IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-стратегическия за инвестиции град в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Варна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
      Ами може да е малко лично, ама това зависи къде искаш да си искараш старините...

      Преди около месец бях на една бензиностанция хем да задредим, хем малките да разтъпчат на площадките. Няма да крия и бензиностанцията, защото най ми допада - ОМВ - особено за малките е много добре. Та там случайн о дочух двама си говореха на съседната маса, че Саркозито искал пенсионна реформа до 70 години и единия се учудваше, как другия не знае това. Та аз останах с впечатление, че единия беше от Франция(наш човек), а другия приятел от БГ.

      Та хора, не мислете за старините, пенсия в БГ няма да получите. Поне аз не чакам пенсия от държавата. За сметка на това, нищо няма да дам на държавата...разбира се съвсем законна...
      в ДЕ е същата тенденция. само плащаш и знаеш че за тебе няма да има.
      всеки трябва да си инвестира и да си направи сметката
      не адвокатствам нито за бягане нито за оставане в БГ.
      просто ако се тръгва трябва човек да има готово място за работа.
      иначе от авантюри сми няма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zaho Разгледай мнение
        е тука не мога да ти кажа. зависи с какво искаш да се занимаваш.
        мога само да кажа от личен опит че от 10г съм на кантар дали да се
        прибера в България ииии...все оставам в Германия
        Ами може да е малко лично, ама това зависи къде искаш да си искараш старините...

        Преди около месец бях на една бензиностанция хем да задредим, хем малките да разтъпчат на площадките. Няма да крия и бензиностанцията, защото най ми допада - ОМВ - особено за малките е много добре. Та там случайн о дочух двама си говореха на съседната маса, че Саркозито искал пенсионна реформа до 70 години и единия се учудваше, как другия не знае това. Та аз останах с впечатление, че единия беше от Франция(наш човек), а другия приятел от БГ.

        Та хора, не мислете за старините, пенсия в БГ няма да получите. Поне аз не чакам пенсия от държавата. За сметка на това, нищо няма да дам на държавата...разбира се съвсем законна...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          А, така съм съгласен.

          Да допълня, в Панама ще те вкарат в затвора за трафик на наркотици.

          Не знам аз ли съм тъп и прост що ли, ама що се все се мъча да правя всичко възможно и да убеждавам младите(малките) да останат в БГ?
          Това ми е кармата - хем мога да живея в САЩ, хем искам в БГ. Ама дали това е доброто за децата ми?
          е тука не мога да ти кажа. зависи с какво искаш да се занимаваш.
          мога само да кажа от личен опит че от 10г съм на кантар дали да се
          прибера в България ииии...все оставам в Германия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zaho Разгледай мнение
            при така поставен въпрос отговорът е ясен-в БГ ще те оберат още на главната
            а в Мексико ще те разфасоват за органи
            просто има и по-добри места за бягане ако това е целта
            А, така съм съгласен.

            Да допълня, в Панама ще те вкарат в затвора за трафик на наркотици.

            Не знам аз ли съм тъп и прост що ли, ама що се все се мъча да правя всичко възможно и да убеждавам младите(малките) да останат в БГ?
            Това ми е кармата - хем мога да живея в САЩ, хем искам в БГ. Ама дали това е доброто за децата ми?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              И защо хората продължават да бягат в тая пуста държава САЩ дето на 200 м от главната ще те оберат?

