IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

No Country For Old Men ......?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • да си кажа мнението като собственик на един друг форум. Няма спасение, всички форуми се развиват по един и същи начин: започват ентусиасти всичко върви добре, идват после идиотите, омазват всичко с л...а, след това форума ако не се разцепи става място дето всеки пише а малко четат. Ако и нещата се комерсиализират с реклами и т.н. съвсем отива по дяволите. При вас има и утежняващи обстоятелства щото става дума за много пари спечелени или загубени които изнервят обстановката

    Има ли рецепта за справяне с положението?

    Ами аз не съм я открил. Ако я откриете, споделете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение
      Благодаря Греъме. За темата. Една от смислените и човечни теми, част от нашите спомени и нас самите. Не вярвам старите кучета да са извън играта. И на мен ми липсват. А и ти си старо куче и се радвам да виждам че присъстваш по-явно. Разбира се, всички, знаете че освен старите кучета ми липсват мненията и на Мартингейл, но какво да се прави ... да се надяваме
      Смислената и човечна тема отиде право в канала.
      Last edited by Факушкa; 25.08.2012, 02:18.

      Коментар


      • Лендлорд
        аз винаги съм писал рядко въпреки че съм отдавна на борсата и във форума.
        най-добрата оценка винаги ще си остане кой колко е направил като печалба.
        това показва кой е добър.
        на теория всички са силни от един момент нататък.
        аз лично не се смятам за особенно добър, но със сигурност има хора които са спечелили доста на пазарите.
        проблем-трудно е за доказване

        Коментар


        • Прекланям се пред дъртите кучета във форума и ще направя едно предложение.
          Такива титли като "заслужил инвеститор" ще е по-справедливо да се дадат на участници , които примерно са не с 5000 мнения във форума, а такива с 5 години стаж. Веднага прилагам аргумент- Аз примерно съм 2 години във форума. От него съм прочел и научил доста ценни неща. Представете си , че този дето е от 5 години е чел и научил много повече от мен! Знам какви ще са възраженията- че някой чете от 10 години форума, но се е регнал едва от 1. Или, че знанията по икономика, финанси и инвестиции ги има от много други и по-надеждни източници от някакъв си форум. Ще се съглася с тях, но все пак настоявам, че времева рамка е по-добра като критерий от броя мнения бла-бла или не толкова такива. Освен това титлата "заслужил инвеститор" се дава на участници именно в този форум. Та е нужно малко повече уважение към старите кучета!
          За мен не е от толкова голямо значение това как се оценяват участници във форума, но виждам много огорчени мъдри хора, които или вече не пишат или рядко пишат тук, а от тях може да научим доста ценни знания. Призовавам автора на темата дори да пусне анкета кой е най-удачния вариян да има почетни звания във форума и кои най-добре го заслужават. Поздрави на всички, както и на тези , които считат , че профанизирам темата!

          ПП. Хрумна ми и още нещо- да има различни подтитли- заслужил инвеститор, заслужил политикан, заслужил иноватор според различните раздели където най-много чете и пише.
          Last edited by LANDLORD 31; 21.07.2012, 21:33.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
            A за баннатите к'во ще кажеш? Що не ми върнете Името ???
            За какво ти е името. Радвай се, че не си получил един як, седесарски шут Банът какво е - освобождаване от мъките!

            Коментар


            • A за баннатите к'во ще кажеш? Що не ми върнете Името ???

              Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
              Така е
              Като някой ник се износи, компрометира, и се пуска нов

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Та се питах наскоро какво стана със "старите кучета" - Стенли .... Storm ....Слънчевия Вятър ... и кучето му ... .... Пухче .... съни(тя) .... Форумът беше по-интересен в доброто старо време.
                Благодаря Греъме. За темата. Една от смислените и човечни теми, част от нашите спомени и нас самите. Не вярвам старите кучета да са извън играта. И на мен ми липсват. А и ти си старо куче и се радвам да виждам че присъстваш по-явно. Разбира се, всички, знаете че освен старите кучета ми липсват мненията и на Мартингейл, но какво да се прави ... да се надяваме

                Коментар


                • Да затваряме темата викам аз.Просто ми беше любопитно какво става с изброените хора .... Съжалявам че я отворих.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Така е
                    Като някой ник се износи, компрометира, и се пуска нов
                    Те толкова ли нямат самочувствие.
                    Но това си е истина, даже има някои дето си сменят пола и е смешно един път като говорят от мъжки род, а друг път от женски.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Беше Греъме, защото писаха много по-малко хора. Просто в един момент борсата изригна, което доведе много луди.

                      Иначе повечето и сега си пишат, но от нови никове.
                      Така е
                      Като някой ник се износи, компрометира, и се пуска нов

                      Коментар


                      • Моля без остри заяждания
                        Ако може по учтиво и обосновано

                        Благодаря

                        Коментар


                        • Защото се заяждащ напразно. След мнението ти ще се появят още 10 дразнителя, които не пишат по същество и хубавата тема ще отиде на вятъра.

                          Мислете малко преди да пишете.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Що ме изтри бе Никòла?

                            И какво заяждане е да му кажеш на Грахам Welcome back,
                            и че на бефебе са нужни пари?
                            Първото е възпитано, а второто - самата истина!
                            Да не криеш нещо, ейй

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trader1
                              I az sam tuk (nik # 182), makar samo da cheta i akal da ne davam...
                              Kade izchezna butona za Kirilicata?
                              Бутонът си е тук, ама не действа.
                              Кирилизираш по стандартния начин, все едно пишеш на Майкрософт Уорд.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Та се питах наскоро какво стана със "старите кучета" - Стенли .... Storm ....Слънчевия Вятър ... и кучето му ... .... Пухче .... съни(тя) .... Форумът беше по-интересен в доброто старо време.
                                Съни я мяркам, а от старите.. най-вероятно са сменили никовете си. Доста от смислените мнения наистина ги няма, но ако за някое мнение за пазара получаваш максимум и в най-добрия случай псувня, не ти се пише по-сериозни, или полезни за другите теми, след като ти примерно като пишещ ще загубиш от това - най-малкото почват да те псуват. Човек трябва да е мазохист за да помага на околните в такъв случай. Още, доста тролове си имаше и преди. Бях отнесъл (пък и не само аз), не малко майни в края на 2007 и началото на 2008 като писах, че БФБ ще се рути, пък и още помня посланията до мен когато,..... бях споменал за акциите на една банка и бях задал преди това простичкия въпрос, защо банката не пуска пари през автоматите си и през касите си (имаха тоя проблем няколко дни) .. Банкови акции които сега са в канала. От 2005-6 г. насам, политиката наистина превзе форума малко по-малко. Човек не може да каже никога нищо критично за коя да е политическа шайка и малоумните и финансови или икономически решения, без да го налази моментално някой партиен плъх и да го обяви я за комунист, я за империалист, дори да говорите за цените на зарзалите..
                                Last edited by Jay Gould; 17.07.2012, 00:19.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X