IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сanned goods и призрака на хиперинфлацията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Нали затова е държавата.Веднага всичко ще бъде национализирано.Ще се въведе купонна система.А на следващото лято ще впрегна лорда и ще ора с него нивата.Тамън тогава селянин ще звучи гордо а не подигравателно и обидно както досега.Господ да ни е на помощ.Да му мислят гражданята.
    На държавата ли разчиташ?????
    Тц,тц,тц
    Да му мислят имащите, защото '' тяхно е царството небесно"

    А онзи ще се затворил в радомирската си колиба и ще се напикал от страх.

    Коментар


    • Преди един месец започна най-добрия период за фондовите пазари в европа за последните 100 години, вий сте започнали да приказвате за бягство на село. ще продължи поне 5 години. Който сега влиза в европейски акции има огромна вероятност след 5 години да има поне 5 пъти повече пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Имам соларна централа, село.
        Момче що не си гледаш ге ме о тата.Като загубиш връзка с мрежата твоя солар е паметник.Вземи се ограмоти и не пиши глупости

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Нали затова е държавата.Веднага всичко ще бъде национализирано.Ще се въведе купонна система.А на следващото лято ще впрегна лорда и ще ора с него нивата.Тамън тогава селянин ще звучи гордо а не подигравателно и обидно както досега.Господ да ни е на помощ.Да му мислят гражданята.
          Че то има ли "гражданин" без поне 1 останал наследствен имот на село, или пък такива които не са си осигурили нещо в близост до града подходящо за малко стопанство!? Е, тънкостите на земеделието и животновъдството и самият труд свързан с тях може и да са позабравени или тепърва да се наложи да се усвояват, но както се казва - неволята учи! Въпросът е, какво ще следва по нататък... за тези които оцелеят де

          П.П. А и леля Слава е казала, че към 2017-2018 година България ще процъфти! Ще се управлява от жена, и ще стане райско кътче за тези които са останали тук! Само не знам споменала ли е, дали случайно инициалите на тази жена няма да са МК!?
          Last edited by kev; 13.09.2012, 22:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            А като ти спра тока ква правиш с фризерите?
            Имам соларна централа, село.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Все повече се замислям за европейската дългова криза и начините по които тя може да се реши. Освен хиперинфлация на еврото нищо друго не ми идва на ум.
              не се връзвай на глупости на някаквинеуки талибани. БВП на ЕС е към 13 трилиона, не ми се проверява сега, но е някъде там. За да получи хипер инфлация трябва да напечатат към 30 трилиона евро. Ти да си чувал че ще печатат такава сума. В момента цялата тарапана е за 1,5 трилиона. фонда за спасяване + всичките облигации дето ще им трябват на италия и испания за следващите две години. С такава сума напечатани пари в най-лошия случай инфлацията ще удари 4% на година.

              не си заслужава риска от ботулинов токсин в консервирани храни заради 5% поскъпване

              Коментар


              • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                Пешо, ако някои от нещата за които се говори се случат, камък върху камък няма да остане от местата от които може да се ДОКОПА храна.
                А време разделно наближава, спор няма
                Нали затова е държавата.Веднага всичко ще бъде национализирано.Ще се въведе купонна система.А на следващото лято ще впрегна лорда и ще ора с него нивата.Тамън тогава селянин ще звучи гордо а не подигравателно и обидно както досега.Господ да ни е на помощ.Да му мислят гражданята.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  А като ти спра тока ква правиш с фризерите?
                  Ще му спрат и системите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Лордов що доживех да видим!!!!!Ти нали имаше къща в Радомир.Да не се окаже точно тя най скъпия ти имот.Айде омитай се от София и кувай крави и овце дорде не са свършили.Ако това стане София ще се опразни за една седмица.А колко ще струват имотите е ясно.Батко ти отдавна ти говори и ти най накрая свана що ти думам.Прочети предсказанията на Слава Севрюкова и ще разбереш какво ще се случи през 2017-2018г.А те наближават.На много хора задниците ше хванат паяжина.
                    Пешо, ако някои от нещата за които се говори се случат, камък върху камък няма да остане от местата от които може да се ДОКОПА храна.
                    А време разделно наближава, спор няма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Ако са консервирани правилно и в стъклен буркан могат да издържат десетки години. Инвестирал съм десетки хиляди в храна вече. Друг метод е дълбокото замразяване. Аз съм си купил шест професионални фризера и в момента в който настъпи да действам ще ги напълня с риба и зеленчуци.
                      А като ти спра тока ква правиш с фризерите?

                      Коментар


                      • Лордов що доживех да видим!!!!!Ти нали имаше къща в Радомир.Да не се окаже точно тя най скъпия ти имот.Айде омитай се от София и кувай крави и овце дорде не са свършили.Ако това стане София ще се опразни за една седмица.А колко ще струват имотите е ясно.Батко ти отдавна ти говори и ти най накрая свана що ти думам.Прочети предсказанията на Слава Севрюкова и ще разбереш какво ще се случи през 2017-2018г.А те наближават.На много хора задниците ше хванат паяжина.

                        Коментар


                        • Не, съвсем сериозно. Колко по черни дни от тези бе мамка му Какви консерви, какви буркани

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Все повече се замислям за европейската дългова криза и начините по които тя може да се реши. Освен хиперинфлация на еврото нищо друго не ми идва на ум. Вероятно и на архитектите на европейските финанси. Но кога ще се взриви еврото? Според Краси ето как:
                            http://strogosekretno.com/184/2/%D0%...%82%D0%B0.html
                            И вместо да стоим безучастно и да бъдем отново прекарани, трябва да се защитим някак. Още помня кризистната 1990г. ,когато рафтовете на магазините бяха празни, а аз в казармата набивах само русенско варено от дълбоките провизии на артелните.
                            Помня и януари 1997г., когато сутрин си купуваш едно кафе за 200лв., след това на обяд станало 500!
                            Когато ни връхлети хиперинфлацията трябва да имаме стоки под ръка. На село Бате Пешо е добре, защото всичко си произвежда, но ние градските чада какво да правим?!
                            Замислих да се запася със следните стоки:
                            http://www.mma-bulgaria.com/statii/h...viranata-hrana
                            Наскоро прочетох, че едни консерви са изпробвани след 60 години и храната в тях била годна!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Станах голям фен на консервите. Вече купувам най-разнообразни от рибни, до царевица, боб, доматено пюре и месо и ги складирам в три от имотите ми. Лошото е, че срока на годност им е до средата на 2014г. А ако хиперинфлацията се забави чак до тогава?!?!
                            Само миг да тръгна да си лягам под моста понеже съм безимотен да те питам тази тема за дълговата криза ли е или за консервите с боб и царевица. Щото ако ще си пишете за консерви мога и да поостана малко по "белия свят" и да Ви почета?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Аз пък ще инвестирам в пушка и отварачка за консерви. Ще обера на Лордето консервите Абе пичове..... Ще се поболеете
                              Докога в бъдеще време?!

                              Коментар


                              • Колеги,още нема 22ч,не прекалявайте с алкохола....

                                Коментар

                                Working...
                                X