IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
    банката която ти е превела облагаемата лихва ... по принцип за всички доходи по декларация принципа на контрол е подобен
    Благодаря за отговора!А технически данъка може би ще се удържа директно при източника,щото иначе ще стане голям мармалад?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
      всички са изпедерастили само баи пешо е патрон , ми да вземем да излезем от ЕС ако искаш ..
      Пешо не е патрон, а нещо изпадна в нервен срив. Аз му обяснявам от две години, че влога не е никаква инвестиция, ама байчото се тупаше в гърдите, че е спестовник. Сега взе да обижда наляво, надясно заради прилагането на една нормална европейска практика. Вече ще се хвали с бурканбанк. Което ме сеща, че и други старци са си крили парите под дюшека, докато някой местен апаш /най-често ром/ не им счупи главите заради единия "пълнен дюшек".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
        И кой шъ мъ накара да си призная какви кинти имам у бамката и к"ви лихви земам за тях,че нещо не се сещам?!
        банката която ти е превела облагаемата лихва ... по принцип за всички доходи по декларация принципа на контрол е подобен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
          И кой шъ мъ накара да си призная какви кинти имам у бамката и к"ви лихви земам за тях,че нещо не се сещам?!
          Като отидеш да си изтеглиш лихвичката ще видиш. Ти ще напишеш разписка за 100 лв., но ще получиш 90.
          Тъпото е, че ще падне яко писане на декларации за облагане на доходите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Те в ЕС са и изпедерастели ти прилагаш ли го?И като ще гледаме какво е в ЕС защо не погледнем какви са заплатите?Малоумен си ти щото явно нямаш и пукната стотинка.От мен цървули.И стотинка няма да дам за лентяй и мизерници и тиквочи.

            всички са изпедерастили само баи пешо е патрон , ми да вземем да излезем от ЕС ако искаш ..

            Коментар


            • И кой шъ мъ накара да си призная какви кинти имам у бамката и к"ви лихви земам за тях,че нещо не се сещам?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                Със сигурност и ти си доста малоумен и само знаеш да плюеш , докато се 4удиш какво да правиш про4ети пове4е за данука и ще разбереш дали за банковите карти трябва деклараця а и ще видиш 4е вси4ки в ЕС го прилагат
                Те в ЕС са и изпедерастели ти прилагаш ли го?И като ще гледаме какво е в ЕС защо не погледнем какви са заплатите?Малоумен си ти щото явно нямаш и пукната стотинка.От мен цървули.И стотинка няма да дам за лентяй и мизерници и тиквочи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                  О, да. Да ги изгуби там на куп
                  Няма къде да се вложат парите. Няма мърдане, затова парите ще се обложат и ще продължават да стоят в банките.
                  А ти мислиш че 10% е краят. Това е само началото...
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                    О, да. Да ги изгуби там на куп
                    Няма къде да се вложат парите. Няма мърдане, затова парите ще се обложат и ще продължават да стоят в банките.
                    Не позна.Аз моите ще ги вложа в буркани или под дюшека.А може да ги похарча в Турция Германия Италия.Досега съм бил коректен с държавата.Нямам и ден болнични слава на Господа.Въведат ли тази простотия край с осигуряването на максимален доход.И започвам с болничните колкото може до дупка.Ето така милиционерите ще ме принудят да стана циганин.Нямам никакво желание да работя и пестя за да има Тиквоча пари да се тупа в гърдите че плащал това и онова и строел магистрали..Да плаща с неговите пари или да тегли кредтити от Цветелинината банка.

                    Коментар


                    • Колкото и да му се иска на Борисов да остане в историята с построените магистрали, това няма да стане. Борисов ще остане в историята с новия данък върху лихвите, ако все пак го въведат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Умнико колкото и да злорадстваш това няма да повиши цените на копторите ти.Ще има и неприятности за теб.Имаш ли банкова карта?Да не се окаже после че си получил 10 кинта лихва и трябва да подаваш данъчна декларация.Никога не съм се съмнявал че това определено е най малоумното правителство управлявало страната през моя живот.А Дянков какво да го коментирам надявам се да го пребият някъде щом излезе на улицата.ГЕРБ са пътници.Ще отидат там откъдето дойдоха заедно с милиционера -свинар
                        Със сигурност и ти само знаеш да плюеш , докато се чудиш какво да правиш прочети повече за данъка и ще разбереш дали за банковите карти трябва декларация а и ще видиш че всички в ЕС го прилагат
                        Last edited by p_trade; 10.10.2012, 15:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Парите може да са от всичко, но и ти бъркаш двата щата, говорим за парите - прим.
                          Евалла на Дянков, най-после достигна да идеята, че парите на влог с нищо не допринасят за българската икономика. Сега е време тези които не си купуват дори нови панталони, а ходят с кръпките само и само да заделят всеки спестен грош, да ги извадят и да ги вложат в нещо смислено , като имоти, акции, бизнес.............
                          О, да. Да ги изгуби там на куп
                          Няма къде да се вложат парите. Няма мърдане, затова парите ще се обложат и ще продължават да стоят в банките.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Крайно време беше и ние да въведем такава мярка! Не може единствената ти инвестиция да бъде като на баба и дядо от село в зелената книжка на ДСК. Освен това ми е чудно защо се излагат видни икономисти като Иван Нейков примерно, като казва, че два пъти се бил облагал дохода. Облага се лихвата, тя е дохода който досега не се е облагал.
                            Умнико колкото и да злорадстваш това няма да повиши цените на копторите ти.Ще има и неприятности за теб.Имаш ли банкова карта?Да не се окаже после че си получил 10 кинта лихва и трябва да подаваш данъчна декларация.Никога не съм се съмнявал че това определено е най малоумното правителство управлявало страната през моя живот.А Дянков какво да го коментирам надявам се да го пребият някъде щом излезе на улицата.ГЕРБ са пътници.Ще отидат там откъдето дойдоха заедно с милиционера -свинар

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              Добре де, а стинките в банката изкопани ли са или са паднали от небето? Не са ли резултат от трудова дейност, наем, има ли доход за физическото лице, който да не е обложен по закон?
                              Парите може да са от всичко, но и ти бъркаш двата щата, говорим за парите - прим.
                              Евалла на Дянков, най-после достигна да идеята, че парите на влог с нищо не допринасят за българската икономика. Сега е време тези които не си купуват дори нови панталони, а ходят с кръпките само и само да заделят всеки спестен грош, да ги извадят и да ги вложат в нещо смислено , като имоти, акции, бизнес.............

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Крайно време беше и ние да въведем такава мярка! Не може единствената ти инвестиция да бъде като на баба и дядо от село в зелената книжка на ДСК. Освен това ми е чудно защо се излагат видни икономисти като Иван Нейков примерно, като казва, че два пъти се бил облагал дохода. Облага се лихвата, тя е дохода който досега не се е облагал.
                                Добре де, а стинките в банката изкопани ли са или са паднали от небето? Не са ли резултат от трудова дейност, наем, има ли доход за физическото лице, който да не е обложен по закон?
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X