IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо
    .....
    Не посочи какво си произвел днес и за кого.
    Last edited by X_Y; 11.10.2012, 17:44.

    Коментар


    • А, сетих се време е за малко поезия. Оставете скандалите. Нека видим дълбочината на чувствата, неподправената искреност и нейстовото намерение да се приведе желанието в действие в следващия ред.---- Оня с шкурката да лапа чурката...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо
        Глупако аз съм роден и учил в София.Не съм решил не съм се върнал.Комплекси на тема София страната нямам.Комплекси имаш ти щото нищо не умееш и си злобен милиционер.Синът ми учи в Германия щото има акъл за разлика от теб.И ще направя всичко възможно да остане там.Щото тук ще останете дребни прости и злобни милиционери цигани и пенсионери.

        +1

        Коментар


        • На времето една позната обичаше да казва:
          " То момчето не е виновно, то акъла му толкова"...
          Та така и с другаря старшинка
          Иначе...нищо лично....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
            Аз съм изшкурил една стая между 11 и 13 ч. , след което я минах повторно с фина шпакловка. Утре предстои повторна шкурка и боядисване. Поставяне на контакти, ключове за лампи и мебели.
            И толкова много глупости написа във форума през това време. Сигурно с едната ръка щракаш на клавиатурата а с другата шпакловаш, шкуриш и боядисваш... Ах на батко таланта неземен...

            А, и да те предупредя. Редът е груба шпакловка, фина шпакловка, шкурене и боядисване. Малко си се объркал със шкуренето преди фината шпакловка щото така или иначе пак ще трябва да го шкуриш преди боядисването!
            Last edited by Forex Master; 11.10.2012, 16:01.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо
              Другарю старшина ти какъв бизнес имаш и какво произвеждаш?Преди да злорадстваш на успеха на други хора погледни себе си.Една машина за лайна която с нищо не е полезна.И понеже си безпаметно неграмотен реши да се издържаш от наеми и борси щото заплатката в милицията е жалка.Каква файда има от теб държавата?Ти си просто още един седнал на софрата но не донесъл нищо.
              Бате Пешо, прав си но само наполовина, на него разчита химическата индустрия и производителите на алкохол.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Ти ме подсещаш за едно Импе, що не вземат да го направят прогресивен. Примерно:
                Общ сбор на влогове на физически лица до 5000лв.- 10%
                Общ сбор на влогове на физически лица до 20000лв.- 15%
                Общ сбор на влогове на физически лица до 50000лв.- 25%
                Общ сбор на влогове на физически лица до 100000лв.- 30%
                Общ сбор на влогове на физически лица до 1 000 000лв.- 35%
                Общ сбор на влогове на физически лица над 1 000 000лв.- 45%

                На фирми същата таблица с 5% завишена и така. Имаме нужда от реална икономика, а не парите на депозит като баба и дядо със зелената книжка на банка ДСК.
                Чудесна таблица си измислил, която може да се приложи за облагане на доходите, придобити през данъчната година от продажба или замяна на жилище.

                В София например са продадени 7,909 жилища през първото полугодие на 2012г.

                Все пак са необходими средства за увеличаване на пенсиите.



                http://lex.bg/laws/ldoc/2135538631

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Надявай се. Това упражнение е безплатно.

