IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Татовото, бъркаш тактиката с непукизма... Керванът се е запътил пряко към бездната! Следващото правителство ще наследи остъргана до голо хазна с огромни задължения... Когато новото правителство дойде на власт, Борисов ще го търсят чрез Интерпол за незаконни операции с бюджетни пари!
    Мастъре, кажи моля те с какво се занимаваш, не очаквам разбира се конкретика, а просто бранш, длъжност и т.н. Не казвай, моля те, че няма значение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
      Бодигарду добре съм го научил на тактиката "Кучетата си лаят а керванът си върви "
      Татовото, бъркаш тактиката с непукизма... Керванът се е запътил пряко към бездната! Следващото правителство ще наследи остъргана до голо хазна с огромни задължения... Когато новото правителство дойде на власт, Борисов ще го търсят чрез Интерпол за незаконни операции с бюджетни пари!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
        Но трябва да има съпоставимост, т.е. разходите за лихви, също трябва да бъдат приспадани при определяне на данъчната основа...
        Е ти нищо не каза... На бюджета трябват пари. Ако се намалят данъците събирани от камилчетата теглили кредити, то държавата ще фалира след 2 месеца.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Бодигарду добре съм го научил на тактиката "Кучетата си лаят а керванът си върви " Познайте кои са кучетата ?
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            След фината шпакловка, остава твърде малко за шкурене.
            Именно. Само че това което си написал е, че след грубата шпакловка шкуркаш и утре ще нанесеш фината шпакловка. Естествено че утре след фината шпакловка пак ще шкуркаш... Къв е смисъла от днешното шкуркане?
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Не съм се объркал. Грубата шпакловка с гипсово лепило оставя много по-големи разлики в релефа от фината готова шпакловка "артестук", която ползвам. След фината шпакловка, остава твърде малко за шкурене. Преди нанасянето на латекса постигам задоволителна гладкост. Все пак това сигурно ми е 30-тата стая която ремонтирам.
              Наемателите също са доволни изглежда от гледката, щом за неремонтирана стая трудно вадят и 80лв. докато на ремонтирана с лекота 100. Явно българина се впечатлява от освеженото, без да е лукс.
              С този нов данък който се очертава, предпочитам да не държа повече от 5000лв. на влог, а да ги влагам в строителни материали и ремонтни дейности. Пак създавам някакъв икономически микроцикъл. Потребление+продажби+рентване, вкарване в ново потребление.
              LANDLORD - много умно дете си ти!!! Подкрепям напълно идеята за 10% данък върху лихвите, това трябваше да стане много, ама много отдавна... не се дразни на комунистите, те са си такива, ако на тях им беше хрумнало това най - малко зло, отколкото други алтернативни данъци, щяха да го определят като чудо!!! Но трябва да има съпоставимост, т.е. разходите за лихви, също трябва да бъдат приспадани при определяне на данъчната основа... плюсовете са много повече отколкото минусите по този данък...
              БРАВО НА ДЯНКОВ!!!! ПРОСТО НЯМА ГРЕШЕН ХОД!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                И толкова много глупости написа във форума през това време. Сигурно с едната ръка щракаш на клавиатурата а с другата шпакловаш, шкуриш и боядисваш... Ах на батко таланта неземен...

                А, и да те предупредя. Редът е груба шпакловка, фина шпакловка, шкурене и боядисване. Малко си се объркал със шкуренето преди фината шпакловка щото така или иначе пак ще трябва да го шкуриш преди боядисването!
                Не съм се объркал. Грубата шпакловка с гипсово лепило оставя много по-големи разлики в релефа от фината готова шпакловка "артестук", която ползвам. След фината шпакловка, остава твърде малко за шкурене. Преди нанасянето на латекса постигам задоволителна гладкост. Все пак това сигурно ми е 30-тата стая която ремонтирам.
                Наемателите също са доволни изглежда от гледката, щом за неремонтирана стая трудно вадят и 80лв. докато на ремонтирана с лекота 100. Явно българина се впечатлява от освеженото, без да е лукс.
                С този нов данък който се очертава, предпочитам да не държа повече от 5000лв. на влог, а да ги влагам в строителни материали и ремонтни дейности. Пак създавам някакъв икономически микроцикъл. Потребление+продажби+рентване, вкарване в ново потребление.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                  В карйна сметка дори и да въведат данък лихва, аз не бих харчил парите, защото при покупката на стоко, ще ми ги обложат с 20% ддс и евентулано акцизи. А при данък лихва се получава около 0.3-0.4 %
                  така че не се палете толкова!
                  Aз имам виждане за друг % загуба, която може да се претърпи, но ще си го запазя засега.
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    ...
                    Я кат си учил икономика ми кажи като си теглил кредит това доход ли е и плати ли данъци върху него?И справедливо ли е да има необлагаеми доходи.
                    Last edited by X_Y; 11.10.2012, 17:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                      В карйна сметка дори и да въведат данък лихва, аз не бих харчил парите, защото при покупката на стоко, ще ми ги обложат с 20% ддс и евентулано акцизи. А при данък лихва се получава около 0.3-0.4 %
                      така че не се палете толкова!
                      Въпросът не е в сумата ...
                      Въпросът е принципен ...
                      Никой няма да обеднее кой знае колко от този данък ...
                      За да депозираш някаква сума, ти вече си платил данък... Сега пак ..
                      ... това е безсилие пред незнанието как да завъртиш икономиката, да увеличиш данъчната основа ...
                      Тъпо
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • В карйна сметка дори и да въведат данък лихва, аз не бих харчил парите, защото при покупката на стоко, ще ми ги обложат с 20% ддс и евентулано акцизи. А при данък лихва се получава около 0.3-0.4 %
                        така че не се палете толкова!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Прието. Аз изобщо не исках да влизам в пререкания с него, най-малкото с обиди. Но за него обидите са нещо което се радва да ползва, та след като му намекнах, че обижда от безсилие се принудих да вляза в тона му. Съжалявам! Лека вечер. Ще чакам с нетърпение да въведат новия данък.
                          Прието....

                          А за данъка има да чакаш.......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                            МОЛЯ, СМЕКЧЕТЕ ТОНА!
                            Прието. Аз изобщо не исках да влизам в пререкания с него, най-малкото с обиди. Но за него обидите са нещо което се радва да ползва, та след като му намекнах, че обижда от безсилие се принудих да вляза в тона му. Съжалявам! Лека вечер. Ще чакам с нетърпение да въведат новия данък.

                            Коментар


                            • Я вземете да вържете един бас - така ще успокоите духовете...

                              Коментар


                              • МОЛЯ, СМЕКЧЕТЕ ТОНА!

                                Коментар

                                Working...
                                X