              Акъла ми не го побира, що са тъй глупави?
              при така поставен въпрос отговорът е ясен-в БГ ще те оберат още на главната
              а в Мексико ще те разфасоват за органи
              просто има и по-добри места за бягане ако това е целта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Никой град нестава.......апартамент от 60хил евра наем....200евра във вегас 80хил долара наем800$.......във варна пицария на центъра наем4000 еера във тенерифе и майорка...1500евра наем......Каде да инвестирам в Бг......и в какво.....чемие интересно...Ако има някой моля дами каже...Само данее като Бат Пешо...даме кара да копам.
                Не аз глада ще те накара да копаш.Свободен си да правиш каквото решиш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zaho Разгледай мнение
                  Вегас далеч не се състои само от главната улица с казината. на 200м
                  от нея могат да те преджобят и пребият, а предполагам че тези къщи по 80к са леко извън.
                  има май цял един комплекс еднакви къщета с градинка с по 1 дръвче (повече не се побира) който изглежда празен и е за бедни. това разказваха че след бума сега е пълна трагедия. така че .....
                  пък и чии ще го съпортваш там? кич си имаме и в БГ бол, точно от този тип,
                  хазарта и ку.вите са също толкова достъпни
                  за Тенреифа и Майорка съм по-съгласен
                  И защо хората продължават да бягат в тая пуста държава САЩ дето на 200 м от главната ще те оберат?

                  Акъла ми не го побира, що са тъй глупави?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                    Никой град нестава.......апартамент от 60хил евра наем....200евра във вегас 80хил долара наем800$.......във варна пицария на центъра наем4000 еера във тенерифе и майорка...1500евра наем......Каде да инвестирам в Бг......и в какво.....чемие интересно...Ако има някой моля дами каже...Само данее като Бат Пешо...даме кара да копам.
                    Вегас далеч не се състои само от главната улица с казината. на 200м
                    от нея могат да те преджобят и пребият, а предполагам че тези къщи по 80к са леко извън.
                    има май цял един комплекс еднакви къщета с градинка с по 1 дръвче (повече не се побира) който изглежда празен и е за бедни. това разказваха че след бума сега е пълна трагедия. така че .....
                    пък и чии ще го съпортваш там? кич си имаме и в БГ бол, точно от този тип,
                    хазарта и ку.вите са също толкова достъпни
                    за Тенреифа и Майорка съм по-съгласен

                    Коментар


                    • Класацията категорично говори, че трябва да се почне да се инвестира в северна България.
                      Докато не е късно...

                      Коментар


                      • Просто ще споделя мнение, че за мен инвестиции в момента трябва да се правят извън големите градове...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          По-добре изсушена слива, отколкото пловдивска краставица......
                          няма нищо по-естествено от това една лелка и то секретарка да отдава предпочитанията си на изсушената слива

                          а пловдивските краставици са също световно известни и затова мисля, че Пловдив е другия най-подходящия град за инвестиции - най-стария град в Европа и сред 5-те най-стари в света; разположен в центъра на южна България; всички пътища минават през Пловдив - и за гърция, и за турция, и за морето, и за планината все през Пловдив се минава; града с най-ниските заплати и с най-ниските цени и т.н., и т.н.

                          Коментар


                          • И 50 г мен няма даме има....ти май ракията ти пречи
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Стара Загора е един от градовете с бъдеще у нас. Още преди повече от 10 г. имаше един доклад на ООН за градовете в 3 тото хилядолетие и тези които ще се развиват устойчиво следващите столетия. В България това бяха 3 града. Варна, Стара Загора и още един, за съжаление не помня точно кой.. Бе или Русе или Бургас... За Варна и Бургас пишеше, че до 2050 г. двата града почти ще се слеят, като мястото между тях ще се застрои (нещо което започна да става още следващите години), а двата града ще са 2 центъра на един голям конгломерат. Вземете например Слънчев Бряг. От курортно място, той е вече град с целогодишни жители и население и напълно слял се с Несебър. Въобще ако ще се гледа дългосрочно търсете места от където са минавали старите римски пътища, където е имало селища и където отново са възниквали такива, дори след пълното им унищожаване, където има плавателна река, където има море и достатъчно голям залив. Където е текло пак ще тече, а промените стават само за 3-4 г. изключително бързо на такива естествени места.
                              Last edited by Jay Gould; 06.07.2012, 12:51.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Никой град нестава.......апартамент от 60хил евра наем....200евра във вегас 80хил долара наем800$.......във варна пицария на центъра наем4000 еера във тенерифе и майорка...1500евра наем......Каде да инвестирам в Бг......и в какво.....чемие интересно...Ако има някой моля дами каже...Само данее като Бат Пешо...даме кара да копам.
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X