е да земаш кредит на 8% гпр и да правиш доход 5%. да беше купил и прдал веднага бих те признал за играч . а то и без кредит да купиш като ше се изплаща 20 години баси далаверата. аз съм уцелил кога да купя и кога да продам ако не го безх дал тоя 2007 година сега за 20к тряваше да го дам. и наемател я има я нема
        Тъпото е, че ти се простираш единствено върху НИ, но не знаеш, че привлечения ресурс инвестирам в акции...там доходността превишава в пъти твоите представи за смехотворната влогарска интервенция..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          5% според твоите простори. Само една дивидентна акция ми носи средна годишна доходност 36%. Сакаш ли бас пак?
          коя и за къв период . да не само за 1 година

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            лошо е да земаш кредит на 8% гпр и да правиш доход 5%
            5% според твоите простори. Само една дивидентна акция ми носи средна годишна доходност 36%. Сакаш ли бас пак?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
              Нали според теб беше лошо да имаш НИ Противоречиш си бадева.
              лошо е да земаш кредит на 8% гпр и да правиш доход 5%. да беше купил и продал веднага бих те признал за играч . а то и без кредит да купиш като ше се изплаща 20 години баси далаверата. аз съм уцелил кога да купя и кога да продам ако не го бях дал тоя 2007 година сега за 20к тряваше да го дам. и наемател я има я нема
              Last edited by nradev; 24.03.2015, 02:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                Ами да си взел, щеше да имаш много по-голям или повече.
                не съм зел защото не ми е трябвал те изгодните складове не се прескачат
                Last edited by nradev; 24.03.2015, 04:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                  ами нали си фен на имотите да ти се похваля и аз. купих един склад за 20к преди 11 години . наем 350 , мога веднага да го шитна за 30к наемателя се натиска да го купи. я сметни колко е доходността. и не съм земал кредит. скоро от актив ше стане пасив затова мисля да му го продам
                  Нали според теб беше лошо да имаш НИ Противоречиш си бадева.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Ами да си взел, щеше да имаш много по-голям или повече.
                    тоя хич не е малък 160кв.м зех и още един за 12 к и го продадох през добрата 2007 година за 72к. я пак сметни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      ами нали си фен на имотите да ти се похваля и аз. купих един склад за 20к преди 11 години . наем 350 , мога веднага да го шитна за 30к наемателя се натиска да го купи. я сметни колко е доходността. и не съм земал кредит. скрор от актив ше стане пасив затова мисля да му го продам
                      Ами да си взел, щеше да имаш много по-голям или повече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        Кои са твоите?
                        ами нали си фен на имотите да ти се похваля и аз. купих един склад за 20к преди 11 години . наем 350 , мога веднага да го шитна за 30к наемателя се натиска да го купи. я сметни колко е доходността. и не съм земал кредит. скоро от актив ше стане пасив затова мисля да му го продам
                        Last edited by nradev; 24.03.2015, 02:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          кво значи да ми утичат парите за кво са ми . детето го изучих и жилище без кредит имам
                          С това ли се гордееш? Имам 4 жилища без незизплетен кредит и детето съм го изучил да вземе кредит за още 4!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                            ама в абсолютна стойност моите инвестиции носят повече
                            Кои са твоите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                              Затова ти утичат парите. Малък процент доходност, голяма показност. Класика.
                              кво значи да ми утичат парите за кво са ми . детето го изучих и жилище без кредит имам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                                Затова ти утичат парите. Малък процент доходност, голяма показност. Класика.
                                ама в абсолютна стойност моите инвестиции носят повече

                                Коментар

                                Working...
                                X