IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Въпрос - какво е инвеститор

    Отговор- Провалил се спекулант

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      Това ти ли си го писал или аз?


      Д ми се хвалиш с 37лв. на година на всеки вложени 1000, ти наистина трябва да не си много наред с главата.
      казах че моя доход е 1000 не че съм инвестирал 1000. а ти си велик инвестор с твоите 4к. то да седне да се занимава човек требе да има поне 100к иначе си е губене на време.ако правиш 15% на година което е оптимистично това е 600 на година или 50 кинта на месец голем доход баси. колкото за 5 бутилки пещерска.
      Last edited by nradev; 24.03.2015, 11:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
        Инвестиция е за тези след мен. Ако нямаш такива, действително не е инвестиция.
        То хубаво, но не и при наличието на по-съвременни, по-секси и по-доходоносни продукти.
        На своите клиенти аз не предлагам прости застраховки, защото не искам да живея с чувството за вина, че съм ги измамил, защото аз съм немошшшшшшеник.

        И вие тука двамата - цяла нощ бльъ-бльъ-бльъ-бльъ - баси.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
          тоя пост съм го пропуснал смех голем,научи се първо на елеметарна аритметика после ми се прави на инвеститор.като не можеш да смяташ проценти как ги смяташ тия анюитетни фактори баси
          Това ти ли си го писал или аз?

          Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
          36% на 1000 лева са 360 на година и не всяка година. а моите 3.7 са към 1000 и то без риск .не че ше забогатея ама е повече като абсолютна стоиност.казах ти че доходите ми са от труд а не от инвестиции
          Д ми се хвалиш с 37лв. на година на всеки вложени 1000, ти наистина трябва да не си много наред с главата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
            Значи 3,7 , ако са на 1000, ти печелиш три лева и седемдесет стотинки на хиляда вложени лева, това ли ми казваш?
            тоя пост съм го пропуснал смех голем,научи се първо на елеметарна аритметика после ми се прави на инвеститор.като не можеш да смяташ проценти как ги смяташ тия анюитетни фактори баси

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
              Тъпото е, че ти се простираш единствено върху НИ, но не знаеш, че привлечения ресурс инвестирам в акции...там доходността превишава в пъти твоите представи за смехотворната влогарска интервенция..
              доходността в дългосрочен план е 10-12% . ама като си с малък капитал и то назаем си е нищо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният landlord
                Само не ми казвай, че и ти си гастарбайтер мечтаещ за ниски цени на НИ в БГ. Ще ме разочароваш много или по-скоро развеселиш.
                само гастарбайтерите ли говорят английски според теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният landlord
                  Само не ми казвай, че и ти си гастарбайтер мечтаещ за ниски цени на НИ в БГ. Ще ме разочароваш много или по-скоро развеселиш.
                  не мечтая за никакви цени нищо няма да купувам. имам си
                  Last edited by nradev; 24.03.2015, 03:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Не, за трета поредна. Очаквам четвъртата да ми покрие цялата инвестиция. Защо да те отварям коя? Нали си играч, уцели сам доходната такава.
                    при акциите си спечелил когато си кеширал така че не си ги сметай тия печалби може за 1 ден да падне карастрофически
                    Last edited by nradev; 24.03.2015, 03:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      от 2002 до сега имотите са поскъпнали 2.5-до 3 пъти само твоите 9.6 пъти баси ти се некъв магиосник
                      Не беше ли магьосник? Първо условие да печелиш според мен е да си грамотен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        36% на 1000 лева са 360 на година и не всяка година. а моите 3.7 са към 1000 и то без риск не че ше забогатея ама е повече като абсолютна стоиност.казах ти че доходите ми са от труд а не от инвестиции
                        Значи 3,7 , ако са на 1000, ти печелиш тридесет и седем лева стотинки на хиляда вложени лева, това ли ми казваш?
                        Last edited by Бедният landlord; 24.03.2015, 09:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                          ОК Имоти. Имотите ми донесоха капиталова доходност от 860% от 2002-ра година насам. Това добре ли е? Само едно старо къще с предписание за събаряне ми донесе доходност от около 42000лв. за 8 години , без да съм го отдавал през последните 5.
                          от 2002 до сега имотите са поскъпнали 2.5-до 3 пъти само твоите 9.6 пъти баси ти се некъв магиосник

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            Не, за трета поредна. Очаквам четвъртата да ми покрие цялата инвестиция. Защо да те отварям коя? Нали си играч, уцели сам доходната такава.
                            не мога да уцеля защото няма такава на бфб . не само на бфб а и на друга борса
                            Last edited by nradev; 24.03.2015, 03:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                              Тъпото е, че ти се простираш единствено върху НИ, но не знаеш, че привлечения ресурс инвестирам в акции...там доходността превишава в пъти твоите представи за смехотворната влогарска интервенция..
                              36% на 1000 лева са 360 на година и не всяка година. а моите 3.7 са към 1000 и то без риск .не че ше забогатея ама е повече като абсолютна стоиност.казах ти че доходите ми са от труд а не от инвестиции
                              Last edited by nradev; 24.03.2015, 03:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                имах предвид имотите. а акциите са друга бира тая година +36 другата година -36
                                ОК Имоти. Имотите ми донесоха капиталова доходност от 860% от 2002-ра година насам. Това добре ли е? Само едно старо къще с предписание за събаряне ми донесе доходност от около 42000лв. за 8 години , без да съм го отдавал през последните 5.

                                Коментар

                                Working...
                                X