                  Само като зачета мненията в темата и видя как всички пишман инвеститори в акциЙ на бфб-то, всички пишман инвеститори в НИ и прочие профи трошачи на чужди пари злобеят и ненавиждат хората с влогове, веднага на човек му става ясно кой е спечелил и кой е изгубил откакто кризата започна през 2008 г.
                  Форката аз имах акции от Капман макс.И тук в този форум прочетох през август ако се не лъжа 2008 че Васко черепа си продал акциите.Реших че щом черепа го е направил трябва и аз да го направя все пак не е кой да е.Обаче имах работа и чак в началото на октомври продадох.Просто така се случи.Тогава ако се не лъжа цените бяха 43-44 кинта.Всички ми се смееха.Буквално от следващия ден започна срива.От тогава съм на влог.Докарвал съм си средно към 9% за следващите 4 години.И съм доволен.Мислех да си купя още земя и комбайн но се отказах.Ако народа сложи малоумната милицията на власт още 4г. ще си оставя само 50кокошки и 4 овце.Всичко друго ще ликвидирам.Земята ще дам за 50 кинта рента и дотук.Двама работници ще пратя при Дянков той да им плаща.Нямам нерви да идържа тези идиоти още 4 години.Синковеца като завърши може и да си вземем сбогом с България.Притесняваме само че не знам немски и ще трябва да се оправям с английски в Германия.От лятото лихвите спаднаха но все още е добре.По време на криза 7,75% не е малко.Освен това аз не съм финансист и нямам време да следя постоянно какво става.А тези дето злобеят ще си останат със злобата.Толко са жалки че няма какво да коментирам.Времето ще покаже кой бил по умен.Имот няма да си купя защото си е чиста загуба.
                  Last edited by Бате Пешо; 11.10.2012, 15:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Ами аз какво съм написал бе? Написал съм че и тако и вако все е законова промяна. Пак не внимаваш като четеш. А четеш ли изобщо?
                    за разлика от теб, асс-търе, аз си чета кой какво пише, а ти осмисляш ли? Ето какво си написал:
                    Първоначално изпратено от Forex Master
                    Дали ще е нов закон или ще е поправка в действащ закон, е все тая. Все е законова промяна!
                    а ето какво съм написал аз
                    Първоначално изпратено от Грую Груев
                    aма той бюджета се приема със закон бе, форка, така или иначе ще се гласува, а в него спокойно могат да запишат в преходните и заключителните, че в еди кой си закон се променя и един коя си алинея. Пък и бюджета се гласува ънблок, така че или отпада целия или го при(по)емат пак целия, стига изобщо законопроекта да стигне в такъв вид до парламента
                    т.е. превеждам за позаспалите, като теб, ти казваш, че трябва да се прави нов закон или поправка в стар, а аз ти казвам, че така или иначе бюджета се приема със закон, при това ънблок, така че няма да им струва никакво допълнително услие, за да го направят. даже можеше съвсем тайно да го сторят, но явно идеята е просто да се вдигне пушилка, а не да се приема. Със здраве и спри хапчетата - злобата ще те убие един ден
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      в него спокойно могат да запишат в преходните и заключителните, че в еди кой си закон се променя и един коя си алинея.
                      Ами аз какво съм написал бе? Написал съм че и тако и вако все е законова промяна. Пак не внимаваш като четеш. А четеш ли изобщо? Да не страдаш от Attention deficit hyperactivity disorder?

                      Attention deficit-hyperactivity disorder (ADHD) is a mental or neurobehavioral disorder characterized by either significant difficulties of inattention or hyperactivity and impulsiveness or a combination of the two.

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Attenti...ivity_disorder
                      Last edited by Amsterdamm; 11.10.2012, 15:06.
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                        Малко драматизираш. Данъкът лесно може да се събира при източника с не голям разход за банките и точно това ще направят, ако не се откажат от данъка избщо.
                        Всякакви приказки за "дестабилизиране на икономиката", "наказание за спестителите" и тем подобни са просто чесане на езици от хора, които много добре разбират, че такъв данък трябваше да се въведе още преди десетина години.
                        Ще поживеем, ще видим Досега от министерството на финансите не са познали за последиците от мерките на нито една от мерките които са взели последните години, а аз да.. Така, че времето ще покаже.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Малко драматизираш. Данъкът лесно може да се събира при източника с не голям разход за банките и точно това ще направят, ако не се откажат от данъка избщо.
                          Всякакви приказки за "дестабилизиране на икономиката", "наказание за спестителите" и тем подобни са просто чесане на езици от хора, които много добре разбират, че такъв данък трябваше да се въведе още преди десетина години.

                          Коментар



                          • Данък върху лихвите в България и последиците от него http://borsi.blog.bg/novini/2012/10/...t-nego.1008399
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Дали ще е нов закон или ще е поправка в действащ закон, е все тая. Все е законова промяна!
                              aма той бюджета се приема със закон бе, форка, така или иначе ще се гласува, а в него спокойно могат да запишат в преходните и заключителните, че в еди кой си закон се променя и един коя си алинея. Пък и бюджета се гласува ънблок, така че или отпада целия или го при(по)емат пак целия, стига изобщо законопроекта да стигне в такъв вид до парламента
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                                Понеже все още няма доходи, а само разходи
                                Бфб-то е нулева игра. Твоите разходи за някой друг са доходи!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X