IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сanned goods и призрака на хиперинфлацията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Срещата на НАТО с нови опасения!

    Срещата на северноатлантическия пакт не навява ли притеснения във вашите души относно "куфар за края на света". Особено, ако Черно море стане театър на бойни действия!

    Коментар


    • А, Вие подготвихте ли се за третата световна война?

      Предпремиерата организирана от САЩ в Украйна , преминава в премиера организирана от предизвиканата Россия в Сирия сега.
      Откакто съм отворил темата, чрез баннат ник, събирам консерви, патрони, нужния брой противогази и херматични метални капаци за прозорцина сутерен със санитарен възел. Вие какво свършихте за това време?
      имотеца хляб и вода не иска.

      Коментар


      • Бедният landlord

        Пада петрола и производството му ще падне постепенно и сме готови за хиперинфлация.В началото като пада произвеждат повече за да си осигурят същите приходи от прадажба на петрол, но сондажите струват пари и при тази цена много от тях не са рентабилини да се подновяват. Сега ще се амортизира една част от направените и производството на петрол ще се сгромоляса зверски, съответно цената ще излети в небето.Русия няма да може да добива петрол да покрива собствените си нужди, съответно в България по бензиноколонките ще има табелки - НЯМА.Това е бъдещето.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • СмЕтам темата все още твърде актуална!

          Събрал съм около 200 консерви и 200 патрона 9Х18
          Засега следя международната обстановка, но ми стигат за околните

          Коментар


          • СЕГА е момента да ударите кьоравото в зимнината. Олиото пада стремглаво!
            При такива цени, ще трябва да се дърпам с тоя играч арендатора дето мисли да мине пак 60л. метър
            Догодина му ултиматирам 100л. или да не ми се явява.

            http://www.farmer-bg.com/34785-Cenata-na-olioto-pada

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Ако си представим един предимно месояден влогар, то при средна лихва от влог 5% и повдигане на цената на месото с 30% би си позволил ЧЕТВЪРТ по малко месо на падежа.
              А, ако си си купил през този период месни консерви, ще запазиш стойността на вложените пари, като избегнеш 30-те процента поскъпване на месото!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Бай Пешо, прав си донякъде за агресивността, но това е заради напрегнатия и забързан живот в столицата. И аз не обичам да ям на крак, да карам баничарката с фирмени надписи като обезумял, нарушавайки всякакви правила и псувайки като каруцар по шосетата. Но и на село си има своите неудобства и ти ги знаеш прекрасно.
                На мен ми е добре да живея и в големия град и на село, навсякъде. Стига да е МОЕ!
                Най ми харесва селски къща в балкана. Вилата ми е в планинско подножие и макар само на 750 м. надморска височина, за мен да замръквам там е рай!
                Лордов ника ти е по подходящ за селянин отколкото гражданин.Никога не съм твърдял че живота на село е най доброто.Зависи от много неща.За млади хора с малки деца града е по добре.И все пак става дума за села в 10км зона около големите градове.Когато децата си поемат по техния път може би е по добре в някое близко селце а януари и февруари в града.Всеки решава сам за себе си.Няма такова място което е най хубавото и всичко шест.На кой където му харесва.За агресивността оправдание няма.И точно в Разсадника и Красна поляна гледат кози и кокошки а за Татарлито направо да ти е кеф като минеш по Константин Величков.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Не пиша със злост а факти.В София живее много прост и агресивен народ.Градът е заприличал на кочина.Мизерия кал клошари и то в центъра.Гледат кокошки пасат кози да ви таковам у гражданите.На мен ми е по хубаво на село.На теб къде ти харесва си е твой проблем.В моето село такава мизерия и мръсотия няма.Няма и толко агресивни хора.
                  Бай Пешо, прав си донякъде за агресивността, но това е заради напрегнатия и забързан живот в столицата. И аз не обичам да ям на крак, да карам баничарката с фирмени надписи като обезумял, нарушавайки всякакви правила и псувайки като каруцар по шосетата. Но и на село си има своите неудобства и ти ги знаеш прекрасно.
                  На мен ми е добре да живея и в големия град и на село, навсякъде. Стига да е МОЕ!
                  Най ми харесва селски къща в балкана. Вилата ми е в планинско подножие и макар само на 750 м. надморска височина, за мен да замръквам там е рай!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Само факта, че с такава злост пишеш срещу гражданята е достатъчен за да се усъмня, че на село е по-убаво. А и милионите, не са на твоето мнение
                    Не пиша със злост а факти.В София живее много прост и агресивен народ.Градът е заприличал на кочина.Мизерия кал клошари и то в центъра.Гледат кокошки пасат кози да ви таковам у гражданите.На мен ми е по хубаво на село.На теб къде ти харесва си е твой проблем.В моето село такава мизерия и мръсотия няма.Няма и толко агресивни хора.

                    Коментар


                    • На лендлорда за друго му е панделката, чака приятел един...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Не мога да разбера напъните ти да изкараш София нещо елитарно и престижно.Ако не бяха роднините у София нема да ми стъпи крако.Още по смешно става като напишеш и аз съм от село ама съм софиянец.Ако ще марсианец да си това няма никакво значение.
                        Откога синовете на радомирските овчари станахте елитни софиянци бре да му се не види?Знаеш ли колко ми е мъчно че няма да ме пускат в София!!!!!Още от сега започвам да плача и да се вайкам.Откъде ли сега ще се зареждам с култура????Въй въй въй.Вчера цял ден съм бил в този елитен и престижен град.Толкова мизерия кал и боклуци няма и по селата.Мизерия та дрънка на лорда задника му гол ма на уя си вързал панделка.
                        Само факта, че с такава злост пишеш срещу гражданята е достатъчен за да се усъмня, че на село е по-убаво. А и милионите, не са на твоето мнение

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          По-полека, аз имам и село и земя, ама теб на София няма да те пустат
                          Не мога да разбера напъните ти да изкараш София нещо елитарно и престижно.Ако не бяха роднините у София нема да ми стъпи крако.Още по смешно става като напишеш и аз съм от село ама съм софиянец.Ако ще марсианец да си това няма никакво значение.
                          Откога синовете на радомирските овчари станахте елитни софиянци бре да му се не види?Знаеш ли колко ми е мъчно че няма да ме пускат в София!!!!!Още от сега започвам да плача и да се вайкам.Откъде ли сега ще се зареждам с култура????Въй въй въй.Вчера цял ден съм бил в този елитен и престижен град.Толкова мизерия кал и боклуци няма и по селата.Мизерия та дрънка на лорда задника му гол ма на уя си вързал панделка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Нали затова е държавата.Веднага всичко ще бъде национализирано.Ще се въведе купонна система.А на следващото лято ще впрегна лорда и ще ора с него нивата.Тамън тогава селянин ще звучи гордо а не подигравателно и обидно както досега.Господ да ни е на помощ.Да му мислят гражданята.
                            По-полека, аз имам и село и земя, ама теб на София няма да те пустат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Консервите са лоша идея и инвестиция. Хората въобще няма да посрещнат чак с такова недоволство тази хиперинфлационна вълна , напротив сравнително лесно ще се оцелява в нея. Основните купувачи ще са банките, те ще купуват на пожар.И няма да купят нито една консерва.
                              Всички спестявания на банките ще отидат за закупуване на кредитите им. Много забавно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                ще поскъпне енергията и недвижимостите , движимостите няма да поскъпнат защото им трябва енергия
                                Няма логика - ще поскъпне енергията, но не и "движимостите", на които им Трябва енергия?!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X