IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Не се тревожи, аз си плащам гивизилъците...
    Па готов ли си за бас?
    Бе, че съм готов, готов съм ...
    Ама по-скоро съм съгласен с теб...
    Избори идат.. Свети Бойко в последният момент ще спаси народа от финансовия сатрап Дянка ...
    От мен няма бас ..
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
      Правителството много у лЕво взе да го играе.
      По принцип не е проблем, че се облагат получените лихви, тъй като и те се явяват вид доход, както всички останали, но при това положение е задължително и платените такива да се приспадат като разход намаляващ данъчната основа.
      +1
      Отделно трябва да отпадне данък дивидент, понеже реалната ставка след плащането на данък печалба отива на 14,5%... а нали Герберите ще изравняват ставките на 10%? поне така разправят..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Айде бе, не думай! И що тогава доходите получени от търговията на бфб-то не се облагат?
        Ахаааа ...
        Ша си додем на думата ..
        Друг е въпроса на падащ пъзар без къси как се пичели
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          За този срок...ще го има или не?
          Този срок е прекалено кратък. Най вероятно ще го приемат до края на годината, но срокът за влизането му в действие ще е след изборите, зада бъде натоварено следващото правителство с помията.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
            По принцип не е проблем, че се облагат получените лихви, тъй като и те се явяват вид доход, както всички останали
            Айде бе, не думай! И що тогава доходите получени от търговията на бфб-то не се облагат?
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Това срок за приемане на такъв закон ли е или срок в който законът ще влезе в сила, тоест депозитите през Януари 2013 вече ще са обложени с данъка?


              Такова е предложението....на Дянков....

              За този срок...ще го има или не?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                За срока за който е обявен - 01.01.2013
                Това срок за приемане на такъв закон ли е или срок в който законът ще влезе в сила, тоест депозитите през Януари 2013 вече ще са обложени с данъка?
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Правителството много у лЕво взе да го играе.
                  По принцип не е проблем, че се облагат получените лихви, тъй като и те се явяват вид доход, както всички останали, но при това положение е задължително и платените такива да се приспадат като разход намаляващ данъчната основа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Ми ако се завържа с тебе на баз, кък да те диря после за бирито ???
                    Не се тревожи, аз си плащам гивизилъците...
                    Па готов ли си за бас?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Околе СФ, що?
                      Ми ако се завържа с тебе на баз, кък да те диря после за бирито ???
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Софеянче ле си ?
                        Околе СФ, що?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                          Уауууууу,

                          глас в пустиня.....

                          иначе много смели..... ама когато стане дума да се защитава идеята материално....никви ви няма.....

                          Очаквам включване да 5 минути....
                          Софеянче ле си ?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            За какъв срок говорим? Щото аз съм сигурен че ще има всякакви данъци върху всичко откъдето може да се изчегъртат някакви пари с всевъзможни причудливи имена и всичко е само и единствено въпрос на време!
                            За срока за който е обявен - 01.01.2013

                            Коментар


                            • Уауууууу,

                              глас в пустиня.....

                              иначе много смели..... ама когато стане дума да се защитава идеята материално....никви ви няма.....

                              Очаквам включване да 5 минути....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Аз залагам една каса стела или един чичо Джак 1Л за това, че няма да приемат данък депозит.
                                За какъв срок говорим? Щото аз съм сигурен че ще има всякакви данъци върху всичко откъдето може да се изчегъртат някакви пари с всевъзможни причудливи имена и всичко е само и единствено въпрос на време!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X