IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    а ти си почти равен на Бъфет с твоите 10к инвестиции
    Подминавам го, щото е плод единствено на завист..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
      никога не съм се правил на инвеститор изкарвам си парите с труд и пия Гленфидих а не пещерска
      Затова ти утичат парите. Малък процент доходност, голяма показност. Класика.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
        "ТИ СИ ГОЛЯМ ИНВЕСТИТОР"
        а ти си почти равен на Бъфет с твоите 10к инвестиции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          "ТИ СИ ГОЛЯМ ИНВЕСТИТОР"
          по добре 3,7 плюс отколкото 6,8 минус

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
            "ТИ СИ ГОЛЯМ ИНВЕСТИТОР"
            никога не съм се правил на инвеститор изкарвам си парите с труд и пия Гленфидих а не пещерска

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
              3,7%
              "ТИ СИ ГОЛЯМ ИНВЕСТИТОР"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                имам сканиран нот.акт даже с лични данни че НДК го купих вчера
                Профанизирането не е диалогична форма....губиш ме като събеседник. SO SORRY!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният landlord
                  Големи ли? Нека позная колко големи..
                  3,7%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Ами ти предложи как? Лична среща , сканиран договор, без лични данни. Както те устройва..
                    имам сканиран нот.акт даже с лични данни че НДК го купих вчера

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      и как ше докажеш
                      Ами ти предложи как? Лична среща , сканиран договор, без лични данни. Както те устройва..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният landlord
                        Добре, благодаря за мнението, но това не избягва факта, че потребителския ми е 6,8 плюс надбавка от 0,1 Харесва ли ти а? Знам, че на клошари такива не отпускат, няма нужда да ми го казваш..
                        и как ше докажеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                          Ами басче, пак, но ти много бягаш от тях, разбираемо. Губил си не веднъж....

                          ПП. И не е ипотечен, потребителски е както писах, но не внимаваш затова губиш....
                          е да кажем че си прав. зашо държиш депозит на 3% а плашап кредит на 6.8%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                            смех. Лорде ти не познаваш числата бре то на 6,8 ипотечен няма да ти дадат. тожа 6,8 от баката ли ти го казаха или сам си го сметна. един мой приятел банкер каза -не ги гледай рекламите ти аз кредит под 12% не съм дал
                            Ами басче, пак, но ти много бягаш от тях, разбираемо. Губил си не веднъж....

                            ПП. И не е ипотечен, потребителски е както писах, но не внимаваш затова губиш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                              Не знам за кредитите колко процента носят, но потребителския ми е на 6,8 съм го казвал нееднократно.....защо да погасявам, като мога привлечения ресурс да инвестирам
                              смех. Лорде ти не познаваш числата бре то на 6,8 ипотечен няма да ти дадат. това 6,8 от банката ли ти го казаха или сам си го сметна. един мой приятел банкер каза -не ги гледай рекламите ти аз кредит под 12% не съм дал. тука се тарикаати се навъдили едни други 2ма съфорумци се хвалят как на 3% били взели. тука все първоклаасни дръжници баси
                              Last edited by nradev; 24.03.2015, 03:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                а кредитите колко пенсии разход носят. и не разбрах като имаш потребителски на 15% лихва зашо не го погасиш ами държиш депозити на 3%
                                Не знам за кредитите колко процента носят, но потребителския ми е на 6,8 съм го казвал нееднократно.....защо да погасявам, като мога привлечения ресурс да инвестирам

                                Коментар

                                Working...
                                X